Detektyw Ostrów Mazowiecka

Lokalizacja

 

Usługi detektywistyczne Ostrów Mazowiecka – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Ostrów Mazowiecka

Firma detektywistyczna detektywi.net jest obecna w branży od dawna, a jej zespół tworzą odpowiednio przeszkoleni eksperci z ogromnym doświadczeniem zawodowym oraz licznymi sukcesami na koncie. Współpracujący z nami detektywi podejmują się czynności, które zapewniają wysoką skuteczność w rozwiązaniu powierzonych spraw. Usługi detektywistyczne oferowane przez agencję detektywi.net są kompleksowe i w ich zakres wchodzą prywatne sprawy, firmowe, a także kryminalne. Bez względu na wagę problemu, dobry detektyw nie tylko zapewnia poufność i dyskrecję, ale również bezpieczeństwo, które jest szczególnie ważne. W czym konkretnie może pomóc biuro detektywistyczne? Przede wszystkim zweryfikuje wszystkie Twoje podejrzenia, znajdzie podsłuchy, odkryje prawdę i zbierze dowody, niezwykle istotne na sali sądowej.

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo (dla klienta)

Opłata będzie pobierana tylko w przypadku, w którym klient nie zdecyduje się na zawarcie umowy o świadczenie usług. Koszt 1h konsultacji wynosi 250,00 zł.

bezpłatna
Obserwacja osoby / miejsca / mienia (dni powszednie)

Ustawowo pracujące (od piątku do soboty).

od 800,00 zł
Obserwacja osoby / miejsca / mienia (dni świąteczne i okolicznościowe)

Ustawowo wolne od pracy oraz wybrane dni okolicznościowe: walentynki, sylwester itp.

od 1.000,00 zł
Obserwacja osób / miejsca / mienia poza terytorium RP

wycena indywidualna
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

od 1.250,00 zł
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 750,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (OSINT)

Wywiad ze źródeł jawnych (ang. open- source intelligence; OSINT) – forma wywiadu gospodarczego, polegająca na gromadzeniu informacji pochodzących z ogólnie dostępnych źródeł.

od 500,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

od 2.500,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 750,00 zł
Ustalenie numeru PESEL

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 750,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 750,00 zł
Ustalenie członków najbliższej rodziny / spadkobierców

od 750,00 zł
Ustalenie aktualnego właściciela numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 750,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 750,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 1.600,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 1.600,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

od 700,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

od 700,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

od 1.500,00 zł

Firma detektywistyczna w Ostrowi Mazowieckiej

Prywatny detektyw sprawdza członków Twojej rodziny pod dowolnym kątem – wykrywa zdrady, zajmuje się potwierdzeniem ojcostwa, tzw. porwaniami, jakimi dopuszcza się jeden z rodziców; poszukuje członków rodziny, z którymi kontakt został utracony wiele lat temu, sprawdza informacje o spadkach. Skuteczny detektyw pomaga przedsiębiorcom, weryfikując wspólników, klientów, a także pracowników. Agencja detektywistyczna detektywi.net jest w stanie podjąć się nawet najtrudniejszych zleceń. Każda sprawa wymaga indywidualnego podejścia i odpowiedniego planu działania. Detektyw doskonale wie, jak podejść do zadania i jak odpowiednio zaplanować wszystkie czynności.

Detektyw od zdrad Ostrów Mazowiecka

Wykrywanie zdrady i udokumentowanie tego wcale nie jest proste. Po odkryciu prawdy działa się przeważnie impulsywnie. Zebranie dowodów to przeważnie czynność, o której myśli się później. W końcu takie materiały są niezbędne nie tylko po to, by jasno udowodnić partnerowi lub partnerce, ale też wykorzystuje się je w sądzie. Detektyw od zdrad odkryje prawdę i udokumentuje ją. Warto mieć jednak na uwadze, że przypuszczenia nie zawsze się potwierdzają. Z drugiej strony wszelkie wątpliwości zawsze warto sprawdzić.

Skuteczny detektyw rozwodowy Ostrów Mazowiecka

Sąd orzeka rozwód tylko wówczas, gdy potwierdzony jest całkowity i trwały rozpad pożycia małżeńskiego. Wynajęcie detektywa specjalizującego w sprawach rozwodowych jest obecnie powszechne. Po takie rozwiązanie sięgają w większości osoby, którym zależy na udowodnieniu winy współmałżonka i zebraniu dowodów. Takie materiały dostarcza przeważnie detektyw. Rozwody czasami ciągną się wiele lat. Skorzystanie z pomocy skutecznego detektywa skraca ten okres.

Detektyw cennik – ile kosztują wynajęcie prywatnego detektywa?

Na wynajęcie detektywa decyduje się coraz więcej osób. Dzięki temu można zaoszczędzić nerwy i zyskać pewność, że zdobędzie on materiały, na których najbardziej nam zależy. Ile pieniędzy za swoje usługi biorą detektywi? Cenniki detektywa są zróżnicowane i zależą od tego, czego dotyczy dana sprawa oraz od szeregu innych czynników. Skuteczny detektyw nie zawsze musi być drogi. Poza tym poznanie prawdy oraz posiadanie dokładnych dowodów potwierdzających lub zaprzeczających podejrzeniom jest bezcenne.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje