Poszukiwany sadysta, który katował kota mógł uciec za granicę. Nagroda!

Nagroda za za wskazanie miejsca pobytu mężczyzny sadysty- 5.000 zł!

Na udostępnianym w sieci nagraniu widać, jak poszukiwany kilkanaście razy uderza metalową pałką kota. Zwierzę szukało schronienia, jednak jak informuje 19-letnia była dziewczyna oprawcy, zwierzę nie przeżyło ataku. 

Nasi detektywi nie pozostają obojętni na krzywdę zwierząt i przekazują nagrodę za pomoc w ujęciu sprawcy tego obrzydliwego czynu!

Nagroda przekazana będzie osobie, która wskaże aktualne miejsce pobytu poszukiwanego. Poszukiwany może przebywać za granicą.

https://www.facebook.com/skuteczny.detektyw/posts/1194427267417958

Towarzysząca sadyście Klaudia Cz., która nagrywała całe zdarzenie została zatrzymana przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Kwidzynie i usłyszała zrzuty znęcania się nad zwierzęciem, który jest zagrożony karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Wszystkie zebrane przez nas informacje będziemy przekazywać bezpośrednio organom prowadzącym śledztwo. Gwarantujemy anonimowość!

5/5 - (5 votes)

0 thoughts on “Poszukiwany sadysta, który katował kota mógł uciec za granicę. Nagroda!

  • TheWarkaRange napisał/napisała:

    Witam.
    Ten o to delikwent znajduje się na terenie Niemiec u swojej ciotki Ale w jakiej miejscowości tego mi nie wiadomo.

  • Tyle apeli, tyle starań, żeby schwytać sprawcę tyle zaangażowania zwykłych ludzi poruszonych bezmiarem okrucieństwa. I co z tego, kiedy sędzia potraktuje go jak dobrotliwy ojciec niemalże głaszcząc po głowie. Ręce opadają na taki wymiar sprawiedliwości.

  • michal napisał/napisała:

    jak mi wpadnie w moje rece to dopiero napisze jak go zawlatwie to juz nie bede potrzebowal tych pieniedzy bo ja to za darmo zrobie i zatluke go na smierc wiec lepiej niech mnie unika bo go zabije

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *