Detektyw Białobrzegi

 

Usługi detektywistyczne  Białobrzegi – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Białobrzegi

Agencja detektywistyczna detektywi.net posiada na koncie liczne sukcesy. Doświadczenie, solidne metody działań, współpraca ze specjalistami z wielu branż sprawia, że powierzane są nam sprawy zarówno cywilne, jak i karne. Każdą, nawet najbardziej zawiłą kwestię staramy się doprowadzać do końca, dobierając odpowiednią strategię działania. Jest to szczególnie istotne, zwłaszcza przy sprawach kryminalnych. Cechuje nas solidność i skuteczność – można nam zaufać.

Dzięki współpracy z ekspertami z wielu dziedzin świadczymy kompleksowe usługi detektywistyczne. Podejmujemy się też tych najtrudniejszych spraw, a więc dotyczących zabójstw, pobić i gwałtów. Bezpieczeństwo naszych Klientów jest tutaj priorytetem. Detektywi zbiorą dowody nie do podważenia. Nasza agencja detektywistyczna zajmuje się również ustalaniem danych adresowych, odszukiwaniem osób, z którymi kontakt urwał się wiele lat temu. Prowadzimy też poszukiwania osób zaginionych.

 

4.8/5 - (48 votes)

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Firma detektywistyczna w Białobrzegach

Firma detektywistyczna świadczy usługi z sektora spraw gospodarczych. Z rozmaitych możliwości korzystają właściciele firm, którzy chcą sprawdzić kontrahentów, pracowników oraz konkurencję. Powierzane są nam sprawy dotyczące szpiegostwa gospodarczego, działań nieuczciwej konkurencji i łamania zasad. Sprawdzimy, czy pracownicy nie wykradają tajnych dokumentów, nie dają się podkupić konkurencji, czy też nie wyłudzają odszkodowań. Weryfikujemy również zwolnienia lekarskie oraz wszelkie donosy.

Biuro detektywistyczne wykrywa podsłuchy w domach i w firmach. Skuteczny detektyw używa do tego celu profesjonalnych sprzętów i stosuje metody, które gwarantują skuteczność, ale również dyskrecję. Każde pomieszczenie jest dokładnie sprawdzane. Dzięki temu Klient może spać spokojnie. Należy podkreślić, że zakładanie podsłuchów i urządzeń rejestrujących nie jest legalne, niemniej niektórzy nie przestrzegają tego, gdyż kluczowe jest pozyskanie informacji. Dowody, które zbierze prywatny detektyw, nie przekraczają granic prawa.

Detektyw od zdrad Białobrzegi

Jedna z najczęściej zlecanych nam usług to wykrywanie zdrad. Działania w tym zakresie są prowadzone przy zachowaniu najwyższej dyskrecji. Dobry detektyw dobiera takie metody, by nie zostać zdemaskowanym i doprowadzić każdą sprawę do końca. Solidne i niepodważalne dowody mogą być przedstawione w sądzie. Detektyw z doświadczeniem jest w stanie odpowiednio porozmawiać z Klientem po poczynieniu ustaleń i potwierdzić jego domysły lub też im zaprzeczyć. Pełna dyskrecja, ostrożność i dokładność to kluczowe umiejętności dla spraw tego rodzaju.

Skuteczny detektyw rozwodowy Białobrzegi

Uzyskanie rozwodu jest możliwe wówczas, gdy potwierdzi się całkowity i trwały rozpad pożycia małżeńskiego. O ile małżonkowie są zgodni we wszystkich kwestiach, to nie ma potrzeby angażowania osób trzecich. Kiedy natomiast wina za rozpad związku leży po stronie jednej osoby, to niezbędne są dowody, które to potwierdzą i które można przedstawić w sądzie. Zwracając się z tym do detektywa, otrzymuje się gwarancję, że pozyskanie dowodów przebiegnie dyskretnie, a jednocześnie materiały będą one na tyle silne, że nie będzie można ich podważyć.

Detektyw cennik – ile kosztują wynajęcie prywatnego detektywa?

Cennik usług detektywistycznych jest przedstawiany Klientowi na samym początku, dzięki czemu nie jest on zaskakiwany. Rozliczenie może być dokonywane w oparciu o stawkę godzinową lub dzienną. Odpowiednie podejście i solidne dowody to najważniejsze kwestie, na które zwracają uwagę detektywi. Cennik jest przystępny i pokazuje, że zatrudnienie prywatnego detektywa nie musi być drogie. Raport z czynności detektywistycznych może zostać przedstawiony w sądzie. Detektywi.net pomogą w każdej sprawie, nawet tej najbardziej zawiłej.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net