Detektyw Zabrze

Usługi detektywistyczne Zabrze – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Zabrze

Jeśli szukasz agencji detektywistycznej, która może pochwalić się najlepszymi cechami oraz dobrymi opiniami, koniecznie sprawdź nas! Jesteśmy zarówno bardzo profesjonalnym zespołem, jak i doświadczonym. Nasze działania na rynku rozpoczęły się kilka dobrych lat temu, dlatego obecnie możemy pochwalić się sporym gronem zadowolonych klientów. Za sobą mamy liczne sprawy, zarówno te prywatne, indywidualne, jak i typowo gospodarcze.

Szeroka, rozbudowana oferta to klucz do zróżnicowanego grona klientów. Mamy siłę, aby dotrzeć do różnych grup osób zainteresowanych usługami detektywistycznymi. Jako agencja możemy zapewnić, że wszystkie działania, których się podejmujemy, są w pełni legalne. Nasi detektywi posiadają specjalną licencję, którą trzeba uzyskać, aby móc pracować jako pełnoprawny prywatny detektyw. Uzyskuje się ją w Warszawie, a ponadto uprawnia ona detektywa do zeznawania w sądzie, o ile zajdzie taka potrzeba.

4.9/5 - (44 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Zabrze

Nasza agencja współpracuje wyłącznie z profesjonalistami. Ponadto mamy dostęp do zaawansowanych narzędzi, które pomagają nam przy bardzo wielu sprawach. Dzięki temu zapewniamy tak wysoką skuteczność i pomagamy przy śledztwach o zróżnicowanym charakterze. Wszystko to sprawia, że zaufało nam wielu usatysfakcjonowanych klientów. Wybierz sprawdzone rozwiązanie i zapomnij o kompromisach.

Firma detektywistyczna Zabrze

Nasza agencja detektywistyczna realizuje zarówno śledztwa prywatne, jak i biznesowe. Ponadto zapewniamy wsparcie przy sprawach gospodarczych i współpracujemy z przedsiębiorcami różnych branż. Mamy bardzo wysoką skuteczność przy weryfikacji uczciwości pracowników i partnerów biznesowych. Dzięki temu sukcesy przyjdą znacznie łatwiej. Przekonało się o tym wielu właścicieli firm, dla których lojalność jest zawsze na pierwszym miejscu.

Najlepszy prywatny detektyw w Zabrzu

Nasza agencja wyróżnia się bardzo wysoką skutecznością. Ponadto zawsze zapewniamy profesjonalne podejście. To oznacza, że nie ma dla nas spraw nie do rozwiązania. Pomagamy więc przy przeróżnych śledztwach.

Bardzo często zajmujemy się wykrywaniem sprzętu szpiegowskiego w postaci kamer czy podsłuchów. Dziś wielu przestępców korzysta z tych nielegalnych praktyk, montując urządzenia zarówno w biurach, jak i prywatnych mieszkaniach. Jeśli chcesz zadbać o własne bezpieczeństwo, wybierz nasze usługi.

Detektyw od zdrad Zabrze

Nasz zespół obejmuje również doświadczonego detektywa, który doskonale sprawdza się przy dokumentowaniu zdrad. Dyskretna i skuteczna obserwacja zapewni klientom ważne dowody. Jeżeli masz podejrzenia związane z niewiernością partnera, nasz ekspert dokładnie sprawdzi każdy trop. Następnie sporządzi szczegółowy raport. Dzięki temu poznasz prawdę. Ten doświadczony specjalista pomógł już bardzo wielu osobom.

Skuteczny detektyw rozwodowy Zabrze

Nasi detektywi bardzo często pomagają przy tego typu spawach. Wiesz już, że mamy wysoką skuteczność w wykrywaniu zdrad, a wówczas trudno uniknąć rozwodu. Pamiętaj, że działamy legalnie i na podstawie licencji. Dzięki temu zgromadzone przez nas informacje mogą być uznane przez sąd. Pomożemy Ci przejść przez ten niełatwy czas i dostarczymy dowody, które pozwolą uzyskać korzystne postanowienie. Przekonało się o tym wielu klientów.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Niektórzy twierdzą, że cennik usług detektywistycznych bywa nieprzewidywalny i obawiają się zaskoczenia. Tymczasem każda sprawa jest inna i wiele zależy od wykorzystanych rozwiązań. Natomiast możesz liczyć na wycenę w postaci dokładnie przedstawionego kosztu czy widełek cenowych. Dzięki temu przed skorzystaniem z usługi będziesz wiedzieć, czego możesz się spodziewać. To bardzo korzystna opcja.

Doskonale rozumiemy, że wiele spraw wymaga natychmiastowego wsparcia. Dlatego pracujemy przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Ponadto działamy na terenie całego kraju. Jeśli zmagasz się z trudną sytuacją, koniecznie skontaktuj się z nami.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net