Detektyw Jaworzno

Usługi detektywistyczne Jaworzno – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Jaworzno

Jeśli szukasz agencji detektywistycznej, która może pochwalić się najlepszymi cechami oraz dobrymi opiniami, koniecznie sprawdź nas! Jesteśmy zarówno bardzo profesjonalnym zespołem, jak i doświadczonym. Nasze działania na rynku rozpoczęły się kilka dobrych lat temu, dlatego obecnie możemy pochwalić się sporym gronem zadowolonych klientów. Za sobą mamy liczne sprawy, zarówno te prywatne, indywidualne, jak i typowo gospodarcze.

Szeroka, rozbudowana oferta to klucz do zróżnicowanego grona klientów. Mamy siłę, aby dotrzeć do różnych grup osób zainteresowanych usługami detektywistycznymi. Jako agencja możemy zapewnić, że wszystkie działania, których się podejmujemy, są w pełni legalne. Nasi detektywi posiadają specjalną licencję, którą trzeba uzyskać, aby móc pracować jako pełnoprawny prywatny detektyw. Uzyskuje się ją w Warszawie, a ponadto uprawnia ona detektywa do zeznawania w sądzie, o ile zajdzie taka potrzeba.

4.9/5 - (44 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Jaworzno

Doświadczenie, wiedza, szeroka specjalizacja – to cechy dobrego prywatnego detektywa. Nasza agencja detektywistyczna może pochwalić się nimi wszystkimi. Działamy na rynku od wielu, wielu lat, przykładając dużą wagę do profesjonalizmu i dyskrecji. Pomagamy w rozwiązywaniu różnorodnych spraw, zarówno gospodarczych, jak i cywilnych czy karnych. Nasze usługi są dedykowane osobom prywatnym lub klientom gospodarczym. Celem działań prywatnego detektywa jest zebranie solidnych, popartych dobrymi materiałami dokumentów. Ważne jest jednak to, że działamy w pełni leganie: zatrudniamy tylko licencjonowanych detektywów na podstawie ustawy o usługach detektywistycznych.

Firma detektywistyczna Jaworzno

Najszersze doświadczenie mamy w sprawach cywilnych. Wiemy, że nie są one łatwe, ale wiemy też, że dla naszych Klientów ich rozwiązanie ma ogromne znaczenie i wpływ nierzadko na całe przyszłe życie. Dlatego z pełnym profesjonalizmem, dyskretnie i sprawnie zajmujemy się przeprowadzaniem obserwacji osób, zbieraniem materiałów na udowodnienie zdrady oraz dowodów przy sprawach rozwodowych z orzekaniem o winie lub badaniami ojcostwa.

Z drugiej strony zajmujemy się także świadczeniem usług związanych z szeroko rozumianymi sprawami majątkowymi. Potrzebujesz dowodów do sprawy spadkowej lub poszukujesz właściciela nieruchomości albo ruchomości? Zajmujemy się także pomocą przy windykacji należności od osób, które nie chcą oddać zaciągniętych długów. A może padłeś ofiarą kradzieży? Tutaj także możemy pomóc, poszukując skradzione mienie lub złodzieja.

Najlepszy prywatny detektyw w Jaworznie

Oferta dla przedsiębiorców i właścicieli firm także jest bardzo szeroka. Zajmujemy się sprawami gospodarczymi w ogromnym zakresie – od wykrywania nieuczciwej konkurencji i szpiegostwa gospodarczego, aż do sprawdzania stanu zdrowia i autentyczności zwolnień lekarskich. Obawiasz się, że konkurencja podkupuje twoich pracowników lub ktoś wykradł informacje z Twojej firmy? A może szukasz autorów donosów? W tych wszystkich przypadkach jesteśmy w stanie Ci pomóc!

Detektyw od zdrad Jaworzno

Dla wielu małżeństw jedynym sposobem na wyjście z trudnego lub nieudanego związku jest rozwód. Jest to jednak dość trudna procedura. Samo podjęcie decyzji o rozstaniu jest skomplikowane, a rozprawy sądowe to prawdziwa batalia. Zwłaszcza dla osób, które chcą udowodnić winę drugiej stronie. Sąd musi także ocenić, czy rozwód jest możliwy i czy nastąpił całkowity rozpad więzi małżeńskiej. W tym wypadku bardzo ważne jest zebranie materiału dowodowego, zwłaszcza w przypadku zdrady małżeńskiej. Dowody zebrane przez naszą agencję towarzyską są najwyższej jakości i mogą być wykorzystane jako argument w sądzie.

Skuteczny detektyw rozwodowy Jaworzno

Detektyw od zdrad to częsta rola prywatnego detektywa. Prowadzimy tego rodzaju sprawy z celu pozyskania materiałów, na przykład nagrań video czy zdjęć, które mogą stać się skutecznym dowodem. Nasze doświadczenie sprawia, że zachowujemy pełną dyskrecję i gwarantujemy naszym Klientom komfort w czasie rozmów. Zapewniamy, że wszystkie rozmowy z naszymi Klientami są prowadzone w sposób delikatny, dojrzały i profesjonalny. W czasie prowadzonych działań zachowujemy pełną dyskrecję, by zapewnić Klientowi maksimum bezpieczeństwa.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Wszystkie nasze działania są dyskretne. Prowadzimy je za pomocą nowoczesnego sprzętu do nagrywania i wykonywania zdjęć. Dlatego także nagrania i zdjęcia zrobione z ukrycia są wysokiej jakości i mogą zostać wykorzystane w sądzie. Podstawą rozliczenia za pracę detektywa jest stawka godzinowa lub stawka za dzień pracy dla całego zespołu detektywów, którzy pracują przy danej sprawie. Od nas Klient otrzymuje szczegółowe sprawozdanie z czynności, obserwacji i poczynionych ustaleń oraz zebrane dowody, czyli zdjęcia i nagrania. Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem. Poznaj cennik usług detektywistycznych i sprawdź, w czym możemy Ci pomóc!

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net