Detektyw Garwolin

 

Usługi detektywistyczne  Garwolin – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Garwolin

Prywatny detektyw może pomóc w wielu sprawach – zarówno cywilnych, jak i karnych. Nasza agencja detektywistyczna detektywi.net działa w branży od dawna i może się pochwalić licznymi sukcesami. Wysoka skuteczność to dowód na to, że można nam zaufać. Jesteśmy w stanie rozwikłać nawet najtrudniejsze sprawy i doprowadzić do ich rozstrzygnięcia. Zgłaszając się do nas, Klient może mieć pewność, że zleca rozwiązanie różnych kwestii ekspertom. Świadczymy kompleksowe usługi, co jest możliwe dzięki temu, że współpracujemy z ekspertami z wielu dziedzin.

Detektywi zbiorą solidne dowody, które będą kluczowe w sądzie. Z racji doświadczenia, potrafią oni obrać odpowiednią strategię. Biuro detektywistyczne detektywi.net podejmuje się spraw takich, jak pobicia, gwałty, a nawet zabójstwa. Skuteczny detektyw jest również w stanie odnaleźć osoby zaginione lub po prostu te, z którymi dawno temu urwał się kontakt. Ustalenie danych teleadresowych również wchodzi w zakres usług.

4.6/5 - (57 votes)

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Firma detektywistyczna w Garwolinie

Nasza firma detektywistyczna specjalizuje się też w sprawach dotyczących sektora gospodarczego. Zbieramy dowody dotyczące szpiegostwa gospodarczego, wykradania poufnych danych, przypadków nieuczciwej konkurencji i łamania zakazu konkurencji, podkupowania pracowników, weryfikacji zwolnień lekarskich, wyłudzeń odszkodowania i nie tylko. Dzięki poszczególnym opcjom Klient jest w stanie sprawdzić pracowników, kontrahentów i konkurencję.

Detektyw świadczy też usługę wykrywania podsłuchów w domach i w firmach. Nie ma znaczenia, jak dobrze jest ukryte urządzenie – detektywi posiadają najnowsze sprzęty do ich znalezienia. Klient zyskuje pewność, że jego prywatny obszar jest czysty. Warto podkreślić, że każda osoba współpracująca z firmą detektywi.net ma zapewnioną dyskrecję.

Detektyw od zdrad Garwolin

Wykrywanie zdrad to usługa ciesząca się od zawsze ogromną popularnością. W końcu ludzie coraz częściej chcą sprawdzić, czy ich przypuszczenia znajdują odzwierciedlenie w rzeczywistości, czy nie. Prywatny detektyw od zdrad działa ostrożnie i dyskretnie. Osoby śledzone nie zorientują się, że ktoś rejestruje ich ruchy. Klient otrzyma solidne i niepodważalne dowody, które w razie konieczności mogą zostać przedstawione w sądzie.

Skuteczny detektyw rozwodowy Garwolin

Sprawa rozwodowa zawsze jest trudna, zwłaszcza jeśli w grę wchodzi również udowodnienie winy jednej ze stron. Na ogół osoba taka nigdy się nie przyznaje, a jedynym sposobem, aby osiągnąć cel, jest zebranie odpowiednich dowodów. Detektywi podkreślają, że uzyskanie rozwodu jest możliwe, gdy nastąpi całkowity i trwały rozpad pożycia małżeńskiego. Solidne i niepodważalne dowody zebrane przez detektywa sprawiają, że bezproblemowo można udowodnić, kto ponosi winę za rozpad małżeństwa.

Detektyw cennik – ile kosztują wynajęcie prywatnego detektywa?

Cennik detektywa to zagadnienie, wokół którego narosło wiele mitów. Wbrew powszechnej opinii, usługi detektywistyczne takie wcale nie muszą być drogie Rozliczenie następuje w oparciu o stawkę godzinową lub dzienną. Prócz zebrania dowodów, tworzony jest raport z dołączanymi zdjęciami, które wykonali detektywi. Cennik usług jest z góry określony, dzięki czemu klient wie, z jakim wydatkiem powinien się liczyć.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net