Detektyw Wołomin

Usługi detektywistyczne Wołomin- pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Wołomin

Usługi detektywistyczne są bardzo popularne. Niegdyś tylko nieliczni decydowali się na ten krok, dzisiaj jest zupełnie inaczej. Klienci powierzają agencji różne sprawy – zarówno te standardowe, takie jak wykrywanie zdrady, śledzenie partnera, wykrywanie podsłuchu, jak i bardzo skomplikowane – sprawdzanie wspólników w firmie, weryfikacja klientów, pracowników i konkurencji. Biuro detektywistyczne detektywi.net podejmuje się również najtrudniejszych i jednocześnie najbardziej niebezpiecznych spraw, czyli kryminalnych. Zajmujemy się poszukiwaniem zaginionych osób i zabójstwami. Prowadząc tego rodzaju zlecenia, kluczowe jest zapewnienie bezpieczeństwa Klientowi. Przykładamy do tego ogromną wagę.

4.7/5 - (51 votes)

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Firma detektywistyczna w Wołominie

Świadczymy kompleksowe usługi, co jest możliwe dzięki temu, że współpracujemy z ekspertami z wielu dziedzin. Detektywi pracujący dla nas mają ogromne doświadczenie zawodowe, dlatego też wiedzą, jak podejść do konkretnych spraw i jaką strategię obrać. Przemyślane działanie jest bardzo ważne, gdyż pozwala ono uniknąć trudnych sytuacji i przeciągającego się śledztwa. Dobry detektyw wie, jak przeprowadzić nawet najbardziej skomplikowane operacja. Firma detektywistyczna detektywi.net doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak istotne jest zebranie dowodów. W końcu to one mają kluczowe znaczenie, szczególnie w sądzie. Prywatny detektyw umie wszystko udokumentować i zebrać materiały, których nie będzie można podważyć. Nasza agencja detektywistyczna ma na koncie sukcesy i może pochwalić się wysoką skutecznością. Można nam zaufać!

Detektyw od zdrad Wołomin

Wykrywanie zdrady nie jest wcale prostą czynnością. Sporo osób potrafi się doskonale maskować. Jeśli chcesz sobie zaoszczędzić nerwów, to skorzystaj z pomocy biura detektywistycznego detektywi.net. Działamy skutecznie i korzystamy z takich metod, że nawet najbardziej dyskretne osoby, które zdradzają swoich partnerów, zostaną rozszyfrowane. Detektyw od zdrad do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie i obiera inną strategię. Dzięki temu Klient poznaje prawdę i jest w stanie przestrzec się przed podjęciem błędnych kroków.

Skuteczny detektyw rozwodowy Wołomin

Wynajęcie detektywa do spraw rozwodowych może skrócić sprawę w sądzie. Wynika to przede wszystkim z faktu, że zbierze on niepodważalne dowody, które będzie można przedstawić na sali sądowej. Wraz z materiałami i z raportem staną się one solidnym argumentem. Powierzając te czynności specjalistom, mamy pewność, że zostaną one wykonane prawidłowo. W końcu nikt nie posiada takiego doświadczenia jak detektyw. Rozwody wcale nie muszą wiązać się ze stresem – wystarczy skorzystać z usług agencji detektywistycznej.

Detektyw cennik – ile kosztują wynajęcie prywatnego detektywa?

Wynajęcie detektywa nie jest wcale tak drogie, jak mogłoby się to wydawać. Detektywi.net posiadają przejrzysty cennik detektywa. Detektyw podczas pierwszego spotkania z Klientem informuje go o kosztach, dzięki czemu sytuacja od początku jest jasna. Oczywiście konkretna stawka jest uzależniona od całej masy detali, podobnie jak sposób rozliczenia. Wszelkie ustalenia są czynione jeszcze przed podjęciem przez detektywa pierwszego kroku. Podkreślmy, że za poznanie prawdy zawsze warto zapłacić.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net