Detektyw Ożarów Mazowiecki

 

Usługi detektywistyczne Ożarów Mazowiecki – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Ożarów Mazowiecki

Na usługi detektywistyczne decyduje się dzisiaj coraz więcej osób. Chcąc poznać prawdę, warto zaufać ekspertom, którzy wiedzą, jaką strategię działania obrać i jak zdobyć odpowiednie dowody. Agencja detektywistyczna detektywi.net to zespół specjalistów, którzy posiadają liczne sukcesy zawodowe na koncie. Wysoka skuteczność sprawia, że warto nam zaufać. Współpraca z ekspertami z różnych dziedzin jest ogromnym ułatwieniem – dzięki temu wszystkie kwestie związane z daną sprawą są w całości załatwiane w naszym biurze detektywistycznym.

Licencjonowani prywatni detektywi są w stanie pomóc w każdym problemie i zebrać solidne materiały, tak ważne w sądzie. Posiadamy duże doświadczenie w różnych sprawach – zarówno w standardowych cywilnych i firmowych, jak i kryminalnych, łącznie z zabójstwami. Zapewniamy całkowitą dyskrecję, ale też bezpieczeństwo. Prowadzimy obserwację, wywiad środowiskowy, poszukiwania zaginionych osób, wykrywamy podsłuchy, ustalamy dane teleadresowe i nie tylko. Zajmujemy się kwestiami rodzinnymi, także tymi najtrudniejszymi. Pomagamy właścicielom firm w sprawdzeniu pracowników, partnerów biznesowych oraz klientów. Dobry detektyw odkryje każdy detal.

4.8/5 - (48 votes)

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Firma detektywistyczna w Ożarowie Mazowieckim

Nasze biuro detektywistyczne wie, jak działać w każdej sprawie i chronić przy tym interesy Klienta. Nie ma znaczenia, jak bardzo skomplikowana jest sprawa. Łączymy wiedzę z praktyką, korzystamy z najnowszych sprzętów i obieramy odpowiednią, starannie przemyślaną strategię. Dowody przez nas zebrane nadają się do wykorzystania w sądzie – w jasny sposób przedstawiają one prawdę.

Detektyw od zdrad Ożarów Mazowiecki

Wydawać by się mogło, że udowodnienie komuś zdrady nie jest szczególnie trudne. Życie jednak pokazuje, że może być zupełnie inaczej. Skuteczny detektyw zbierze odpowiednie dowody, które ukażą, jak wygląda prawda. Wykrywanie zdrady to czynność, którą łatwo zdemaskować. Właśnie dlatego warto przekonać się, czy nasze domysły znajdują odzwierciedlenie w rzeczywistości. Detektywi.net wiedzą, jak przeprowadzić czynności i przekazać klientowi konkrety.

Skuteczny detektyw rozwodowy Ożarów Mazowiecki

Decyzja o rozwodzie nie jest łatwa, ale jeszcze trudniejsze jest osiągnięcie celu, a więc udowodnienie przed sądem tego, że za rozpad małżeństwa całkowitą winę ponosi druga strona. Sprawy takie potrafią się ciągnąć w nieskończoność. Czy istnieją sprawdzone sposoby, by to skrócić? Prywatny detektyw to osoba, która jest wyspecjalizowana w tego rodzaju sprawach. Wie on, jak działać i uzyskać solidne dowody, nie do podważenia. Z pomocą specjalisty możesz naprawdę szybko osiągnąć swój cel.

Detektyw cennik – ile kosztują wynajęcie prywatnego detektywa?

Cennik detektywa jest dostępny w sieci. Należy jednak wziąć pod uwagę, że konkretny koszty są uzależnione od indywidualnych czynników. Z tego też względu dopiero po omówieniu sprawy i zakresu działań, Klientowi jest przedstawiany dokładny kosztorys. Przejrzysta umowa sprawia, że od początku wiadomo, z jakimi kosztami trzeba się liczyć. Należy podkreślić, że z niektórymi sprawami i zebraniem odpowiednich dowodów mogą sobie poradzić tylko detektywi. Cennik jest oczywiście istotny, ale pamiętajmy, że skorzystanie z profesjonalnej pomocy nie zawsze musi być drogie.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net