Detektyw Mińsk Mazowiecki

 

Usługi detektywistyczne Mińsk Mazowiecki – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Mińsk Mazowiecki

Jeszcze do niedawna na skorzystanie z pomocy detektywa decydowali się tylko nieliczni. Dzisiaj nasza firma detektywistyczna detektywi.net przeżywa prawdziwe oblężenie. Wpływ na to na pewno ma fakt, że coraz więcej ludzi woli sprawdzać swoje przypuszczenia i wie, jak ważne jest zdobycie dowodów. Detektywi.net to agencja detektywistyczna, która działa w branży od wielu lat i współpracuje z najlepszymi licencjonowanymi specjalistami. Opracowanie odpowiedniej strategii, ostrożność oraz ogromne doświadczenie procentują – do tej pory udało nam się rozwiązać niemalże wszystkie zlecenia, które zostały nam powierzone. Biuro detektywistyczne tworzą detektywi, którzy mogą się pochwalić mnóstwem sukcesów. Nasze usługi detektywistyczne są kompleksowe – klient jedynie zleca nam sprawę, a my zajmujemy się całą resztą.

4.7/5 - (52 votes)

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Firma detektywistyczna w Mińsku Mazowieckim

Podejmujemy się spraw prywatnych, firmowych oraz kryminalnych. Specjalizujemy się w poszukiwaniu osób zaginionych, obserwacjach, wszystkich ustaleniach rodzinnych i firmowych, ale również w zabójstwach. W obszarze naszych działań leżą zarówno sprawy łatwe, jak i te niezwykle zagmatwane, na które nie udało się znaleźć odpowiedzi od lat. Oprócz odkrywania prawdy i zebrania odpowiednich materiałów dowodowych, wiemy, jak ważne jest zapewnienie klientom bezpieczeństwa i dyskrecji. Nam można zaufać!

Detektyw od zdrad Mińsk Mazowiecki

Wykrywanie zdrady to usługa detektywistyczna ciesząca się największą popularnością. Mimo tego, że dzisiaj nie powinno być żadnych problemów z samodzielnym zweryfikowaniem niewierności, to istnieją różne systemy, które to utrudniają. Prywatny detektyw od zdrad to specjalista, który sprawdzi nawet najmniejsze wątpliwości i co więcej, wszystko odpowiednio udokumentuje. Materiały dowodowe potwierdzające albo zaprzeczające podejrzeniom są najcenniejsze dla każdego klienta. Poznanie prawdy może uchronić przed błędnymi decyzjami.

Skuteczny detektyw rozwodowy Mińsk Mazowiecki

Sprawy rozwodowe potrafią się ciągnąć latami i często wiążą się z wywlekaniem na wierzch trudnych faktów z przeszłości. Podczas rozprawy liczą się przede wszystkim dowody, a kiedy w grę wchodzą emocje, to samodzielne zdobycie stosownych materiałów jest praktycznie niemożliwe. Właśnie w tym może pomóc detektyw. Rozwody są trudne, ale solidne dowody są w sądzie argumentem decydującym o korzystnym dla nas werdykcie. Dobry detektyw zbierze materiały niepozostawiające żadnych wątpliwości.

Detektyw cennik – ile kosztują wynajęcie prywatnego detektywa?

Agencja detektywistyczna detektywi.net dokonuje rozliczeń z klientem w oparciu o stawkę godzinową lub dzienną. W zależności od sprawy różna jest ilość czasu, jaki musi przeznaczyć na swoje działania skuteczny detektyw. Cennik detektywa dostępny na stronie ukazuje ogólne koszty, które mogą się różnić – każda sprawa jest inna i wymaga odrębnej strategii. Podkreślamy jednak, że dzisiaj na usługi detektywistyczne stać niemalże każdego. Co więcej, klient od początku wie, z jakimi kosztami musi się liczyć.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net