Zdrada kobiety – po czym ją rozpoznać?

Zdrada to jedna z najczęstszych przyczyn rozpadu związków. Mitem jest stwierdzenie, że dopuszczają się jej jedynie mężczyźni. Również żony zdradzają mężów, jednak zdrada kobiety zdarza się nieco rzadziej.

Według badań Instytutu Badań Zmian Społecznych kobiety stanowią około 40% spośród osób zdradzających. Co ważne, zdrady mężczyzn i kobiet przeważnie się od siebie różnią. Płeć piękna często przywiązuje się do kochanka i angażuje emocjonalnie. W takich przypadkach oznaki zdrady partnerki są łatwo dostrzegalne. Przy jednorazowych skokach w bok odkrycie prawdy jest trudniejsze. Po czym poznać zdradę? W artykule znajdziesz podpowiedzi na ten temat.

 • Dlaczego kobiety zdradzają?
 • Jak zdradzają kobiety?
 • Jak poznać ze kobieta zdradza?
 • Zachowanie żony po zdradzie

Dlaczego kobiety zdradzają?

Każda zdrada jest bolesna, jednak zawsze lepiej znać prawdę niż żyć w kłamstwie. W świecie portali randkowych znalezienie partnera lub partnerki do romansu nie jest wcale trudne. Zdradzona żona czy zdradzony mąż po pewnym czasie potrafią wskazać symptomy niewierności.

Kobiety zdradzają z różnych powodów, na ogół zupełnie innych niż mężczyźni. Panie wskazują, że niewierności sprzyja obojętność partnera, nieinteresowanie się sprawami drugiej osoby i niezauważanie jej. Kłótnie i nieporozumienia sprawiają, że partnerzy oddalają się od siebie. Z czasem kłótnie i sprzeczki są nie do zniesienia. Ponoć skłonność do zdrady wzrasta wraz ze stażem związku. Panie często przestają się czuć atrakcyjne w oczach partnera i kiedy pojawia się inny mężczyzna, który je docenia, to niewiele trzeba do nawiązania relacji. Często idzie to w parze z zaangażowaniem. Kobieta czuje się na nowo adorowana i po pewnym czasie doskonale wie, jak ukryć zdradę.

Jak zdradzają kobiety?

W przypadku kobiet jednorazowe przygody oczywiście również mają miejsce, ale nie tak często. Zdrada żony przeradza się w dłuższy romans i nierzadko z kimś, kogo może ona często widywać. Jeżeli niepokoi Cię coś w zachowaniu partnerki, to wcale nie tak łatwo będzie samodzielnie przeprowadzić dochodzenie. Kobiety są ostrożniejsze niż mężczyźni – mąż o tym, że jest zdradzany przez żonę, dowiaduje się nierzadko ostatni. Właśnie dlatego w przypadku podejrzeń i wówczas, gdy rozmowy nie przynoszą rozwiązania, dobrze jest skorzystać z profesjonalnej pomocy.

Jeśli kobieta dodatkowo zaczęła nagle prowadzić aktywne życie zawodowe i towarzyskie, to może dać to do myślenia, podobnie jak liczne wyjazdy służbowe, delegacje lub szkolenia. Mąż lub partner w większości sytuacji nie są w stanie sprawdzić, co faktycznie robi na nich kobieta.

Prywatny detektyw sprawdzi dokładnie, czy masz powody do niepokoju, czy zachowanie Twojej partnerki jest rzeczywiście spowodowane zdradą, czy nastąpiło zaangażowanie emocjonalne. Specjalista jest w stanie zweryfikować również jednorazowe przygody, jeśli kobieta pozostawiała po sobie ślady. Warto podkreślić, że nieraz zachowania interpretowane jako oznaki zdrady dziewczyny są uwarunkowane czymś innym. Samodzielna weryfikacja tego nie zawsze jest możliwa. Dyskretna praca prywatnego detektywa dostarczy ci niepodważalnych dowodów. Detektyw wie, jak wykryć zdradę i poprzeć to solidnymi argumentami, które nieraz są niezbędne.

Jak poznać, że kobieta zdradza?

Podejrzenia o zdradę zdarzają się bardzo często, jednak nie zawsze znajdują one pokrycie w rzeczywistości. Jak rozpoznać zdradę w związku? Warto zwrócić uwagę na kilka symptomów.

 • Brak czasu

Ciągły brak czasu i wieczne zapracowanie to częste oznaki zdrady żony. Jeśli do niedawna nie brakowało wspólnych chwil, a teraz Twoja kobieta nie ma nawet chwili na rozmowę, to warto się nad tym zastanowić. Oczywiście nieraz może być to skutkiem trudniejszych chwil w pracy, ale nie zawsze. Coraz częstsze przesiadywanie po godzinach w biurze może zaniepokoić. Właśnie zdrady żon w pracy są tymi najczęstszymi. Poza tym dzielnie czasu pomiędzy dwóch mężczyzn również wiąże się z napiętym grafikiem i byciem wiecznie w biegu. Ciągłe uciekanie z domu pod byle pretekstem jest czymś, co warto sprawdzić.

