Detektyw Wyszków

 

Usługi detektywistyczne Wyszków – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Wyszków

Jeszcze jakiś czas temu, do biura detektywistycznego zgłaszano się tylko w wyjątkowych okolicznościach. Dzisiaj jest zupełnie inaczej. Detektywi.net to firma, którą tworzą licencjonowani prywatni detektywi, specjalizujący się w różnych sprawach. Mnóstwo z nich zakończyło się sukcesem, co potwierdza naszą wysoką skuteczność. Klienci korzystający z naszych usług, mają gwarancję, że zrobimy wszystko, by rozwikłać nawet najbardziej skomplikowaną kwestię, dowiedzieć się, jaka jest prawda i przede wszystkim zebrać solidne dowody.

Firma detektywistyczna może pomóc w wielu sytuacjach. Samodzielne działania podejmowane bez pomocy specjalisty mogą się skończyć różnie – na ogół zdemaskowaniem. Dobry detektyw zawsze zachowuje zimną krew i nie pozwala sobie na to, by ktokolwiek dowiedział się o jego działaniach. Łączy on wiedzę z ogromnym doświadczeniem, ale też z analizą bieżącej sytuacji. Niezbędny jest trafny wybór odpowiedniej metody działania oraz wybranie profesjonalnych sprzętów, które umożliwią zebranie solidnych materiałów. Takich rzeczy powinni się podejmować jedynie detektywi.

4.7/5 - (50 votes)

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Firma detektywistyczna w Wyszkowie

Nasza agencja detektywistyczna detektywi.net prowadzi sprawy rodzinne, firmowe, ale także kryminalne. Dobro Klienta zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. W drodze do celu nie zapominamy o jego bezpieczeństwie. Wiemy, jak zadbać o Klienta przy okazji prowadzenia najtrudniejszych i najbardziej niebezpiecznych spraw. Przy nas można czuć się bezpiecznie. Oczywistym jest fakt, że jesteśmy dyskretni i Klient ma zagwarantowaną całkowitą poufność. Bez względu na wszystko, nikt się nie dowie, że Twoją sprawą i dociekaniem prawdy zajmuje się detektyw.

Detektyw od zdrad Wyszków

Czy wykrywanie zdrady przez detektywa jest czymś, za co warto zapłacić? Sporo osób uważa, że jest w stanie samodzielnie odkryć prawdę. Jest to po części prawda, niemniej zgromadzenie odpowiednich dowodów to już nieco bardziej skomplikowane zadanie. Klienci zgłaszający się do nas często mają jakieś podejrzenia i chcą je zweryfikować. Jako profesjonaliści zawsze podkreślamy, że nie wszystkie przeczucia muszą być prawdziwe. Skuteczny detektyw zawsze wie, jak je sprawdzić i oczywiście odpowiednio udokumentować.

Skuteczny detektyw rozwodowy Wyszków

Wydawać by się mogło, że uzyskanie rozwodu nie jest dzisiaj szczególnie trudne. Wszystko się jednak komplikuje, kiedy chce się uzyskać werdykt z orzeczeniem o winie. Takie sprawy mogą się ciągnąć latami. Detektyw specjalizujący się w sprawach rozwodowych sprawi, że zakończą się one szybko. Jak to możliwe? Otóż przeprowadzona przez niego obserwacja i inne działanie pozwalają zgromadzić materiały, z których następnie tworzony jest raport. Wszystko to stanowi solidny dowód w sądzie, który nie pozostawia żadnych wątpliwości.

Detektyw cennik – ile kosztują wynajęcie prywatnego detektywa?

Pytanie o to, jak ile kosztuje wynajęcie prywatnego detektywa, pada niezwykle często. Warto podkreślić, że wbrew pozorom, cennik detektywa nie zawsze jest poza zasięgiem. Dzisiaj na skorzystanie z pomocy eksperta może sobie pozwolić niemalże każdy. Co ważne, Klient jest zaznajamiany z kosztorysem już na samym początku, dzięki czemu sytuacja staje się jasna. Rozliczenie może być dokonywane w oparciu o stawkę godzinową lub dzienną. Konkrety są uzależnione od tego, z jaką konkretnie sprawą ma do czynienia prywatny detektyw.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net