Detektyw Piotrków Trybunalski

Usługi detektywistyczne Piotrków Trybunalski – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Piotrków Trybunalski

Jeśli szukasz agencji detektywistycznej, która może pochwalić się najlepszymi cechami oraz dobrymi opiniami, koniecznie sprawdź nas! Jesteśmy zarówno bardzo profesjonalnym zespołem, jak i doświadczonym. Nasze działania na rynku rozpoczęły się kilka dobrych lat temu, dlatego obecnie możemy pochwalić się sporym gronem zadowolonych klientów. Za sobą mamy liczne sprawy, zarówno te prywatne, indywidualne, jak i typowo gospodarcze.

Szeroka, rozbudowana oferta to klucz do zróżnicowanego grona klientów. Mamy siłę, aby dotrzeć do różnych grup osób zainteresowanych usługami detektywistycznymi. Jako agencja możemy zapewnić, że wszystkie działania, których się podejmujemy, są w pełni legalne. Nasi detektywi posiadają specjalną licencję, którą trzeba uzyskać, aby móc pracować jako pełnoprawny prywatny detektyw. Uzyskuje się ją w Warszawie, a ponadto uprawnia ona detektywa do zeznawania w sądzie, o ile zajdzie taka potrzeba.

4.9/5 - (46 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Piotrków Trybunalski

Nasza agencja detektywistyczna świadczy profesjonalne usługi w  zakresie śledztw o różnym charakterze. Ponadto współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi ekspertami. Mamy dostęp do wysokiej klasy narzędzi, dzięki którym wykazujemy się bardzo wysoką skutecznością. Wszystko to sprawia, że zaufało nam tak wielu klientów. Wybierz wsparcie ekspertów i zapomnij o kompromisach.

Firma detektywistyczna Piotrków Trybunalski

Już od lat prowadzimy śledztwa o rozmaitym podłożu. Mowa tu zarówno o sprawach prywatnych, jak i biznesowych. Doskonale wiemy, z jakimi problemami zmagają się przedsiębiorcy i potrafimy zweryfikować lojalność pracowników czy partnerów biznesowych. Ponadto możemy sprawdzić, czy nie dochodzi do zdrady tajemnic służbowych. Jeżeli chcesz osiągnąć jak najlepsze wyniki, skorzystaj z naszego wsparcia.

Najlepszy prywatny detektyw w Piotrkowie Trybunalskim

Nasza agencja zapewnia skuteczne działanie w wielu obszarach. Do każdej sprawy podchodzimy w indywidualny sposób i dobieramy najlepsze rozwiązania. Nic więc dziwnego, że zgłaszają się do nas osoby z najtrudniejszymi problemami. Zapewniamy perfekcyjne działanie, nawet gdy tradycyjne metody zawodzą.

Ponadto nasi specjaliści zajmują się wykrywaniem sprzętów szpiegowskich. Dzisiaj bardzo wielu przestępców wykorzystuje kamery czy podsłuchy. Te niewidoczne urządzenia mogą być instalowane zarówno w biurach, jak i w prywatnych mieszkaniach. Jeśli cenisz bezpieczeństwo, zdecydowanie warto się z nami skontaktować.

Detektyw od zdrad Piotrków Trybunalski

W naszej grupie znajduje się również doświadczony detektyw specjalizujący się w wykrywaniu zdrad. Jest on bardzo skuteczny w swojej pracy i działa w sposób dyskretny oraz profesjonalny. Obserwuje zachowanie Twojego partnera i na podstawie zebranych informacji, przygotuje szczegółowy raport, który pozwoli Ci na wyciągnięcie wniosków. Jeśli szukasz prawdy i chcesz żyć spokojnie, skontaktuj się z nami. Gwarantujemy wsparcie na najwyższym poziomie.

Skuteczny detektyw rozwodowy Piotrków Trybunalski

Już wiesz, że oferujemy pomoc przy wykrywaniu zdrad. W przypadku potwierdzenia Twoich obaw, uniknięcie rozwodu może okazać się niemożliwe. Nasz detektyw działa zgodnie z przepisami prawa i posiada licencję, dzięki czemu uzyskane informacje mogą posłużyć jako dowód w sądzie. Jest to szczególnie istotne, ponieważ może pomóc Ci w uzyskaniu korzystnego postanowienia i ochrony majątku. Zaufaj profesjonalistom!

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Niektórzy twierdzą, że cennik usług detektywistycznych jest wygórowany. Jednak to nieprawda. Każda sprawa wymaga różnego podejścia i zastosowania innych technik, lecz zawsze proponujemy rozwiązania dopasowane do budżetu klienta. Ponadto nie musisz obawiać się nagłych kosztów, ponieważ przed rozpoczęciem korzystania z naszych usług zostaniesz poinformowany o widełkach cenowych lub dokładnej cenie.

Jesteśmy świadomi, że wiele spraw wymaga natychmiastowej reakcji. Dlatego zapewniamy pomoc 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i działamy na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami już teraz!

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net