Detektyw Zamość

Usługi detektywistyczne Zamość – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Zamość

Jeśli szukasz agencji detektywistycznej, która może pochwalić się najlepszymi cechami oraz dobrymi opiniami, koniecznie sprawdź nas! Jesteśmy zarówno bardzo profesjonalnym zespołem, jak i doświadczonym. Nasze działania na rynku rozpoczęły się kilka dobrych lat temu, dlatego obecnie możemy pochwalić się sporym gronem zadowolonych klientów. Za sobą mamy liczne sprawy, zarówno te prywatne, indywidualne, jak i typowo gospodarcze.

Szeroka, rozbudowana oferta to klucz do zróżnicowanego grona klientów. Mamy siłę, aby dotrzeć do różnych grup osób zainteresowanych usługami detektywistycznymi. Jako agencja możemy zapewnić, że wszystkie działania, których się podejmujemy, są w pełni legalne. Nasi detektywi posiadają specjalną licencję, którą trzeba uzyskać, aby móc pracować jako pełnoprawny prywatny detektyw. Uzyskuje się ją w Warszawie, a ponadto uprawnia ona detektywa do zeznawania w sądzie, o ile zajdzie taka potrzeba.

4.9/5 - (45 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Zamość

Nasza agencja to połączenie doświadczenia, wiedzy, bezpiecznej przestrzeni dla klientów oraz niemylącej się intuicji. Działamy na rynku już od dobrych kilku lat. Chętnie podejmujemy się spraw z różnych nurtów. Śledztwa prowadzimy ekspresowo i z zaangażowaniem. Nie poddajemy się, nawet jeśli pierwsze dni czy tygodnie przynoszą mało owocne informacje. Obecnie, dzięki odpowiedniej ilości detektywów, oferujemy znacznie poszerzony zakres usług, z którego korzystać mogą zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorcy.

Firma detektywistyczna Zamość

Jesteśmy profesjonalną agencją detektywistyczną, która zna się na śledztwach. Mamy doświadczenie w wielu sprawach, zarówno prywatnych, jak i na polu gospodarczym. Niejednokrotnie zgłaszają się do nas właściciele dużych i małych firm z rozmaitymi problemami. Na całe szczęście jesteśmy w stanie im pomóc, niezależnie od tego, czy sprawa dotyczy zdradzania i wykradania ważnych dla firmy informacji, nieuczciwej konkurencji, szpiegostwa gospodarczego czy przekupywania pracowników.

Najlepszy prywatny detektyw w Zamościu

Prowadzimy agencję z zamiłowania do tej ciekawej i wymagającej pracy. Nasz zawód jest naszą pasją. Każde zlecenie chcemy doprowadzić do końca, jeśli tylko się da. Dzięki temu mamy za sobą wiele spraw zakończonych sukcesem oraz setki zadowolonych klientów, którzy chętnie dzielą się opinią na nasz temat w rzeczywistości, jak i w sieci. Korzystamy z profesjonalnego sprzętu, jak i ze swojej wiedzy, dzięki czemu możemy podejmować się wykrywania podsłuchu. Warto wiedzieć, że zakładanie takich urządzeń bez wiedzy osoby podsłuchiwanej jest w naszym kraju nielegalne.

Detektyw od zdrad Zamość

Często wybieraną usługą z naszej oferty jest detektyw od zdrad. Na szczęście w naszej agencji takich nie brakuje. Zajmujemy się zbieraniem dowodów, które mają potwierdzać bądź wykluczać zdradę. Nasze śledztwo opiera się na wykonywaniu zdjęć, ewentualnie, jeśli zajdzie taka potrzeba, przeprowadzamy wywiad środowiskowy. Spotkania z klientem przeprowadzamy w miłej atmosferze. Staramy się postępować dojrzale, odpowiedzialnie, z dużą dozą empatii i zrozumienia.

Skuteczny detektyw rozwodowy Zamość

Udowodnienie zdrady bardzo często prowadzi do rozwodu. Żaden rozsądny człowiek nie chce żyć z osobą, która raz na poważnie zawiodła zaufanie. Czasem nie da się takiego związku naprawić, jeśli dwoje ludzi tego nie chce. Rozwód bywa jednak niemiłym doświadczeniem. Nierzadko, aby racje ofiary zostały poparte przez sędziego, trzeba przedstawić dowody. My, jako licencjonowani detektywi, mamy prawo występować przed sądem w roli świadka oraz przekazywać zebrane w czasie śledztwa dowody.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Nasza agencja nie posiada sztywnego cennika dla wszystkich klientów. Wychodzimy z założenia, że każda sprawa jest inna. Podczas spotkania z klientem, po zapoznaniu się z sednem sprawy, obmyśleniu planu działania, przedstawiamy nasze żądania finansowe. Wtedy dopiero klient decyduje się, czy skorzysta faktycznie z naszej pomocy, czy jednak nie przez wzgląd na niewystarczające finanse.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net