Prywatny detektyw – Agencja detektywistyczna Wawer

 

Prywatny detektyw Wawer

Obecnie usługi detektywistyczne cieszą się ogromnym zainteresowaniem zarówno ze strony klientów prywatnych, jak i osób, które prowadzą firmy. Niegdyś dostęp do detektywów nie był tak powszechny jak teraz. Co więcej, trzeba się było liczyć z ogromnymi wydatkami. Dziś jest zupełnie inaczej. Wbrew pozorom koszt wynajęcia detektywa nie jest taki ogromny, jak mogłoby się wydawać. Biuro detektywistyczne do każdej sprawy podchodzi indywidualnie i wycenia na tej podstawie swoje usługi. Przed przystąpieniem do wykonania zadania, niezbędne jest podpisanie umowy, dzięki czemu interesy zarówno klienta, jak i agencji zostają odpowiednio zabezpieczone. Sporo klientów zastanawia się, czy lepiej wynająć prywatnego detektywa, czy agencję detektywistyczną. Decydując się na drugą opcję, ma się pewność, że w sprawę zostaną zaangażowani sprawdzeni specjaliści z różnych dziedzin, którzy na stałe współpracują z biurem. Dzięki temu ma się pewność, że nasze sprawy są w dobrych rękach. Mało tego, agencja detektywistyczna zatrudnia detektywów z ogromnym doświadczeniem, które jest w tym zawodzie niezwykle istotną kwestią. W końcu żaden klient nie chce, aby jego sprawa była tą pierwszą. Usługi detektywa z doświadczeniem zawodowym i sukcesami na koncie cieszą się dużo większym zainteresowaniem.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Detektyw Warszawa – obsługiwane obszary

4.7/5 - (48 votes)

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Agencja detektywistyczna Wawer

Coraz więcej osób chce znać prawdę, bez względu na to, czego ona dotyczy i jak ciężkie może być jej przyjęcie. Samodzielne zweryfikowanie podejrzeń jest oczywiście możliwe, ale ryzyko popełnienia błędu wzrasta. Odkrywając prawdę, w grę wchodzą ogromne emocje, które niełatwo powstrzymać. W takich sytuacjach zdarza się nam postępować intuicyjnie i nielogicznie. Detektyw cechuje się stoickim spokojem i tym, że potrafi się dostosować błyskawicznie do nowej sytuacji. Nie może on sobie pozwolić na najmniejszy błąd, gdyż wówczas rośnie ryzyko, że zostanie on zdemaskowany. Tymczasem każda sprawa wymaga największej dyskrecji. Klient, decydując się na pomoc profesjonalisty, nie musi się obawiać, że cokolwiek się wyda. Detektywi zobowiązani są do zachowania poufności. Istotne jest to, że wiedzą oni, jakich granic nie mogą przekroczyć. Ich działania są zgodne z obowiązującym prawem.

Biuro detektywistyczne Wawer

Czy korzystanie z usług detektywistycznych jest legalne? Jest to jedno z pierwszych pytań, jakie zadają klienci. Na ten temat krążą różne historie. Agencja detektywistyczna działa w oparciu o Ustawę o usługach detektywistycznych oraz wpis do listy MSWiA. Dlaczego warto skorzystać z usług detektywa? Klienci na początku uważają, że dowody są w stanie zebrać samodzielnie. Detektyw jednak ma prawo przetwarzać dane osobowe i wizerunek osób bez ich zgody. Sporządza on raport z zebranych dowodów. Tego typu dokument stanowi koronny dowód w sądzie i nierzadko decyduje o wygranej w procesie. Co więcej – detektyw dysponuje fachową wiedzą i podejmuje odpowiednie kroki. W zależności od sytuacji wykorzystuje różne metody działania oraz najnowsze sprzęty. Decydując się na takie usługi, ma się zdecydowanie większą pewność, że operacja zakończy się sukcesem.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net