Detektyw Zgierz

Usługi detektywistyczne Zgierz – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Zgierz

Jeśli szukasz agencji detektywistycznej, która może pochwalić się najlepszymi cechami oraz dobrymi opiniami, koniecznie sprawdź nas! Jesteśmy zarówno bardzo profesjonalnym zespołem, jak i doświadczonym. Nasze działania na rynku rozpoczęły się kilka dobrych lat temu, dlatego obecnie możemy pochwalić się sporym gronem zadowolonych klientów. Za sobą mamy liczne sprawy, zarówno te prywatne, indywidualne, jak i typowo gospodarcze.

Szeroka, rozbudowana oferta to klucz do zróżnicowanego grona klientów. Mamy siłę, aby dotrzeć do różnych grup osób zainteresowanych usługami detektywistycznymi. Jako agencja możemy zapewnić, że wszystkie działania, których się podejmujemy, są w pełni legalne. Nasi detektywi posiadają specjalną licencję, którą trzeba uzyskać, aby móc pracować jako pełnoprawny prywatny detektyw. Uzyskuje się ją w Warszawie, a ponadto uprawnia ona detektywa do zeznawania w sądzie, o ile zajdzie taka potrzeba.

4.8/5 - (45 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Zgierz

Nasza profesjonalna agencja detektywistyczna zapewnia kompleksowe wsparcie, prowadząc śledztwa o zróżnicowanej specyfice. W dodatku dysponujemy zespołem doświadczonych specjalistów, którzy do każdego zadania podchodzą z wielkim zaangażowaniem. Zawsze stawiamy na innowacyjne narzędzia, dzięki którym możesz liczyć na bardzo wysoką skuteczność. Nic więc dziwnego, że nasze usługi cieszą się tak dużym zainteresowaniem.

Firma detektywistyczna Zgierz

Od lat działamy na rynku detektywistycznym i wykonujemy śledztwa zarówno ze sfery prywatnej, jak i biznesowej. Jednocześnie jesteśmy świadomi kłopotów, z jakimi walczą przedsiębiorcy. Nasi eksperci mogą sprawdzić lojalność pracowników oraz partnerów biznesowych. Ponadto oferujemy fachową pomoc przy weryfikacji przestrzegania tajemnic firmowych. Wybierz nasze usługi i zapomnij o kompromisach.

Najlepszy prywatny detektyw w Zgierzu

Przede wszystkim nasza agencja detektywistyczna zapewnia skuteczne działanie na wielu obszarach. W dodatku do każdej sprawy podchodzimy w indywidualny sposób i korzystamy z najlepszych praktyk. Właśnie dlatego zaufało nam tak wielu klientów. Jeżeli zależy Ci na profesjonalnym wsparciu, obok naszej propozycji nie możesz przejść obojętnie.

Nasz zespół świadczy usługi również w zakresie wykrywania sprzętu szpiegowskiego. Dzisiaj przestępcy bardzo często wykorzystują kamery i podsłuchy, które są dyskretnie instalowane w biurach i mieszkaniach prywatnych. Jeżeli szczególnie zależy Ci na bezpieczeństwie, skontaktuj się z nami już teraz, a na pewno uzyskasz wsparcie.

Detektyw od zdrad Zgierz

Nasza agencja specjalizuje się w wykrywaniu zdrad i zatrudnia prawdziwych specjalistów w tej dziedzinie. Zdajemy sobie sprawę, że odkrycie zdrady może być trudne i emocjonalnie wymagające. Dlatego oferujemy dyskrecję i skuteczność.

Nasi detektywi mają długoletnie doświadczenie w dziedzinie wykrywania zdrad i są wyposażeni w narzędzia oraz techniki potrzebne do zdobycia niezbędnych informacji. Działamy w sposób profesjonalny, aby zapewnić Ci spokój i zaufanie w procesie zbierania dowodów.

Skuteczny detektyw rozwodowy Zgierz

W przypadku zdrady trudno uniknąć procesu rozwodowego. Możemy dostarczyć Ci profesjonalną pomoc w uzyskaniu oczekiwanego postanowienia sądu. Nasza agencja specjalizuje się w dostarczaniu ważnych dowodów, które mogą mieć kluczowe znaczenie.

Każdy z naszych detektywów działa zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i ma odpowiednią licencję. Oznacza to, że zebrane przez nas informacje są zgodne z wymaganiami prawnymi i mogą być przedstawione jako ważny dowód w sądzie.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Niektórzy uważają, że cennik usług detektywistycznych jest wygórowany, jednak to nieprawda. Koszty są konkurencyjne i zależą od zastosowanych technik czy czasu niezbędnego do rozwiązania sprawy. Natomiast przed podjęciem działań zaproponujemy konkretną cenę bądź tzw. widełki.

Ponadto nasza agencja działa 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Dobrze rozumiemy, że niektóre sprawy nie mogą czekać.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net