Detektyw Żuromin

Lokalizacja

 

Usługi detektywistyczne Żuromin – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Żuromin

Agencja detektywistyczna detektywi.net świadczy szeroki zakres usług. Bez względu na to, czego dotyczy Twoja sprawa, na pewno będziemy Ci w stanie pomóc. Kompleksowe czynności sprawią, że prowadzimy wszystkie działania dotyczące zlecenia. Jest to możliwe dzięki współpracy z ekspertami z wielu dziedzin. Zajmujemy się sprawami kryminalnymi i cywilnymi. O naszej wysokiej skuteczności świadczą liczne sukcesy oraz to, że doprowadzamy do końca niemalże każde zlecenie. Wiemy, jakie metody obrać, by osiągnąć cel, czyli poznać prawdę i ją udokumentować.

W czym konkretnie pomagamy? Nasze biuro detektywistyczne przyjmuje sprawy rodzinne, takie jak poszukiwania członków rodziny, z którymi utraciło się kontakt, ustalenie ojcostwa, prowadzenie obserwacji, wykrywanie zdrady, weryfikacja różnych faktów. Specjalizujemy się także w sprawach firmowych – wykrywamy podsłuchy, sprawdzamy klientów i partnerów biznesowych. Zlecane nam sprawy dotyczą również szpiegostwa gospodarczego, wynoszenia firmowych dokumentów, donosów i nie tylko. Pomożemy zweryfikować zwolnienia lekarskie pracowników, a niekiedy także wyłudzanie przez nich odszkodowań.

4.8/5 - (48 votes)

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo (dla klienta)

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osoby / miejsca / mienia (dni powszednie)

Ustawowo pracujące (od piątku do soboty).

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Obserwacja osoby / miejsca / mienia (dni świąteczne i okolicznościowe)

Ustawowo wolne od pracy oraz wybrane dni okolicznościowe: walentynki, sylwester itp.

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Obserwacja osób / miejsca / mienia poza terytorium RP

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
od 1.250,00 zł
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 750,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (OSINT)

Wywiad ze źródeł jawnych (ang. open- source intelligence; OSINT) – forma wywiadu gospodarczego, polegająca na gromadzeniu informacji pochodzących z ogólnie dostępnych źródeł.

Dowiedz się więcej
od 500,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 2.500,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 750,00 zł
Ustalenie numeru PESEL

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 750,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 750,00 zł
Ustalenie członków najbliższej rodziny / spadkobierców

Dowiedz się więcej
od 750,00 zł
Ustalenie aktualnego właściciela numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 750,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 750,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 1.600,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 1.600,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 700,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 700,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Firma detektywistyczna w Żurominie

Prowadząc sprawy kryminalne, takie jak poszukiwania zaginionych osób, gwałty, a nawet zabójstwa, zachowujemy szczególną ostrożność. Nie możemy sobie pozwolić na to, ażeby nasze działania zostały odkryte – w końcu w tych kwestiach liczą się również dowody. Firma detektywistyczna detetywi.net zapewnia Klientom bezpieczeństwo i dba odpowiednio o ich interesy.

Detektyw od zdrad Żuromin

Wykrywanie zdrady staje się usługą, z której korzysta coraz więcej Klientów. Nasza agencja detektywistyczna już na wstępie podkreśla, że nie wszystkie domysły muszą być prawdziwe. Dobry detektyw jest od tego, by dowieść prawdy i zweryfikować przypuszczenia. Oczywiście obserwacja zostanie udokumentowana odpowiednimi materiałami. Podkreślamy, że nikt się nie dowie, że korzystasz w naszych usług – obowiązuje nas zasada poufności. Zapewniamy dyskrecję w każdej sytuacji. Wiemy także, w jaki sposób przekazać Klientom wynik naszego śledztwa.

Skuteczny detektyw rozwodowy Żuromin

Uzyskanie rozwodu z orzeczeniem o winie współmałżonka nie jest proste. Oprócz pewności, że to my jesteśmy pokrzywdzeni, konieczne są jeszcze solidne dowody, które można przedstawić w sądzie. Próby zebrania ich samodzielnie na ogół kończą się fiaskiem, gdyż często nerwy i emocje biorą górę. Skuteczny detektyw umie odpowiednio podejść do tematu i wie, jak zgromadzić materiały niepozostawiające wątpliwości. Na ich podstawie tworzony jest raport, który w sądzie na ogół decyduje o przebiegu postępowania i ostatecznie przechyla szalę zwycięstwa na stronę naszego Klienta. Wszystko to sprawia, że czas całego postępowania może być znacznie krótszy niż w przypadku nieposiadania solidnych dowodów np. w postaci zdjęć.

Detektyw cennik – ile kosztują wynajęcie prywatnego detektywa?

Ile kosztuje prywatny detektyw? Cennik detektywistyczny jest na ogół dostępny w sieci, niemniej dokładne koszty są przedstawiane dopiero wówczas, gdy nasza firma detektywistyczna szczegółowo zapozna się z charakterem sprawy. Warto podkreślić, że usługi tego rodzaju nie zawsze są drogie. Rozliczenie z detektywem może być dokonywane zgodnie ze stawką godzinową, ale też dzienna. Wszystko zależy od tego, czego konkretnie dotyczy zlecenie.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje