Detektyw Wodzisław Śląski

Usługi detektywistyczne Wodzisław Śląski – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Wodzisław Śląski

Jeśli szukasz agencji detektywistycznej, która może pochwalić się najlepszymi cechami oraz dobrymi opiniami, koniecznie sprawdź nas! Jesteśmy zarówno bardzo profesjonalnym zespołem, jak i doświadczonym. Nasze działania na rynku rozpoczęły się kilka dobrych lat temu, dlatego obecnie możemy pochwalić się sporym gronem zadowolonych klientów. Za sobą mamy liczne sprawy, zarówno te prywatne, indywidualne, jak i typowo gospodarcze.

Szeroka, rozbudowana oferta to klucz do zróżnicowanego grona klientów. Mamy siłę, aby dotrzeć do różnych grup osób zainteresowanych usługami detektywistycznymi. Jako agencja możemy zapewnić, że wszystkie działania, których się podejmujemy, są w pełni legalne. Nasi detektywi posiadają specjalną licencję, którą trzeba uzyskać, aby móc pracować jako pełnoprawny prywatny detektyw. Uzyskuje się ją w Warszawie, a ponadto uprawnia ona detektywa do zeznawania w sądzie, o ile zajdzie taka potrzeba.

4.9/5 - (44 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Wodzisław Śląski

Nasza agencja detektywistyczna współpracuje tylko z profesjonalistami w swoim fachu. W dodatku mamy dostęp do nowoczesnych narzędzi, które pomagają nam przy najtrudniejszych sprawach. Dzięki temu wyróżniamy się bardzo wysoką skutecznością i zapewniamy wsparcie każdemu klientowi. Nic więc dziwnego, że zaufało nam tak wiele osób. Wybierz sprawdzone usługi i uzyskaj tak potrzebną pomoc.

Firma detektywistyczna Wodzisław Śląski

Od wielu lat realizujemy sprawy o różnym charakterze. Prowadzimy zarówno śledztwa prywatne, jak i biznesowe. Istotną gałęzią naszej działalności są zagadnienia gospodarcze. Mowa tu o weryfikacji uczciwości pracowników czy partnerów biznesowych. Dzięki temu możemy ochronić Twoją firmę przed zdradą tajemnic służbowych i poważnymi stratami. Jeżeli cenisz lojalność i chcesz ułatwić sobie drogę do sukcesu, koniecznie skorzystaj z naszej pomocy.

Najlepszy prywatny detektyw w Wodzisławiu Śląskim

Nasza agencja zapewnia bardzo wysoką skuteczność działania. Ponadto gwarantujemy fachowe i szczegółowe podejście do sprawy. Dzięki temu nie ma dla nas śledztw nie do rozwiązania. Pomagamy nawet w bardzo trudnych sytuacjach, gdy tradycyjne metody zawodzą.

Nasi eksperci zajmują się m.in. wykrywaniem sprzętu szpiegowskiego. Dziś przestępcy bardzo często instalują podsłuchy czy kamery. Tego typu urządzenia są montowane w biurach i prywatnych mieszkaniach. Jeżeli zależy Ci na bezpieczeństwie, nasze usługi sprawdzą się idealnie.

Detektyw od zdrad Wodzisław Śląski

W naszym gronie pracuje również doświadczony detektyw od zdrad, który jest bardzo skuteczny przy wykrywaniu niewierności, Działa dyskretnie i profesjonalnie, obserwując poczynania Twojego partnera. Na tej podstawie sporządzi szczegółowy raport, który pozwoli Ci wyciągnąć wnioski. Jeśli chcesz poznać prawdę i żyć spokojnie, koniecznie skontaktuj się z nami. Zapewniamy wsparcie na najwyższym poziomie.

Skuteczny detektyw rozwodowy Wodzisław Śląski

Wiesz już, że gwarantujemy pomoc przy wykrywaniu zdrad. Jeśli Twoje obawy się potwierdzą, nie sposób uniknąć rozwodu. Nasz detektyw działa na podstawie licencji i zgodnie z prawem. Dzięki temu zdobyte informacje mogą posłużyć jako dowód w sądzie. To bardzo ważne dla uzyskania korzystnego postanowienia. Być może w ten sposób ochronisz się przed utratą majątku. Zaufaj profesjonalistom, którzy zapewnią Ci oczekiwaną pomoc.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Wbrew wielu opiniom cennik usług detektywistycznych wcale nie jest wygórowany. Ponadto nie musisz obawiać się zaskoczenia, gdyż przed skorzystaniem z usługi otrzymasz informację o widełkach lub dokładnym koszcie. Otóż cena może się różnić z uwagi na charakter sprawy i konieczność zastosowania specjalistycznych narzędzi czy technologii. Ważny jest również czas poświęcony na rozwiązanie sprawy. Na pewno zaproponujemy opcje dopasowane do Twojego budżetu.

Bardzo dobrze rozumiemy, jak wiele spraw wymaga błyskawicznej reakcji. Dlatego zapewniamy pomoc 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. W dodatku działamy na terenie całej Polski. Skontaktuj się z nami już teraz i sprawdź, jak wiele możesz zyskać.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net