Detektyw Kłobuck

Usługi detektywistyczne Kłobuck – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Kłobuck

Jeśli szukasz agencji detektywistycznej, która może pochwalić się najlepszymi cechami oraz dobrymi opiniami, koniecznie sprawdź nas! Jesteśmy zarówno bardzo profesjonalnym zespołem, jak i doświadczonym. Nasze działania na rynku rozpoczęły się kilka dobrych lat temu, dlatego obecnie możemy pochwalić się sporym gronem zadowolonych klientów. Za sobą mamy liczne sprawy, zarówno te prywatne, indywidualne, jak i typowo gospodarcze.

Szeroka, rozbudowana oferta to klucz do zróżnicowanego grona klientów. Mamy siłę, aby dotrzeć do różnych grup osób zainteresowanych usługami detektywistycznymi. Jako agencja możemy zapewnić, że wszystkie działania, których się podejmujemy, są w pełni legalne. Nasi detektywi posiadają specjalną licencję, którą trzeba uzyskać, aby móc pracować jako pełnoprawny prywatny detektyw. Uzyskuje się ją w Warszawie, a ponadto uprawnia ona detektywa do zeznawania w sądzie, o ile zajdzie taka potrzeba.

4.9/5 - (44 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Kłobuck

Nasza agencja detektywistyczna specjalizuje się w sprawach z różnych dziedzin. Szeroka wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem, pozwala nam działać dyskretnie i w pełni profesjonalnie. Nasza oferta jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Celem działań prywatnego detektywa jest znalezienie solidnych dowodów, które mogą być wykorzystane w czasie rozprawy sądowej. Dlatego wszystkie materiały są pozyskiwane zgodnie z prawem, wiec nie zostaną podważone w sądzie. W czasie współpracy z naszymi klientami stawiamy na komfort i dyskrecję. Nasza agencja detektywistyczna współpracuje wyłącznie z licencjonowanymi detektywami na mocy ustawy o usługach detektywistycznych.

Firma detektywistyczna Kłobuck

Najczęściej nasze sprawy dotyczą spraw cywilnych. Wiemy, że są one niełatwe, ale kierując się naszym doświadczeniem możemy zająć się obserwacją osób i zbieraniem materiałów, które mają na celu udowodnić zdradę przed sądem, a także zbieramy dowody do innego rodzaju rozpraw rozwodowych z orzekaniem o winie. Dodatkowo w naszej ofercie znajduje się także usługa badania ojcostwa.

Zajmujemy się także świadczeniem usług związanych ze sprawami majątkowymi. Sprawy spadkowe, wywiady majątkowe to zawiłe i skomplikowane sprawy, jednak od lat skutecznie się tym zajmujemy. Prowadzimy działania w celu ustalenia nieruchomości i ruchomości i pomagamy w działaniach windykacyjnych. Usługi detektywistyczne mogą skupiać się także w poszukiwaniu skradzionego mienia lub osób, które dopuściły się takiej kradzieży.

Najlepszy prywatny detektyw w Kłobucku

Najlepszy prywatny detektyw w swojej ofercie ma bardzo wiele zróżnicowanych usług. Nie inaczej jest u nas – prowadzimy śledztwa w zakresie spraw gospodarczych. Mamy doświadczenie w wykrywaniu nieuczciwej konkurencji, szpiegostwa gospodarczego i podkupywania pracowników. Możemy także zadziałać w zakresie anonimów i donosów oraz wykradania tajemnic lub innych firmowych informacji. Wśród naszych usług dla przedsiębiorców znajduje się także sprawdzanie autentyczności zwolnień lekarskich. W naszym portfolio znajduje się szeroki zakres spraw gospodarczych, więc jeśli tylko masz jakiś problem z tego zakresu, zawsze chętnie Ci pomożemy.

Detektyw od zdrad Kłobuck

Detektyw od zdrad to nazwa, która obejmuje jedną z usług naszej agencji detektywistycznej. Prowadzimy śledztwa, które mogą udowodnić jednemu z małżonków zdradę. Jeśli chcesz dojść do prawdy i mieć pewność, co robi twój współmałżonek, albo zebrać dokumenty potrzebne na rozprawach z orzekaniem o winie, nasza agencja detektywistyczna oferuje swoje usługi. Wiemy, że tego rodzaju sprawy są bardzo delikatne, dlatego ogromny nacisk kładziemy na komfort Klienta. Zapewniamy dojrzałość i otwartość w czasie rozmów z Klientem oraz maksymalne bezpieczeństwo i dyskrecję.

Skuteczny detektyw rozwodowy Kłobuck

Podjęcie decyzji o rozwodzie nie jest proste, a doprowadzenie sprawy do końca, zwłaszcza jeśli chodzi o rozwój z orzeczeniem o winie, także jest bardzo trudne. Dlatego tak ważne jest zebranie materiału dowodowego, który może zostać swobodnie wykorzystany na rozprawie rozwodowej. Zebrane przez prywatnego detektywa dowody są solidnym argumentem, który może pomóc sądowi ocenić, który z małżonków przyczynił się do rozpadu więzi. Gwarantujemy najwyższej jakości dowody, pozyskiwane zgodnie z obowiązującym prawem.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Dyskretne działania detektywa prowadzimy wyłącznie z użyciem nowoczesnego sprzętu. Nagrania video i zdjęcia, nawet te robione z ukrycia, są więc świetnej jakości i mogą posłużyć w sądzie. Te materiały wraz ze sprawozdaniem są wynikiem pracy zespołu detektywów, którzy zajmują się konkretną sprawą. Właśnie takie dowody otrzymujesz po zakończeniu współpracy. Podstawa rozliczenia za usługę jest stawka godzinowa lub stawka za dzień pracy. Poznaj cennik usług detektywistycznych i dowiedz się, ile kosztuje nasza praca. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net