Detektyw Myszków

Usługi detektywistyczne Myszków – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Myszków

Jeśli szukasz agencji detektywistycznej, która może pochwalić się najlepszymi cechami oraz dobrymi opiniami, koniecznie sprawdź nas! Jesteśmy zarówno bardzo profesjonalnym zespołem, jak i doświadczonym. Nasze działania na rynku rozpoczęły się kilka dobrych lat temu, dlatego obecnie możemy pochwalić się sporym gronem zadowolonych klientów. Za sobą mamy liczne sprawy, zarówno te prywatne, indywidualne, jak i typowo gospodarcze.

Szeroka, rozbudowana oferta to klucz do zróżnicowanego grona klientów. Mamy siłę, aby dotrzeć do różnych grup osób zainteresowanych usługami detektywistycznymi. Jako agencja możemy zapewnić, że wszystkie działania, których się podejmujemy, są w pełni legalne. Nasi detektywi posiadają specjalną licencję, którą trzeba uzyskać, aby móc pracować jako pełnoprawny prywatny detektyw. Uzyskuje się ją w Warszawie, a ponadto uprawnia ona detektywa do zeznawania w sądzie, o ile zajdzie taka potrzeba.

4.9/5 - (44 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Myszków

Nasza firma detektywistyczna działa na rynku od kilku dobrych lat. Mieliśmy w tym czasie okazję, by nabrać doświadczenia oraz sprawdzić rynek i to, czego realnie potrzebują klienci. Jako profesjonaliści specjalizujemy się w rozmaitych sprawach o różnym stopniu trudności. Z chęcią pomagamy zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom. Jesteśmy w stanie pozyskać naprawdę solidne dowody, które będą argumentem nie do zbicia w sądzie. W naszej agencji każdy prywatny detektyw zna się na swoim fachu i doskonale wie, jak postępować z klientami. Jesteśmy profesjonalistami angażującymi się w sprawę z wieloletnim doświadczeniem. Zawsze postępujemy w zgodzie z polskim prawem. Współpracujemy tylko z licencjonowanymi detektywami na podstawie ustawy o usługach  detektywistycznych. Dbamy o pełen komfort oraz dyskrecję podczas rozmów.

Firma detektywistyczna Myszków

Nie da się ukryć, że nasza agencja detektywistyczna świetnie radzi sobie ze sprawami cywilnymi. Nie są one łatwe, ale spora liczba klientów rok rocznie się do nas z nimi zgłasza. Podejmujemy się obserwacji osób, zbierania materiałów dowodowych na zdradę oraz zbierania materiałów do sądu, które będą potrzebne podczas rozwodu z orzekaniem o winie. Świetnie radzimy sobie także podczas spraw związanych z badaniem ojcostwa.

Z chęcią podejmujemy się także świadczenia usług obejmujących wywiady majątkowe oraz sprawy spadkowe. Są one często zawiłe i skomplikowane, jednak nie poddajemy się. Prowadzimy działania, których celem jest ustalenie ruchomości i nieruchomości. Pomagamy podczas czynności windykacyjnych, dlatego jeśli masz kilka długów do ściągnięcia, koniecznie zgłoś się do nas po pomoc. Zweryfikujemy majątek dłużnika i zobaczysz, czy rzeczywiście nie ma z czego opłacić należności. Często też zajmujemy się poszukiwaniem skradzionego mienia, jak i samego złodzieja.

Najlepszy prywatny detektyw w Myszkowie

Nasze biuro detektywistyczne niezwykle często podejmuje się prowadzenia spraw gospodarczych. Pomagamy przedsiębiorcom w zlokalizowaniu problemu. Zajmujemy się śledztwami dotyczącymi nieuczciwej konkurencji, zdradzania i wykradania tajnych informacji firmowych, podkupywania pracowników czy szpiegostwa gospodarczego. Jesteśmy w stanie sprawdzić autorów donosów oraz autentyczność zwolnień lekarskich.

Detektyw od zdrad Myszków

Detektyw od zdrad ot jedna z częściej wybieranych przez naszych pracowników usług. Bardzo często zgłaszają się do nas klienci, którzy podejrzewają swoje drugie połówki o zdradę. Gwarantujemy poprowadzenie dyskretnego, skutecznego śledztwa. Kończymy je wraz z uzyskaniem potrzebnych informacji wraz z dowodami. Dbamy maksymalnie o dyskrecję oraz komfort naszych klientów, którzy nie czują się pewnie podczas mówienia o swoim życiu.

Skuteczny detektyw rozwodowy Myszków

Wiele sytuacji w życiu małżeństw kończy się rozwodem. Zdrada to jedna z nich. Jednak podjęcie ostatecznej decyzji o złożeniu pozwu o rozwód jest bardzo trudne i bolesne, zwłaszcza jeśli ta osoba chce dodatkowo udowodnić, że to nie ona stoi za rozpadem związku. Na szczęście istnieją takie biura, jak nasze. Staramy się, aby zebrać jak najlepsze dowody na współmałżonka, dzięki czemu sprawa rozwodowa powinna przebiec jak najszybciej. Warto podkreślić, że aby sędzia zgodził się na rozwód, musi zostać udowodniony trwały i całkowity rozpad pożycia małżeńskiego.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Nasza praca to głównie szeroko zakrojone działania prowadzone w maksymalnej dyskrecji. Jako detektywi nie rzucamy się w oczy, dzięki czemu możemy prowadzić śledztwa i zbierać potrzebne dowody. Wykorzystujemy do tego specjalistyczny sprzęt, taki jak kamery czy aparaty. Nagrywamy oraz robimy zdjęcia. Po zakończeniu działań w terenie zajmujemy się przygotowaniem sprawozdania oraz poczynionych ustaleń. Dołączamy do niego dowody w postaci zdjęć oraz nagrań.

Podstawą rozliczenia z naszą agencją jest stawka godzinowa lub stawka dzienna. Cennik usług detektywistycznych jest dostępny na naszej stronie, warto się z nim zapoznać i zobaczyć, że nie jest wcale wygórowany.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net