Detektyw Kraśnik

Kraśnik

Usługi detektywistyczne Kraśnik – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Kraśnik

Jeśli szukasz agencji detektywistycznej, która może pochwalić się najlepszymi cechami oraz dobrymi opiniami, koniecznie sprawdź nas! Jesteśmy zarówno bardzo profesjonalnym zespołem, jak i doświadczonym. Nasze działania na rynku rozpoczęły się kilka dobrych lat temu, dlatego obecnie możemy pochwalić się sporym gronem zadowolonych klientów. Za sobą mamy liczne sprawy, zarówno te prywatne, indywidualne, jak i typowo gospodarcze.

Szeroka, rozbudowana oferta to klucz do zróżnicowanego grona klientów. Mamy siłę, aby dotrzeć do różnych grup osób zainteresowanych usługami detektywistycznymi. Jako agencja możemy zapewnić, że wszystkie działania, których się podejmujemy, są w pełni legalne. Nasi detektywi posiadają specjalną licencję, którą trzeba uzyskać, aby móc pracować jako pełnoprawny prywatny detektyw. Uzyskuje się ją w Warszawie, a ponadto uprawnia ona detektywa do zeznawania w sądzie, o ile zajdzie taka potrzeba.

4.9/5 - (44 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Kraśnik

Jesteśmy doświadczoną, zaangażowaną i w pełni profesjonalną ekipą detektywistyczną, która doskonale zna się na wykonywanym fachu. Działamy na rynku od kilku lat, dzięki czemu obecnie możemy pochwalić się zdobytym doświadczeniem oraz wiedzą, która jest niezbędna do prowadzenia naszej działalności. Dzięki odpowiednio rozbudowanej ekipie możemy prowadzić kilka śledztw naraz. Oferujemy dość szeroki zakres usług, z którego mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, klienci indywidualni, jak i przedsiębiorcy.

Firma detektywistyczna Kraśnik

Jako doświadczenie detektywi z licencją podejmujemy się wielu rozmaitych śledztw. Wśród nich są także sprawy na tle gospodarczym. Jeśli jesteś właścicielem średniej, małej lub dużej firmy i podejrzewasz, że w Twoim otoczeniu zaczyna dziać się coś niedobrego, koniecznie skontaktuj się z nami. Gwarantujemy zaangażowanie w sprawę oraz użycie specjalnych narzędzi. Działamy profesjonalne w takich sprawach jak szpiegostwo gospodarcze, nieuczciwa konkurencja, przekupywanie pracowników lub wykradanie i zdradzanie cennych firmowych informacji.

Najlepszy prywatny detektyw w Kraśniku

Nasza ekipa detektywów uchodzi za jedną z najlepszych agencji w kraju. Dzieje się tak, ponieważ zawsze chętnie podejmujemy się śledztw, z którymi zgłaszają się do nas klienci. Nawet jeśli sprawa jest bardzo trudna, staramy się ją rozwiązać lub choćby trochę popchnąć do przodu. Zajmujemy się również wykrywaniem podsłuchów, których zakładanie bez zgody w naszym kraju jest zupełnie nielegalne.

Detektyw od zdrad Kraśnik

Najczęściej klienci zgłaszają się do nas z problemem zdrady, niewierności. Najczęściej są to osoby, które nie mają pewności, a jedynie podejrzewają swojego partnera o taki uczynek. Są jednak i takie osoby, które się do nas zgłaszając, wiedząc o zdradzie. One zwykle potrzebują jedynie namacalnego dowodu do sądu. Śledztwa dotyczące zdrad prowadzimy bardzo dyskretnie, natomiast klientów traktujemy z odpowiednią dozą empatii i wrażliwości.

Skuteczny detektyw rozwodowy Kraśnik

Zapewniamy, że nasi detektywi świetnie radzą sobie w przypadku śledztw dotyczących zdrad. Kiedy już dowody zostaną zdobyte, klienci najczęściej decydują się na rozwód. Jest to zrozumiałe, ponieważ nikt z nas nie chce żyć z osobą, która już raz poważnie zawiodła zaufanie. Jako licencjonowani detektywi możemy przekazać zebrane przez nas dowody do sądu, jak i zeznawać w roli świadka. Niejednokrotnie w ten sposób uratowaliśmy część majątku naszego klienta, która miała zostać odebrana.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Choć w wielu kręgach usługi detektywistyczne uchodzą za drogie, nasza agencja stara się oferować je za taką cenę, jaką jest w stanie zapłacić dany klient. Konkretną kwotę wyliczamy na podstawie pracy włożonej w śledztwo, użytych narzędzi oraz zaangażowania. Działamy 24 h/dobę przez 7 dni w tygodniu i obsługujemy klientów z całego kraju, dlatego możesz się z nami skontaktować wtedy, kiedy tylko Ci pasuje. Twoją sprawą zajmiemy się w najbliższym wolnym terminie!

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net