Detektyw Zambrów

Prywatny detektyw Zambrów

Usługi detektywistyczne Zambrów– pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Biuro detektywistyczne Białystok detektywi.net – profesjonalność, ostrożność, dyskrecja.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk

Detektyw woj. podlaskie – obsługiwane obszary

4.8/5 - (44 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw w Zambrowie

Agencja detektywistyczna, którą reprezentujemy, jest profesjonalna i doświadczona. Działa na rynku już od kilku długich lat, dzięki którym nasi detektywi zetknęli się ze sprawami różnego pochodzenia. Jako profesjonalna agencja oferujemy szeroki zakres usług, które mogą pomóc klientom z różnych grup. Chętnie obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców większych oraz mniejszych. Nasza praca często polega na zebraniu potrzebnych dowodów, które następnie zostaną użyte w sądzie na korzyść klienta. Jesteśmy od tego, by pomóc udowodnić Twoją rację. Ponadto, nasza agencja szczególnie dba o dyskrecję oraz komfort psychiczny klientów. Jeśli planujesz w najbliższym czasie wynająć detektywa, koniecznie zapoznaj się z nasza ofertą. Zapewniamy, że każdy detektyw pracujący w ramach naszej agencji posiada potrzebną licencję, która uprawnia go do podejmowania różnych działań w pełni legalnie.

Firma detektywistyczna Zambrów

W sytuacji, kiedy jesteś przedsiębiorcą i potrzebujesz pomocy w sprawach gospodarczych, polecamy się! Nasza agencja nie boi się takich wyzwań, jak prowadzenie śledztwa w sprawie szpiegostwa gospodarczego, zdradzania i wykradania informacji firmowych, nieuczciwej konkurencji czy przekupywania pracowników. Mamy doświadczenie w sprawdzaniu przyszłych pracowników, którzy mogą wpisać różne nieprawdziwe rzeczy do swojego CV, a także korzystać z fałszywych rekomendacji. Pomagamy również w sprawie nieufności pracodawcy do pracownika – jeśli chcesz sprawdzić, czy przedstawione zwolnienie lekarskie jest prawdziwe, również możesz się z tym do nas zgłosić, na pewno pomożemy.

Najlepszy prywatny detektyw Zambrów

Różne osoby szukają pomocy w najróżniejszych sytuacjach. Jedną z takich jest wykrycie podsłuchu. Mnóstwo osób podejrzewa, iż ktoś, najprawdopodobniej z rodziny, mógł podłożyć im podsłuch. W takiej sytuacji wkraczamy do akcji, aby jak najszybciej się go pozbyć. Warto też wiedzieć, że założenie podsłuchu w naszym kraju nie jest legalne, o ile nie ma takiego zarządzenia w tej sprawie.

Detektyw od zdrad Zambrów

Do najczęściej wybieranych opcji z naszej oferty jest detektyw od zdrad. Takie śledztwa zazwyczaj polegają na zbieraniu odpowiednich dowodów, których celem jest pokazanie prawdy klientowi. Mogą być one wykorzystane w późniejszej rozprawie sądowej, jeśli jedna ze stron złoży pozew o rozwód. Detektywi zajmujący się w naszej agencji sprawami rozwodowymi i zdradami, doskonale zdają sobie sprawę, jak delikatne są to tematy. Gwarantujemy więc dyskrecję, dojrzałość w podejściu do tych spraw oraz maksymalną delikatność. Warto jednak, by klient wiedział, iż rozwód zostanie orzeczony tylko w momencie, jeśli przed sądem zostanie udowodniony całkowity i trwały rozpad pożycia małżeńskiego. Nie zawsze jest to łatwe i może się ciągnąć kilka miesięcy.

Skuteczny detektyw rozwodowy w Zambrowie

Doskonale zdajemy sobie sprawę, iż rozwód w przypadku wielu par i sytuacji jest jedynym wyjściem, aby jeszcze kiedykolwiek te dwie osoby mogły znaleźć szczęście i swoje miejsce. Podjęcie decyzji o rozwodzie nigdy nie jest łatwe, zwłaszcza, jeśli mamy do czynienia z osobami empatycznymi. Ważne jest jednak, aby zebrać odpowiednie materiały dowodowe i w należyty sposób przedstawić je na Sali sądowej. Nasi detektywi, z racji doświadczenia, mają sporo możliwości. Decydując się na nie, możesz mieć pewność, że rozwód dość szybko zostanie orzeczony.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Wynajęcie detektywa nie jest tanią inwestycją, ale bardzo często zdarza się, że taki krok jest wart swojej ceny. Detektyw musi podjąć w swojej pracy wiele działań, aby dostarczyć klientowi odpowiednie wyniki. Nasza agencja detektywistyczna jest dostępna przez 24 godziny 7 dni w tygodniu. Możesz się do nas zgłosić w każdej chwili, niezależnie od tego, z którego zakątka kraju pochodzisz. Oferujemy profesjonalną pomoc w każdej sytuacji, dlatego koniecznie wybierz nas do pomocy w trudnej chwili.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net