Detektyw Węgrów

Lokalizacja

 

Usługi detektywistyczne Węgrów – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Węgrów

Agencja detektywistyczna detektywi.net to firma, której warto zaufać. Licencjonowany prywatny detektyw doprowadzi do końca każdą sprawę, nawet tę najbardziej skomplikowaną. Doświadczenie, odpowiednie przeszkolenie i liczne sukcesy to gwarancja wysokiej skuteczności, która jest najważniejsza w przypadku tego rodzaju usług. Nasz zespół współpracuje z przedstawicielami różnych branż. Właśnie dzięki temu oferujemy kompleksowe usługi. Jako biuro detektywistyczne wiemy, jak dobrać strategię i jakie działania podjąć, by wszystko zakończyło się sukcesem.

Specjalizujemy się zarówno w sprawach cywilnych, jak i karnych. Klient zgłaszają się do nas, żebyśmy zebrali dowody w sprawach rodzinnych – począwszy od ustalenia ojcostwa, poprzez wykrywanie zdrady, aż po odnajdywanie osób, z którymi utraciło się kontakt wiele lat temu. Pomagamy przedsiębiorcom we wszystkich kwestiach dotyczących firmy – od szpiegostwa gospodarczego, poprzez sprawdzenie klientów, konkurencji, partnerów biznesowych, aż po weryfikację pracowników pod kątem odszkodowań, zwolnień lekarskich i nie tylko. Prowadzimy obserwację, weryfikujemy dane teleadresowe, wykrywamy podsłuchy. Prócz tego, powierzane są nam również najbardziej skomplikowane sprawy, czyli karne. Zajmując się nimi, kładziemy szczególny nacisk na to, aby zapewnić Klientom bezpieczeństwo.

4.8/5 - (48 votes)

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo (dla klienta)

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osoby / miejsca / mienia (dni powszednie)

Ustawowo pracujące (od piątku do soboty).

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Obserwacja osoby / miejsca / mienia (dni świąteczne i okolicznościowe)

Ustawowo wolne od pracy oraz wybrane dni okolicznościowe: walentynki, sylwester itp.

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Obserwacja osób / miejsca / mienia poza terytorium RP

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
od 1.250,00 zł
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 750,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (OSINT)

Wywiad ze źródeł jawnych (ang. open- source intelligence; OSINT) – forma wywiadu gospodarczego, polegająca na gromadzeniu informacji pochodzących z ogólnie dostępnych źródeł.

Dowiedz się więcej
od 500,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 2.500,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 750,00 zł
Ustalenie numeru PESEL

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 750,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 750,00 zł
Ustalenie członków najbliższej rodziny / spadkobierców

Dowiedz się więcej
od 750,00 zł
Ustalenie aktualnego właściciela numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 750,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 750,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 1.600,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 1.600,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 700,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 700,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Firma detektywistyczna w Węgrowie

Firma detektywistyczna detektywi.net wie, jak zadbać o interesy klientów. Zgłaszając się do nas, otrzymuje się gwarancję dyskrecji. Skuteczny detektyw działa w taki sposób, że nawet w najbardziej niebezpiecznej sytuacji i dynamicznie zmieniającej się, nie zostanie on zdemaskowany.

Detektyw od zdrad Węgrów

Wykrywanie zdrady to czynność dla profesjonalisty. Próbując samodzielnie zebrać materiały i przekonać się, czy przypuszczenia są prawdziwe, można łatwo zostać zdemaskowanym. Detektywi prowadzą obserwację w odpowiedni sposób i mają przygotowaną taktykę adekwatną do konkretnej sprawy. Klient zlecający wykrycie zdrady przekona się, jak wygląda prawda. Nasza agencja detektywistyczna detektywi.net wie, jak przekazywać tego typu wiadomości. Należy podkreślić, że zapewniamy całkowitą dyskrecję – nikt się nie dowie, że korzystasz z pomocy eksperta.

Skuteczny detektyw rozwodowy Węgrów

Rozwód może ciągnąć się latami, zwłaszcza jeśli w grę wchodzi orzekanie o winie. Udowodnienie drugiej stronie, że ta jest odpowiedzialna za rozpad małżeństwa, nie jest łatwa, chyba że posiada się dowody nie do podważenia. Jeśli nie, to ich zebraniu może pomóc detektyw od rozwodów. Specjaliści z tego zakresu są odpowiednio przeszkoleni i doskonale łączą wiedzę teoretyczną z praktyką. Do zdobywania materiałów przydatnych w sądzie używają także profesjonalnych sprzętów, dzięki którym możliwe jest dokładne utrwalenie różnych faktów. Dobry detektyw sprawi, że rozprawa rozwodowa szybciej się skończy i nie będzie tak bardzo wyczerpująca.

Detektyw cennik – ile kosztują wynajęcie prywatnego detektywa?

Czy warto zapłacić za weryfikację prawda, której dokonają detektywi? Cennik detektywa za poszczególne usługi nie jest wygórowany – i to należy podkreślić w pierwszej kolejności. Kwestia rozliczenia jest omawiana już na początku. Dzięki temu Klient wie, na jaki wydatek musi być przygotowany. Rozliczeni może opierać się na stawce dziennej lub godzinowej, jednak konkretny kosztorys jest uzależniony od detali. Warto podkreślić, że skorzystanie z pomocy detektywa wiąże się poznaniem prawdy i ze zgromadzeniem dowodów, które ją potwierdzają.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje