Detektyw Ostrów Mazowiecka

 

Usługi detektywistyczne Ostrów Mazowiecka – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Ostrów Mazowiecka

Firma detektywistyczna detektywi.net jest obecna w branży od dawna, a jej zespół tworzą odpowiednio przeszkoleni eksperci z ogromnym doświadczeniem zawodowym oraz licznymi sukcesami na koncie. Współpracujący z nami detektywi podejmują się czynności, które zapewniają wysoką skuteczność w rozwiązaniu powierzonych spraw. Usługi detektywistyczne oferowane przez agencję detektywi.net są kompleksowe i w ich zakres wchodzą prywatne sprawy, firmowe, a także kryminalne. Bez względu na wagę problemu, dobry detektyw nie tylko zapewnia poufność i dyskrecję, ale również bezpieczeństwo, które jest szczególnie ważne. W czym konkretnie może pomóc biuro detektywistyczne? Przede wszystkim zweryfikuje wszystkie Twoje podejrzenia, znajdzie podsłuchy, odkryje prawdę i zbierze dowody, niezwykle istotne na sali sądowej.

4.8/5 - (48 votes)

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Firma detektywistyczna w Ostrowi Mazowieckiej

Prywatny detektyw sprawdza członków Twojej rodziny pod dowolnym kątem – wykrywa zdrady, zajmuje się potwierdzeniem ojcostwa, tzw. porwaniami, jakimi dopuszcza się jeden z rodziców; poszukuje członków rodziny, z którymi kontakt został utracony wiele lat temu, sprawdza informacje o spadkach. Skuteczny detektyw pomaga przedsiębiorcom, weryfikując wspólników, klientów, a także pracowników. Agencja detektywistyczna detektywi.net jest w stanie podjąć się nawet najtrudniejszych zleceń. Każda sprawa wymaga indywidualnego podejścia i odpowiedniego planu działania. Detektyw doskonale wie, jak podejść do zadania i jak odpowiednio zaplanować wszystkie czynności.

Detektyw od zdrad Ostrów Mazowiecka

Wykrywanie zdrady i udokumentowanie tego wcale nie jest proste. Po odkryciu prawdy działa się przeważnie impulsywnie. Zebranie dowodów to przeważnie czynność, o której myśli się później. W końcu takie materiały są niezbędne nie tylko po to, by jasno udowodnić partnerowi lub partnerce, ale też wykorzystuje się je w sądzie. Detektyw od zdrad odkryje prawdę i udokumentuje ją. Warto mieć jednak na uwadze, że przypuszczenia nie zawsze się potwierdzają. Z drugiej strony wszelkie wątpliwości zawsze warto sprawdzić.

Skuteczny detektyw rozwodowy Ostrów Mazowiecka

Sąd orzeka rozwód tylko wówczas, gdy potwierdzony jest całkowity i trwały rozpad pożycia małżeńskiego. Wynajęcie detektywa specjalizującego w sprawach rozwodowych jest obecnie powszechne. Po takie rozwiązanie sięgają w większości osoby, którym zależy na udowodnieniu winy współmałżonka i zebraniu dowodów. Takie materiały dostarcza przeważnie detektyw. Rozwody czasami ciągną się wiele lat. Skorzystanie z pomocy skutecznego detektywa skraca ten okres.

Detektyw cennik – ile kosztują wynajęcie prywatnego detektywa?

Na wynajęcie detektywa decyduje się coraz więcej osób. Dzięki temu można zaoszczędzić nerwy i zyskać pewność, że zdobędzie on materiały, na których najbardziej nam zależy. Ile pieniędzy za swoje usługi biorą detektywi? Cenniki detektywa są zróżnicowane i zależą od tego, czego dotyczy dana sprawa oraz od szeregu innych czynników. Skuteczny detektyw nie zawsze musi być drogi. Poza tym poznanie prawdy oraz posiadanie dokładnych dowodów potwierdzających lub zaprzeczających podejrzeniom jest bezcenne.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net