Detektyw Nowy Dwór Mazowiecki

Lokalizacja

 

Usługi detektywistyczne Nowy Dwór Mazowiecki – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Nowy Dwór Mazowiecki

Agencja detektywistyczna detektywi.net to firma, która zatrudnia specjalistów działających na podstawie licencji. Detektywi z naszej firmy to osoby z ogromnym doświadczeniem zawodowym i masą sukcesów na koncie. Właśnie te wyznaczniki świadczą o wysokiej skuteczności. Oferujemy kompleksowe usługi i współpracujemy z ekspertami z wielu dziedzin. Życie często stawia nas w sytuacji, w której liczą się przede wszystkim dowody. Skuteczny detektyw wie, jak Ci pomóc i jak rozwikłać nawet najtrudniejsze sprawy. Zebrany materiał dowodowy oraz raport mogą zostać zaprezentowane w sądzie i nierzadko właśnie one przesądzają o naszej wygranej. Prywatny detektyw ma za zadanie nie tylko odkryć prawdę, ale również ja udokumentować za pomocą środków, które nie przekraczają granic prawa.

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo (dla klienta)

Opłata będzie pobierana tylko w przypadku, w którym klient nie zdecyduje się na zawarcie umowy o świadczenie usług. Koszt 1h konsultacji wynosi 250,00 zł.

bezpłatna
Obserwacja osoby / miejsca / mienia (dni powszednie)

Ustawowo pracujące (od piątku do soboty).

od 800,00 zł
Obserwacja osoby / miejsca / mienia (dni świąteczne i okolicznościowe)

Ustawowo wolne od pracy oraz wybrane dni okolicznościowe: walentynki, sylwester itp.

od 1.000,00 zł
Obserwacja osób / miejsca / mienia poza terytorium RP

wycena indywidualna
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

od 1.250,00 zł
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 750,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (OSINT)

Wywiad ze źródeł jawnych (ang. open- source intelligence; OSINT) – forma wywiadu gospodarczego, polegająca na gromadzeniu informacji pochodzących z ogólnie dostępnych źródeł.

od 500,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

od 2.500,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 750,00 zł
Ustalenie numeru PESEL

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 750,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 750,00 zł
Ustalenie członków najbliższej rodziny / spadkobierców

od 750,00 zł
Ustalenie aktualnego właściciela numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 750,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 750,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 1.600,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 1.600,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

od 700,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

od 700,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

od 1.500,00 zł

Firma detektywistyczna w Nowym Dworze Mazowieckim

Detektywi.net to firma, które podejmuje się spraw cywilnych, gospodarczych oraz karnych, włącznie z tymi najtrudniejszymi, czyli dotyczącymi zabójstw. Prowadzimy poszukiwania zaginionych osób oraz członków rodziny, z którymi utraciło się kontakt wiele lat temu. Specjalizujemy się w obserwacjach, wykrywaniu podsłuchów, weryfikowaniu zdrad i nie tylko. Prywatny detektywi działa również w sektorze spraw gospodarczych. Podejmujemy się sprawdzenia zarówno wspólników, pracowników, jak i konkurencji. Oprócz skutecznego działania zawsze zapewniamy Klientowi bezpieczeństwo i dyskrecję, co jest kluczowe. Dowodów zebranych przez nas nie da się podważyć.

Detektyw od zdrad Nowy Dwór Mazowiecki

Kiedy nasze życie osobiste zaczyna się układać nie tak, jakbyśmy tego chcieli, to do głowy przychodzą nam różne podejrzenia. Detektyw od zdrad wie, jak je zweryfikować i jak zdobyć odpowiednie dowody. Klient zlecający taką sprawę, otrzymuje jasną odpowiedź. Poznanie prawdy nie zawsze jest łatwe, ale ma kluczowe znaczenie. Dobry detektyw na wstępie podkreśla, że nie wszystkie przypuszczenia znajdują odzwierciedlenie w rzeczywistości. Biuro detektywistyczne detektywi.net do każdego zlecenia dotyczącego weryfikacji zdrady układa odpowiednią strategię.

Skuteczny detektyw rozwodowy Nowy Dwór Mazowiecki

Sprawy rozwodowe na ogół nie są łatwe i potrafią się ciągnąć latami. Nasza firma detektywistyczna pomoże Ci uzyskać korzystny dla Ciebie werdykt i to szybciej niż myślisz. Klientom często się wydaje, że w sądzie wystarczy tylko fakt, że wiedzą oni, jak przedstawia się prawda. Tymczasem kluczową rolę pełnią dowody i to odpowiednio przedstawione – i właśnie tu pomóc może detektyw. Rozwody, po przedłożeniu materiałów niepozostawiających wątpliwości, na pewno przebiegną szybciej i mniej boleśnie. Można nam zaufać!

Detektyw cennik – ile kosztują wynajęcie prywatnego detektywa?

Wiele osób przed skorzystaniem z usług detektywistycznych powstrzymują względy finansowe. Tymczasem prywatny detektyw nie zawsze jest drogi. Kwestia rozliczenia jest ustalana indywidualnie, w zależności od tego, jaki jest zasięg działań, które ma podjąć detektyw. Cennik detektywa nie jest objęty tajemnicą i klient od początku wie, na jaki wydatek musi się nastawić. Podkreślmy, że poznanie prawdy i otrzymanie dowodów nie do podważenia to coś, co jest warte każdych pieniędzy.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje