Prywatny detektyw – Agencja detektywistyczna Wesoła

Lokalizacja

 

Prywatny detektyw Wesoła

Jeśli zastanawiasz się nad tym, czy Twoje podejrzenia dotyczące jakieś kwestii są słuszne i nie wiesz, jak zweryfikować prawdę, to zwróć się po pomoc do profesjonalistów. Usługi detektywistyczne są dziś powszechne i wiele osób z nich korzysta. Dlaczego warto? Choćby ze względu na to, że otrzymuje się informację zwrotną o tym, jak faktycznie wygląda sytuacja. Nasze przypuszczenia nie zawsze muszą być słuszne, nieraz wręcz są bezpodstawne, ale tylko detektyw dokładnie to sprawdzi i co więcej, dostarczy solidnych dowodów. Sprawdzanie najbliższej osoby, współpracownika czy kontrahenta jest różnie postrzegane, niemniej zawsze warto upewnić się, jaka jest prawda. Dzięki temu można się uchronić od błędnych decyzji. Cena, jaką przyjdzie nam zapłacić za skorzystanie z pomocy agencji detektywistycznej, nie musi być wcale wygórowana. Każda sprawa jest indywidualnie wyceniana i co ważne, nie wszystkie opcje są drogie. Warto samodzielnie dowiedzieć się, jak kształtuje się cennik, aniżeli wierzyć innym. Poza tym poznanie prawdy jest bezcenne.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Detektyw Warszawa – obsługiwane obszary

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo (dla klienta)

Opłata będzie pobierana tylko w przypadku, w którym klient nie zdecyduje się na zawarcie umowy o świadczenie usług. Koszt 1h konsultacji wynosi 250,00 zł.

bezpłatna
Obserwacja osoby / miejsca / mienia (dni powszednie)

Ustawowo pracujące (od piątku do soboty).

od 800,00 zł
Obserwacja osoby / miejsca / mienia (dni świąteczne i okolicznościowe)

Ustawowo wolne od pracy oraz wybrane dni okolicznościowe: walentynki, sylwester itp.

od 1.000,00 zł
Obserwacja osób / miejsca / mienia poza terytorium RP

wycena indywidualna
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

od 1.250,00 zł
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 750,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (OSINT)

Wywiad ze źródeł jawnych (ang. open- source intelligence; OSINT) – forma wywiadu gospodarczego, polegająca na gromadzeniu informacji pochodzących z ogólnie dostępnych źródeł.

od 500,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

od 2.500,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 750,00 zł
Ustalenie numeru PESEL

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 750,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 750,00 zł
Ustalenie członków najbliższej rodziny / spadkobierców

od 750,00 zł
Ustalenie aktualnego właściciela numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 750,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 750,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 1.600,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 1.600,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

od 700,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

od 700,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

od 1.500,00 zł

Agencja detektywistyczna Wesoła

Zlecając sprawę agencji detektywistycznej, masz zapewnioną pełną dyskrecję. Nikt się nie dowie, że korzystasz z usług profesjonalisty. Detektywi są zobowiązani do zachowania dyskrecji, co jest uregulowane prawnie. Również sam fakt podpisania umowy jest chroniony tajemnicą. Zwracając się po pomoc do profesjonalisty, mamy pewność, że zebrane zostaną odpowiednie dowody, a jednocześnie wszystko odbędzie się zgodnie z prawem. Wbrew powszechnej opinii, prywatny detektyw nie posiada takich samych uprawnień, jak np. policja. Działa on zgodnie z Ustawą o usługach detektywistycznych. Należy jednak podkreślić, że może on przetwarzać dane osobowe i wizerunek osób bez ich zgody. Dzięki temu możliwe jest staranne udokumentowanie tego, co niezbędne. Po zakończeniu zadania, agencja detektywistyczna sporządza szczegółowy raport, w którym zostają przedstawione dowody i niezbędne informacje. Raport detektywistyczny jest traktowany jako dowód z opinii prywatnej. Przedstawiając go w sądzie, klient może być pewien, że będzie on pełnił istotną funkcję. Co istotne, detektyw może być również świadkiem w sądzie. Warto wspomnieć, że powszechne nadajniki GPS, kamery, podsłuchy itd. nie mogą być legalnie zakładane przez detektywa. Oczywiście klient może je zamontować we własnym zakresie.

Biuro detektywistyczne Wesoła

Detektywi.net to agencja detektywistyczna, która posiada na koncie mnóstwo rozwiązanych spraw. Nie ma znaczenia, co chcesz sprawić – biuro detektywistyczne na pewno Ci pomoże. Na stałe współpracuje ono z licznymi specjalistami, którzy zajmują się szczególnymi zadaniami. Wśród oferowanych usług znajduje się nie tylko sprawy cywilne, ale również i karne. Detektywi posiadają wiedzę, którą potrafią przełożyć na praktykę. Strategia jest dopasowywana do sytuacji i wszystkich uwarunkowań. Istotna jest również umiejętność działania pod presją i dopasowanie do sytuacji. Eksperci wiedzą, jak pozyskać najważniejsze informacje i to jeszcze w taki sposób, by nie zostać zdemaskowanym. Jeśli chcesz poznać prawdę, to eksperci na pewno zrobią wszystko, by dostarczyć CI konkretne informacje.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje