Detektyw Włodawa

Usługi detektywistyczne Włodawa – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Włodawa

Jeśli szukasz agencji detektywistycznej, która może pochwalić się najlepszymi cechami oraz dobrymi opiniami, koniecznie sprawdź nas! Jesteśmy zarówno bardzo profesjonalnym zespołem, jak i doświadczonym. Nasze działania na rynku rozpoczęły się kilka dobrych lat temu, dlatego obecnie możemy pochwalić się sporym gronem zadowolonych klientów. Za sobą mamy liczne sprawy, zarówno te prywatne, indywidualne, jak i typowo gospodarcze.

Szeroka, rozbudowana oferta to klucz do zróżnicowanego grona klientów. Mamy siłę, aby dotrzeć do różnych grup osób zainteresowanych usługami detektywistycznymi. Jako agencja możemy zapewnić, że wszystkie działania, których się podejmujemy, są w pełni legalne. Nasi detektywi posiadają specjalną licencję, którą trzeba uzyskać, aby móc pracować jako pełnoprawny prywatny detektyw. Uzyskuje się ją w Warszawie, a ponadto uprawnia ona detektywa do zeznawania w sądzie, o ile zajdzie taka potrzeba.

4.9/5 - (44 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Włodawa

W naszej agencji detektywistycznej pracują wyłącznie prawdziwi profesjonaliści, którzy juz od lat zapewniają wsparcie przy różnych śledztwach. W tym czasie zdobyliśmy niezbędne w tym fachu doświadczenie oraz wiedzę. To sprawia, że możemy prowadzić wiele spraw jednocześnie. Oferujemy możliwość wyboru spośród różnych usług i docieramy zarówno do przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych. Jeśli cenisz sprawdzone rozwiązania, obok tej propozycji nie możesz przejść obojętnie.

Firma detektywistyczna Włodawa

Nasza agencja detektywistyczna pomaga przy wielu sprawach. Prowadzimy również działania związane ze śledztwami gospodarczymi. Pomagamy właścicielom większych i mniejszych firm, którzy zmagają się z różnymi problemami. Ich obawy często dotyczą ujawniania tajemnic firmowych, szpiegostwa gospodarczego czy podkupywania pracowników. Rozwiejemy wszystkie wątpliwości i dokładnie sprawdzimy każdy trop, abyś mógł bez stresu rozwijać swój biznes.

Najlepszy prywatny detektyw we Włodawie

Nie bez przyczyny nasza agencja uznawana jest za najlepszą w kraju. Bez trudu rozwiązujemy nawet te najtrudniejsze sprawy. Niejednokrotnie wykrywaliśmy podsłuchy zainstalowane w domach czy biurach. Jeżeli więc podejrzewasz, że stałeś się ofiarą tego nielegalnego procederu, koniecznie zgłoś się do nas. Nasz ekspert dokładnie sprawdzi pomieszczenie i rozwiąże problem.

Detektyw od zdrad Włodawa

Nasz detektyw od zdrad to doświadczony specjalista, który do każdej sprawy podchodzi profesjonalnie. Doskonale rozumie, że takie działania wymagają dyskrecji i odpowiedzialnych kroków. Szczegółowo gromadzi dowody i sprawdza, czy podejrzenia klienta są uzasadnione. Ponadto przekaże szczegółowy raport, udowadniając lub wykluczając winę partnera.

Skuteczny detektyw rozwodowy Włodawa

Nasi detektywi bardzo dobrze radzą sobie w zdobywaniu dowodów adekwatnych do sprawy. Chociaż w przypadku zdrady rozwód jest nieunikniony, niełatwo podjąć ostateczną decyzję. Natomiast kluczowym aspektem powinno być dobro dziecka oraz własne szczęście. Pamiętaj, że detektyw, który prowadził śledztwo, może wziąć udział w sprawie rozwodowej. Zgromadzone przez niego informacje pomogą osobie poszkodowanej w uzyskaniu korzystnego postanowienia sądu. Niekiedy bez specjalistycznego wsparcia trudno uchronić się przed utratą majątku.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Często mówi się, że usługi detektywistyczne są drogie. Jednak to tylko mit. Zwróć uwagę, że każda usługa jest inna i wymaga zróżnicowanego podejścia oraz nakładu pracy. Zanim więc podejmiesz ostateczną decyzję, zostaniesz poinformowany o kosztach lub widełkach cenowych. Nie są to wysokie wydatki, zważywszy na efekty, jakich możesz się spodziewać.

Nasza agencja funkcjonuje przez 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę. Eksperci docierają do każdego miejsca w kraju. Jeżeli więc oczekujesz błyskawicznej reakcji, skontaktuj się z nami, a na pewno podejmiemy szybkie i fachowe działania. Przekonało się o tym wielu usatysfakcjonowanych klientów.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net