Detektyw Zawiercie

Usługi detektywistyczne Zawiercie – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Zawiercie

Jeśli szukasz agencji detektywistycznej, która może pochwalić się najlepszymi cechami oraz dobrymi opiniami, koniecznie sprawdź nas! Jesteśmy zarówno bardzo profesjonalnym zespołem, jak i doświadczonym. Nasze działania na rynku rozpoczęły się kilka dobrych lat temu, dlatego obecnie możemy pochwalić się sporym gronem zadowolonych klientów. Za sobą mamy liczne sprawy, zarówno te prywatne, indywidualne, jak i typowo gospodarcze.

Szeroka, rozbudowana oferta to klucz do zróżnicowanego grona klientów. Mamy siłę, aby dotrzeć do różnych grup osób zainteresowanych usługami detektywistycznymi. Jako agencja możemy zapewnić, że wszystkie działania, których się podejmujemy, są w pełni legalne. Nasi detektywi posiadają specjalną licencję, którą trzeba uzyskać, aby móc pracować jako pełnoprawny prywatny detektyw. Uzyskuje się ją w Warszawie, a ponadto uprawnia ona detektywa do zeznawania w sądzie, o ile zajdzie taka potrzeba.

4.9/5 - (44 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Zawiercie

Nasza agencja detektywistyczna oferuje wysokiej jakości usługi z zakresu śledztw o różnorodnej tematyce. Ponadto tworzymy zespół doświadczonych ekspertów. Posiadamy najlepsze narzędzia, co pozwala nam osiągać bardzo wysoką skuteczność. Zaufało nam wielu klientów, którzy wybrali wsparcie specjalistów i mogą cieszyć się tak potrzebnym spokojem.

Firma detektywistyczna Zawiercie

Od wielu lat prowadzimy śledztwa w różnym zakresie – prywatnym i biznesowym. Doskonale zdajemy sobie sprawę z problemów, z jakimi borykają się przedsiębiorcy i potrafimy zweryfikować lojalność pracowników czy partnerów biznesowych. Dodatkowo możemy sprawdzić, czy tajemnice służbowe są przestrzegane Wybierając nasze wsparcie, dbasz o rozwój swojego biznesu.

Najlepszy prywatny detektyw w Zawierciu

Nasza agencja detektywistyczna zapewnia skuteczne działanie na wielu obszarach. Podchodzimy do każdej sprawy indywidualnie i dobieramy najlepsze praktyki. To sprawia, że zaufało nam wielu klientów, którzy zgłaszają się z różnymi problemami i mogą liczyć na fachowe wsparcie.

Nasi specjaliści zajmują się również wykrywaniem sprzętu szpiegowskiego. W dzisiejszych czasach coraz więcej przestępców wykorzystuje kamery i podsłuchy, a te niewidoczne urządzenia mogą być instalowane zarówno w biurach, jak i w prywatnych mieszkaniach. Jeśli cenisz sobie bezpieczeństwo, koniecznie skontaktuj się z nami.

Detektyw od zdrad Zawiercie

W naszej agencji detektywistycznej zatrudniamy specjalistów, którzy są w stanie zaoferować skuteczną pomoc w wykrywaniu zdrad. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i indywidualnemu podejściu detektywi potrafią zdobyć potrzebne informacje w sposób dyskretny i profesjonalny. Po zebraniu wystarczającej ilości danych, przygotowują szczegółowy raport, który pozwoli Ci na podjęcie właściwej decyzji.

Skuteczny detektyw rozwodowy Zawiercie

Jeśli zastanawiasz się nad rozwodem, nasza agencja może Ci pomóc. Detektyw działa zgodnie z prawem i posiada odpowiednie uprawnienia, dzięki czemu zebrane przez niego informacje mogą być użyte jako dowód w sądzie. W ten sposób zwiększasz swoje szanse na uzyskanie korzystnego postanowienia oraz ochronę swojego majątku. Skorzystaj z naszej pomocy i zacznij żyć spokojnie.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Wiele osób obawia się, że cennik usług detektywistycznych jest wygórowany. W naszej agencji oferujemy jednak ceny adekwatne do wykonywanych zadań i dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Przed rozpoczęciem śledztwa omawiamy widełki cenowe lub ustalamy dokładną cenę. Dzięki temu unikasz nieprzyjemnych niespodzianek i zyskujesz pewność, że każda złotówka zostanie dobrze spożytkowany. Przekonało się o tym wielu usatysfakcjonowanych klientów.

Niektóre sprawy wymagają natychmiastowej reakcji. Dlatego nasza agencja detektywistyczna działa 24 godziny na dobę, i przez 7 dni w tygodniu. Co ważne, pracujemy na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami już teraz i odkryj prawdę.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net