 • Pilnowanie telefonu

Telefon to prawdziwa skarbnica wiedzy. Jeśli nie wiesz, jak sprawdzić, czy dziewczyna zdradza, to wystarczy dorwać jej telefon. W świecie smartfonów dostęp do danych nie jest niestety prosty. Często wszystko jest zabezpieczone hasłem. Jeśli jednak partnerka ukrywa hasło, wszędzie chodzi z telefonem, nie wypuszcza go z rąk i zabiera nawet do łazienki, to może to wzbudzać podejrzenia. W końcu właśnie w telefonie znajdują się wiadomości od kochanka i zdjęcia z nim. Jeśli dostęp do komórki jest utrudniony, to dzisiaj jest wiele możliwości, by złamać hasło i zainstalować aplikację szpiegującą. Detektyw od zdrad może w tej kwestii udzielić szczegółowych porad. Przechwycenie wiadomości, rozmów z komunikatorów, kopii danych i rozmów to coś, co rozwieje wątpliwości. Instalacja oprogramowania szpiegującego nie jest prosta i należy zachować tu pełną ostrożność. Oznaki zdrady żony to również dziwne połączenia przychodzące na jej komórkę, które są tłumaczone pomyłką i SMS-y przychodzące przez przypadek.

 • Drugi telefon

Jeżeli odkrywasz, że Twoja partnerka posiada drugi telefon i nie miałeś pojęcia o jego istnieniu, to masz powody do niepokoju. Ukrywany telefon nie jest standardem, a co więcej, może on stanowić idealne narzędzie do kontaktu z kochankiem.

 • Unikanie zbliżeń

Niechęć do seksu to stereotypowa oznaka romansu. Większość mężczyzn upatruje w tym sygnał zdrady. Jeśli partnerka zmienia swoje podejście do tematu bliskości, to można to różnie interpretować. Wiele zależy również od tego, jak długo trwa oziębłość. Mężczyźni w takich sytuacjach zaczynają dokładnie weryfikować swoje podejrzenia. Nieraz pomaga im w tym detektyw, który doskonale wie, jak sprawdzić, czy żona zdradza. Profesjonalista ma tę przewagę, że działa w oparciu o różne metody, nie kieruje się emocjami i działa dyskretnie.

 • Przesadna dbałość o wygląd

Nowe ubrania, fryzura, długie stanie przed lustrem? Nieraz skupienie się na wyglądzie, siłownia i dieta mogą być spowodowane po prostu tym, że kobieta postanowiła zadbać o siebie, ale nieraz są one uznawane za jeden z symptomów zdrady. Warto to sprawdzić i np. porozmawiać o tym z partnerką – oczywiście dyskretnie. Może nie jest to najlepszy sposób podpowiadający, jak rozpoznać zdradę w związku, niemniej na wstępie dobrze jest go wypróbować. Sygnałem do niepokoju może być też nowa biżuteria i inne kosztowności, które nagle zaczęła nosić partnerka. W takim przypadku można po prostu spytać, skąd się one wzięły.

 • Obojętność lub wylewność

Wbrew pozorom, objawy zdrady żony to nie tylko obojętność, ale i nadmierna wylewność. W końcu to drugie zachowanie może być spowodowane tym, że chce ona oddalić jakiekolwiek podejrzenia od siebie. Wszystko zależy od tego, jaka partnerka była wcześniej. Jeśli nagle zauważysz zmianę, to warto ją wybadać. Oczywiście zmienia się to nie z dnia na dzień, ale na przestrzeni tygodni.

 • Kłótnie o byle co

Jeśli w Twoim związku zaczynają się nagle pojawiać kłótnie o nowe rzeczy, a próby rozmowy spełzają na niczym, to może być to powód do niepokoju. Wybuchy złości, ciągłe pretensje i wzbudzanie wyrzutów sumienia to nieraz wyrafinowane sposoby, by ukryć zdradę.

 • Nic jej nie przeszkadza

Jeśli nagle Twoja partnerka nie ma nic przeciwko wyjściom z kolegami, nie interesuje się, o której wracasz z pracy, nie jest zazdrosna, a jeszcze niedawno wszczynała z tego powodu awantury, to powinno dawać to do myślenia. Każda nagła zmiana zachowania może być sygnałem, że coś się stało.

Zachowanie żony po zdradzie

Symptomów świadczących o tym, że partnerka nie jest uczciwa względem Ciebie, może być sporo. Jak poznać, że żona Cię zdradza? Nie ma tu jednej metody. Na pewno zachowanie kobiety może dawać do myślenia. Przywiązanie do telefonu, nieustanny brak czasu, liczne zmiany zawsze powinny wzbudzać czujność. Samodzielna weryfikacja tego nie jest łatwa, zwłaszcza że w grę wchodzą ogromne emocje. Osoby zdradzające potrafią się kamuflować. Skorzystanie z profesjonalnej pomocy detektyw nie tylko jednoznacznie pozwoli zweryfikować podejrzenia. Detektyw od zdrad zbierze również solidne dowody, które nie pozostawiają wątpliwości.

Sprawdź najpopularniejsze wpisy na blogu:

Zaginęła bliska osoba? Co zrobić?
Poszukiwanie osób, co mówi detektyw?
Detektyw – dla kogo praca w tym elitarnym zawodzie?
Dowody na rozwód kościelny
Poszukiwanie osób, czyli od czego zacząć?
COVID a związek, czyli detektyw od zdrad
Zdrada podczas kwarantanny, jak ją wykryć?
Sprawdź kandydata na męża przez detektywa
Oszust matrymonialny, jak go uniknąć?
Jak działa badanie wariografem?
Czy zdrada oznacza koniec związku?

3.6/5 - (67 votes)