Detektyw Grodzisk Mazowiecki

 

Usługi detektywistyczne  Grodzisk Mazowiecki – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Grodzisk Mazowiecki

Agencja detektywistyczna detektywi.net to zespół specjalistów, którzy są w stanie pomóc w każdym problemie i doprowadzić do końca nawet najbardziej zawiłą sprawę. Liczne sukcesy i ogromne doświadczenie potwierdzają naszą skuteczność. Są nam zlecane zarówno sprawy cywilne, jak i karne – w tym te najtrudniejsze z zakresu kryminalistyki. Dzięki współpracy z ekspertami z wielu dziedzin możliwy jest tak szeroki zakres usług.

Z racji ogromnego doświadczenia zawodowego, prywatny detektyw potrafi się zachować odpowiednio w przypadku wyjaśniania spraw dotyczących pobić, gwałtów i zabójstw. Firma detektywistyczna wie, jak pozyskać dowody nie do podważenia, które będą pełniły w sądzie kluczową rolę. Poszukiwania osób zaginionych czy też tych, z którymi wiele lat temu urwał się kontakt, są prowadzone według określonych strategii. Dobry detektyw umie je wcielić w życie i co najważniejsze – ustalić dane teleadresowe.

4.8/5 - (50 votes)

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Firma detektywistyczna w Grodzisku Mazowieckim

Sprawy gospodarcze są nam często powierzane. Nasi detektywi na zlecenie klienta mogą przeprowadzić szereg czynności związanych ze szpiegostwem gospodarczym, wynoszenia z firmy tajnych dokumentów i informacji, nieuczciwej konkurencji, łamania zasad konkurencji, podkupowania pracowników, wyłudzania odszkodowań czy też sprawdzania zwolnień lekarskich. Zebrany materiał można wykorzystać w sądzie jako dowód.

Skuteczny detektyw z detektywi.net jest w stanie pozyskać i sprawdzić informacje o członkach rodziny, czy też konkurencyjnych firmach. Zakres działań obejmuje również wykrywanie podsłuchów. Samo ich zakładanie nie jest legalne. Nasi specjaliści wiedzą jak je odszukać. Dzięki temu Klient będzie mógł spać spokojnie. Należy podkreślić, że usługi detektywistyczne i wszelkie prowadzone przez nas czynności są tajne.

Detektyw od zdrad Grodzisk Mazowiecki

Wykrywanie zdrad jest usługą cieszącą się ogromnym zainteresowaniem. Detektywi działają bardzo ostrożnie tak, by nie zostać zdemaskowanym. Dzięki temu możliwe jest zebranie solidnych i niepodważalnych dowodów, które nie pozostawiają żadnych wątpliwości. Należy podkreślić, że nie zawsze przeczucia muszą być prawdziwe – dobry detektyw wie, jak rozmawiać z klientem nawet w tak delikatnej sprawie. Osoba zlecająca nam taką usługę ma zapewnioną całkowitą dyskrecję – nikt się nie dowie, że korzystała ona z naszej pomocy.

Skuteczny detektyw rozwodowy Grodzisk Mazowiecki

Sprawa rozwodowa z orzekaniem o winie może się toczyć latami. Zlecając nam zebranie dowodów, oszczędza się czas i pieniądze. Nasze biuro detektywistyczne wie, jak zdobyć cenne informacje i jak stworzyć raport, który będzie stanowił kluczowy dowód w sądzie. Dzięki temu uzyskanie rozwodu z winy współmałżonka nie będzie stanowiło problemu. Ogromne doświadczenie w takich sprawach sprawia, że detektyw zawsze dobierze odpowiednią metodę działania.

Detektyw cennik – ile kosztują wynajęcie prywatnego detektywa?

Wbrew pozorom, wynajęcie detektywa wcale nie musi być drogie. Ile bierze za swe usługi detektyw? Cennik jest przedstawiany Klientowi już na wstępie, dzięki czemu wszystko jest od początku jasne. Klient może się rozliczyć zgodnie ze stawkę godzinową lub dzienną – wszystko zależy od konkretnej sytuacji. Aby pozyskać odpowiednie dowody i poznać prawdą zawsze warto zapłacić.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net