Detektyw Mińsk Mazowiecki

Lokalizacja

 

Usługi detektywistyczne Mińsk Mazowiecki – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Mińsk Mazowiecki

Jeszcze do niedawna na skorzystanie z pomocy detektywa decydowali się tylko nieliczni. Dzisiaj nasza firma detektywistyczna detektywi.net przeżywa prawdziwe oblężenie. Wpływ na to na pewno ma fakt, że coraz więcej ludzi woli sprawdzać swoje przypuszczenia i wie, jak ważne jest zdobycie dowodów. Detektywi.net to agencja detektywistyczna, która działa w branży od wielu lat i współpracuje z najlepszymi licencjonowanymi specjalistami. Opracowanie odpowiedniej strategii, ostrożność oraz ogromne doświadczenie procentują – do tej pory udało nam się rozwiązać niemalże wszystkie zlecenia, które zostały nam powierzone. Biuro detektywistyczne tworzą detektywi, którzy mogą się pochwalić mnóstwem sukcesów. Nasze usługi detektywistyczne są kompleksowe – klient jedynie zleca nam sprawę, a my zajmujemy się całą resztą.

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo (dla klienta)

Opłata będzie pobierana tylko w przypadku, w którym klient nie zdecyduje się na zawarcie umowy o świadczenie usług. Koszt 1h konsultacji wynosi 250,00 zł.

bezpłatna
Obserwacja osoby / miejsca / mienia (dni powszednie)

Ustawowo pracujące (od piątku do soboty).

od 800,00 zł
Obserwacja osoby / miejsca / mienia (dni świąteczne i okolicznościowe)

Ustawowo wolne od pracy oraz wybrane dni okolicznościowe: walentynki, sylwester itp.

od 1.000,00 zł
Obserwacja osób / miejsca / mienia poza terytorium RP

wycena indywidualna
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

od 1.250,00 zł
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 750,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (OSINT)

Wywiad ze źródeł jawnych (ang. open- source intelligence; OSINT) – forma wywiadu gospodarczego, polegająca na gromadzeniu informacji pochodzących z ogólnie dostępnych źródeł.

od 500,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

od 2.500,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 750,00 zł
Ustalenie numeru PESEL

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 750,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 750,00 zł
Ustalenie członków najbliższej rodziny / spadkobierców

od 750,00 zł
Ustalenie aktualnego właściciela numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 750,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 750,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 1.600,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 1.600,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

od 700,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

od 700,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

od 1.500,00 zł

Firma detektywistyczna w Mińsku Mazowieckim

Podejmujemy się spraw prywatnych, firmowych oraz kryminalnych. Specjalizujemy się w poszukiwaniu osób zaginionych, obserwacjach, wszystkich ustaleniach rodzinnych i firmowych, ale również w zabójstwach. W obszarze naszych działań leżą zarówno sprawy łatwe, jak i te niezwykle zagmatwane, na które nie udało się znaleźć odpowiedzi od lat. Oprócz odkrywania prawdy i zebrania odpowiednich materiałów dowodowych, wiemy, jak ważne jest zapewnienie klientom bezpieczeństwa i dyskrecji. Nam można zaufać!

Detektyw od zdrad Mińsk Mazowiecki

Wykrywanie zdrady to usługa detektywistyczna ciesząca się największą popularnością. Mimo tego, że dzisiaj nie powinno być żadnych problemów z samodzielnym zweryfikowaniem niewierności, to istnieją różne systemy, które to utrudniają. Prywatny detektyw od zdrad to specjalista, który sprawdzi nawet najmniejsze wątpliwości i co więcej, wszystko odpowiednio udokumentuje. Materiały dowodowe potwierdzające albo zaprzeczające podejrzeniom są najcenniejsze dla każdego klienta. Poznanie prawdy może uchronić przed błędnymi decyzjami.

Skuteczny detektyw rozwodowy Mińsk Mazowiecki

Sprawy rozwodowe potrafią się ciągnąć latami i często wiążą się z wywlekaniem na wierzch trudnych faktów z przeszłości. Podczas rozprawy liczą się przede wszystkim dowody, a kiedy w grę wchodzą emocje, to samodzielne zdobycie stosownych materiałów jest praktycznie niemożliwe. Właśnie w tym może pomóc detektyw. Rozwody są trudne, ale solidne dowody są w sądzie argumentem decydującym o korzystnym dla nas werdykcie. Dobry detektyw zbierze materiały niepozostawiające żadnych wątpliwości.

Detektyw cennik – ile kosztują wynajęcie prywatnego detektywa?

Agencja detektywistyczna detektywi.net dokonuje rozliczeń z klientem w oparciu o stawkę godzinową lub dzienną. W zależności od sprawy różna jest ilość czasu, jaki musi przeznaczyć na swoje działania skuteczny detektyw. Cennik detektywa dostępny na stronie ukazuje ogólne koszty, które mogą się różnić – każda sprawa jest inna i wymaga odrębnej strategii. Podkreślamy jednak, że dzisiaj na usługi detektywistyczne stać niemalże każdego. Co więcej, klient od początku wie, z jakimi kosztami musi się liczyć.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje