Detektyw Zwoleń

Usługi detektywistyczne Zwoleń – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Zwoleń

Agencja detektywistyczna detektywi.net oferuje swoim klientom kompleksowy zakres działań. Usługi dotyczą zarówno standardowych spraw rodzinnych, jak i firmowych, czy nawet kryminalnych. Lata doświadczenia i liczne sukcesy na koncie pokazują, że warto nam zaufać. Detektywi, którzy pracują dla nas, podejmują się nawet najtrudniejszych kwestii. Nasz zespół tworzą specjaliści z różnych branż, dlatego też możemy zaznaczyć z pełną odpowiedzialnością, że jesteśmy w stanie rozwikłać najbardziej zagmatwane kwestie. Biuro detektywistyczne detektywi.net ma wysoką skuteczność, dzięki czemu klienci chętnie korzystają z naszej pomocy.

Firma detektywistyczna wie, jakie działania może podjąć. Prywatny detektyw nigdy nie przekracza granic prawa. My współpracujemy z najlepszymi w branży, co jest dla Klienta gwarancją sukcesu.

4.7/5 - (50 votes)

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Firma detektywistyczna w Zwoleniu

Jesteśmy w stanie przeprowadzić śledztwa w typowych sprawach, takich jak np. wykrywanie podsłuchu, ustalenie ojcostwa, wykrycie zdrady, obserwacje, kontrobserwacje, sprawdzenie danej osoby, sprawdzenie kwestii dotyczących spadku, ustalenie danych adresowych. Odnajdujemy członków rodziny, z którymi kontakt został urwany wiele lat temu. Pomagamy również właścicielom firm w sprawdzeniu ich wspólników, klientów, ale też pracowników. Klienci często korzystają z usług dotyczących weryfikacji zwolnień lekarskich, czy też próbom wyłudzania odszkodowań. W wielu firmach dochodzi do łamania zakazu konkurencji oraz do szpiegostwa gospodarczego – dobry detektyw wie, jak to sprawdzić.

Detektyw od zdrad Zwoleń

Wynajęcie detektywa w celu sprawdzenia, czy partner zdradza, jest dzisiaj niezwykle częste. W końcu umożliwia to otrzymanie dowodów nie do podważenia. Oskarżenia i nieustanne pytania często są zbywane. Detektyw od zdrad je potwierdzi bądź też zaprzeczy. Dzisiaj zdobycze techniki z jednej strony sprzyjają niewierności, z drugiej łatwiej takie przypadki wykryć. Samodzielna próba zweryfikowania przeczuć nie zawsze kończy się sukcesem. Sprawdzenie tego, jak przedstawia się prawda, lepiej zlecić profesjonalistom.

Skuteczny detektyw rozwodowy Zwoleń

Rozwód z orzekaniem o winie współmałżonka nie musi się ciągnąć latami. Wystarczy skorzystać z profesjonalnej pomocy agencji detektywistycznej. Zdobywanie dowodów nie do podważenia, materiały i raport – z wszystkim tym poradzi sobie detektyw. Rozwody często wiążą się z oskarżeniami bez pokrycia, dlatego też tak istotne jest przedstawienie konkretnych argumentów, które jasno będą wskazywać na winę współmałżonka. Agencja detektywistyczna detektywi.net posiada ogromne doświadczenie w tego typu sprawach.

Detektyw cennik – ile kosztują wynajęcie prywatnego detektywa?

Zastanawiasz się, ile pieniędzy za swe usługi liczy sobie detektyw? Cennik detektywa jest przedstawiany na samym początku, dzięki czemu Klient zawsze wie, na jaki wydatek mniej więcej musi się przygotować. Wbrew pozorom wynajęcie detektywa nie zawsze wiąże się z ogromnym wydatkiem. Detektywi.net podkreślają, że ostateczna kwota jest uzależniona od wielu czynników. Rozliczenie z Klientem może opierać się na stawce godzinowej lub dziennej, jednakże dopiero podczas spotkania są ustalane takie szczegóły.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net