Detektyw Pabianice

Pabianice

Usługi detektywistyczne Pabianice – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Pabianice

Jeśli szukasz agencji detektywistycznej, która może pochwalić się najlepszymi cechami oraz dobrymi opiniami, koniecznie sprawdź nas! Jesteśmy zarówno bardzo profesjonalnym zespołem, jak i doświadczonym. Nasze działania na rynku rozpoczęły się kilka dobrych lat temu, dlatego obecnie możemy pochwalić się sporym gronem zadowolonych klientów. Za sobą mamy liczne sprawy, zarówno te prywatne, indywidualne, jak i typowo gospodarcze.

Szeroka, rozbudowana oferta to klucz do zróżnicowanego grona klientów. Mamy siłę, aby dotrzeć do różnych grup osób zainteresowanych usługami detektywistycznymi. Jako agencja możemy zapewnić, że wszystkie działania, których się podejmujemy, są w pełni legalne. Nasi detektywi posiadają specjalną licencję, którą trzeba uzyskać, aby móc pracować jako pełnoprawny prywatny detektyw. Uzyskuje się ją w Warszawie, a ponadto uprawnia ona detektywa do zeznawania w sądzie, o ile zajdzie taka potrzeba.

4.9/5 - (44 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Pabianice

Nasza renomowana agencja detektywistyczna oferuje wysokiej jakości usługi śledcze w różnorodnych dziedzinach. Tworzymy doświadczony zespół ekspertów i dysponujemy najnowocześniejszymi narzędziami, co przekłada się na kapitalną skuteczność. Zaufało nam wielu klientów, którzy docenili profesjonalną pomoc i spokój, jaki im zapewniamy.

Firma detektywistyczna Pabianice

Od wielu lat prowadzimy dochodzenia na polu prywatnym i biznesowym. Doskonale rozumiemy problemy, z jakimi borykają się przedsiębiorcy. Potrafimy skrupulatnie sprawdzić lojalność pracowników oraz partnerów biznesowych. Dodatkowo możemy zweryfikować, czy tajemnice służbowe są odpowiednio chronione. Wybierając nasze usługi, dbasz o rozwój swojego biznesu.

Najlepszy prywatny detektyw w Pabianicach

Nasza agencja detektywistyczna działa efektywnie na wielu obszarach. Ponadto podchodzimy indywidualnie do każdego przypadku, dobierając skuteczne strategie. Właśnie dlatego cieszymy się tak dużym zaufaniem wielu klientów, którzy zgłaszają się z różnymi problemami.

Nasi eksperci zajmują się również wykrywaniem ukrytego sprzętu szpiegowskiego. Obecnie przestępcy coraz częściej stosują kamery i podsłuchy, które mogą być ukryte zarówno w biurach, jak i w prywatnych mieszkaniach. Jeśli chcesz zadbać o swoje bezpieczeństwo, skontaktuj się z nami i zapewnij sobie spokój.

Detektyw od zdrad Pabianice

W naszej agencji detektywistycznej zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów, którzy zapewniają efektywną pomoc w poszukiwaniu dowodów na zdradę. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i dyskrecji zdobywają niezbędne informacje. Po zebraniu wystarczającej ilości danych, przygotowują dokładny raport, który pozwoli Ci poznać prawdę. Pamiętaj, że poszukiwanie dowodów na własną rękę może być nieskuteczne. Wybierz wsparcie ekspertów i zapomnij o kompromisach.

Skuteczny detektyw rozwodowy Pabianice

W przypadku zdrady często nie sposób uniknąć rozwodu. Nasz detektyw działa zgodnie z obowiązującym prawem i ma odpowiednie uprawnienia, dzięki którym zdobyte informacje mogą być brane pod uwagę przez sąd. To bardzo ważne, gdyż w ten sposób znacznie rośnie szansa na korzystne postanowienie oraz ochronę majątku. Przekonało się o tym wielu klientów, którzy otrzymali naszą pomoc.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Wiele osób martwi się, że cennik usług detektywistycznych może być zbyt wysoki. W naszej agencji oferujemy jednak uczciwe ceny, które są dopasowane do planowanych zadań oraz preferencji klientów. Przed rozpoczęciem działań omawiamy zakres cenowy lub bardzo dokładnie ustalamy dokładną kwotę. Dzięki temu unikasz nieprzyjemnych niespodzianek i zyskasz pewność, że usługa będzie dobrze zrealizowana.

Doskonale rozumiemy, że niektóre sprawy wymagają błyskawicznej reakcji. Dlatego nasza agencja detektywistyczna działa przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Co więcej, świadczymy usługi na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami już teraz, a zapewniamy specjalistyczną pomoc. Zaufaj ekspertom!

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net