Detektyw Gliwice

Usługi detektywistyczne Gliwice – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Gliwice

Jeśli szukasz agencji detektywistycznej, która może pochwalić się najlepszymi cechami oraz dobrymi opiniami, koniecznie sprawdź nas! Jesteśmy zarówno bardzo profesjonalnym zespołem, jak i doświadczonym. Nasze działania na rynku rozpoczęły się kilka dobrych lat temu, dlatego obecnie możemy pochwalić się sporym gronem zadowolonych klientów. Za sobą mamy liczne sprawy, zarówno te prywatne, indywidualne, jak i typowo gospodarcze.

Szeroka, rozbudowana oferta to klucz do zróżnicowanego grona klientów. Mamy siłę, aby dotrzeć do różnych grup osób zainteresowanych usługami detektywistycznymi. Jako agencja możemy zapewnić, że wszystkie działania, których się podejmujemy, są w pełni legalne. Nasi detektywi posiadają specjalną licencję, którą trzeba uzyskać, aby móc pracować jako pełnoprawny prywatny detektyw. Uzyskuje się ją w Warszawie, a ponadto uprawnia ona detektywa do zeznawania w sądzie, o ile zajdzie taka potrzeba.

4.9/5 - (44 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Gliwice

Biuro detektywistyczne, które z dumą reprezentujemy, działa dyskretnie oraz maksymalnie profesjonalnie. Agencję założyliśmy dobrych kilka lat temu i od tamtego czasu rozwiązujemy różnorodne sprawy. Jesteśmy w swoim fachu prawdziwymi profesjonalistami. Działamy dla naszych klientów, niezależnie od tego, w jakich sprawach mają trudność. Chętnie i z zaangażowaniem pomagamy klientom indywidualnym, prywatnym, ale też przedsiębiorcom. Istniejemy dla Ciebie, aby zebrać dowody udowadniające Twoją rację przed sądem. Nasz prywatny detektyw jest w stanie zebrać solidny materiał, który będzie mógł zostać wykorzystany, jako dowód w sprawie. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że możemy rozwiązywać sprawy szybko, profesjonalnie i w zgodzie z polskim prawem. Współpracujemy jedynie z detektywami z licencją, a wszystko to w oparciu o ustawę o usługach detektywistycznych. Dbamy o komfort każdego klienta, który odwiedza nasze biuro, a przy okazji gwarantujemy dyskrecję oraz dojrzałe podejście.

Firma detektywistyczna Gliwice

Sprawy cywilne to chleb powszedni naszej agencji detektywistycznej. Warto na samym początku zaznaczyć, że nie są one wcale łatwiejsze od gospodarczych. W tym wypadku mamy styczność często z bezbronnymi ludźmi, którzy szukają u nas pomocy, jesteśmy dla nich ostatnią deską ratunku. W jakich tematach się poruszamy? Zwykle nasze śledztwa dotyczą obserwacji osób, zebrania materiałów dowodzących zdrady oraz zebrania materiałów potrzebnych do sprawy rozwodowej w sądzie. Ponadto zajmujemy się badaniem ojcostwa, jeśli są jakiekolwiek wątpliwości.

Świadczymy usługi dotyczące wywiadów majątkowych, spraw spadkowych, a ponadto ustalamy ruchomości i nieruchomości. Jesteśmy specjalistami w działaniach windykacyjnych. Jeśli klient jest Ci winny zapłatę za towar, możesz na nas polegać — odzyskamy Twoje pieniądze. Jesteśmy skutecznie podczas poszukiwania skradzionego mienia, a przy okazji pomożemy znaleźć osobę, która bezczelnie dopuściła się kradzieży.

Najlepszy prywatny detektyw w Gliwicach

Mamy doświadczenie w wielu rozmaitych dziedzinach, dlatego też sprawy gospodarcze nie są nam obce. Radzimy sobie idealnie, jeśli chodzi o śledztwa dotyczące szpiegostwa gospodarczego, wykradania cennych informacji firmowych, nieuczciwej konkurencji czy podkupywania pracowników. Sprawdzamy autentyczność zwolnień lekarskich oraz podejmujemy się poszukiwań autorów donosów. Nie zwlekaj — jeśli borykasz się z którymś z tych problemów, koniecznie zgłoś się do nas!

Detektyw od zdrad Gliwice

Detektyw od zdrad to jedna z popularniejszych usług, jaką można u nas zamówić. Zadaniem detektywa, który podejmuje się tego typu śledztwa, jest zebranie dowodów na to, czy podejrzana osoba zdradza, czy jednak nie. Jeśli podejrzenia okażą się słuszne, zwykle dochodzi do zbierania dowodów, które później przydadzą się podczas sprawy rozwodowej. Nasze biuro detektywistyczne jest maksymalnie doświadczone w tym temacie. Zdajemy sobie sprawę, jak delikatne są te sprawy, dlatego wykazujemy się dyskrecją oraz dojrzałością i empatią podczas rozmów z klientami.

Skuteczny detektyw rozwodowy Gliwice

Istnieją małżeństwa, które nie czują do siebie tego czego wcześniej. Efektem tego są zdrady, a następnie rozwody. Wiadome jest, że podjęcie ostatecznej decyzji na temat rozwodu jest trudne, czasem jednak warto zawalczyć o swoje. Nasze biuro detektywistyczne Ci w tym pomoże.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Nasze działania to połączenie profesjonalizmu, wiedzy oraz doskonałego sprzętu. Wykorzystujemy naprawdę dobre kamery oraz dyktafony, robimy świetne zdjęcia z ukrycia. Po zakończeniu działań wszystkie efekty spisujemy w raporcie, który otrzymuje klient. Dołączamy także nagrania czy zdjęcia.

Podstawą rozliczenia za nasze usługi jest stawka godzinowa bądź dzienna. Sprawdź nasz cennik usług detektywistycznych i przekonaj się, ile kosztuje praca profesjonalnego detektywa z solidnym zapleczem, wiedzą oraz doświadczeniem.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net