Detektyw Mława

 

Usługi detektywistyczne  Mława – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Mława

Czy warto skorzystać z pomocy detektywa? Dzisiaj usługi detektywistyczne są w zasięgu każdej osoby. Profesjonaliści działający na własną rękę mogą specjalizują się w różnych kwestiach – zarówno tych mniej skomplikowanych, jak i bardzo poważnych. Agencja detektywistyczna detektywi.net podejmuje się spraw cywilnych i karnym, w tym też tych, dotyczących zabójstw, gwałtów i pobić. Działamy w branży od dawna i możemy pochwalić się dużymi sukcesami. Zgłaszając się do nas, masz pewność, że zrobimy wszystko, by udzielić Ci pomocy i doprowadzić do rozstrzygnięcia.

Współpracujemy z ekspertami z różnych branż, dlatego świadczymy usługi kompleksowe. Klienci chcący skorzystać z naszej oferty nie muszą np. osobno zgłaszać się do osób zajmujących się informatyką śledczą. Podejmujemy się wszystkich czynności związanych ze sprawą. Detektywi pracujący u nas wiedzą, że w każdej sprawie liczą się solidne dowody, które można zaprezentować w sądzie.

4.7/5 - (55 votes)

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Firma detektywistyczna w Mławie

Poszukiwania zaginionych osób, odnajdywanie osób, z którymi kontakt urwał się wiele lat temu, ustalanie danych teleadresowych – to jedne ze spraw, z jakimi można się zgłaszać do detektywi.net. Nasza firma detektywistyczna nie boi się wyzwań i nie odrzuca nawet najtrudniejszych spraw. Prywatny detektyw wie, jak skutecznie działać.

Nasza firma detektywistyczna przeprowadza śledztwa dotyczące konkurencji, wspólników biznesowych i pracowników. Podejmujemy się kwestii takich, jak m.in.: szpiegostwo gospodarcze, wykradanie poufnych danych i wynoszenie dokumentów z firm, sprawdzanie działań nieuczciwej konkurencji. Sprawdzamy również pracowników: weryfikujemy zasadę łamania zakazu konkurencji, zwolnienia lekarskie, wyłudzanie odszkodowań, podkupywanie pracowników i nie tylko. Skuteczny detektyw wykryje też podsłuchy w domach i w firmach oraz inne urządzenia nagrywające. W tym celu korzysta ze swojego doświadczenia, ale też z profesjonalnego sprzętu.

Detektyw od zdrad Mława

Detektyw od zdrad to pracownik, który jest wyspecjalizowany właśnie w tym obszarze. Usługi tego rodzaju cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Zlecając sprawdzenie podejrzeń profesjonalistom, ma się pewność, że działania zostaną przeprowadzone dyskretnie. Osoby śledzone nie zorientują się. Dobry detektyw dostarczy Klientowi solidne dowody dotyczące zdrady i zweryfikuje jego podejrzenia. Warto podkreślić, że nie wszystkie przypuszczenia muszą okazać się prawdą.

Skuteczny detektyw rozwodowy Mława

Każda sprawa rozwodowa z orzekaniem o winie jest trudna. Niezbędne jest dostarczenie solidnych i niepodważalnych dowodów. Właśnie w tym może pomóc detektyw. Rozwody dzięki temu nie ciągną się latami. Ekspert zbierze materiały i sporządzi raport, który stanie się koronnym argumentem w sądzie. Biuro detektywistyczne detektywi.net wie, jak działać i obrać odpowiednią strategię. Z nami uzyskasz rozwód z orzekaniem o winie!

Detektyw cennik – ile kosztują wynajęcie prywatnego detektywa?

Usługi detektywistyczne nie zawsze muszą być drogie. Rozliczenie z klientem odbywa się w oparciu o stawkę godzinową lub dzienną. Konkrety są uzgodnione z Klientem jeszcze przed rozpoczęciem działań, jakich podejmą się detektywi. Cennik usług detektywa jest indywidualnie ustalany, dzięki czemu Klient nie będzie zaskoczony.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net