Prywatny detektyw – Agencja detektywistyczna Ursynów

Lokalizacja

 

Prywatny detektyw Ursynów

Prywatni detektywi mogą pomóc w wielu sytuacjach, przed którymi stawia nas życie. Wokół zawodu narosło wiele mitów, dlatego też przed zwróceniem się do eksperta, należy być świadomym pewnych kwestii. Kluczowe jest to, że profesjonalista nigdy nie przekracza swoich uprawnień. Może on przetwarzać wizerunek osoby oraz jej dane, a tym samym prawdopodobieństwo zebrania odpowiedniego materiału jest wysokie. Profesjonalna agencja detektywistyczna działa w oparciu Ustawę o usługach detektywistycznych oraz posiada licencję MSWiA. Co więcej, jej pracownicy są zobowiązani do zachowania poufności na każdym etapie prowadzonych czynności. Klient musi mieć pewność, że ma zagwarantowaną dyskrecję. W jakich sprawach może pomóc biuro detektywistyczne? Detektywi.net posiadają szeroki wachlarz usług, w skład których wchodzą zarówno sprawy cywilne, jak i karne. Klienci wykazują spore zainteresowanie pomocą w zakresie zebrania dowodów na rozwód kościelny. Większość klientów przychodzi ze standardowymi sprawami związanymi z wykrywaniem zdrady, ustaniem ojcostwa, obserwacją, wykrywaniem podsłuchu, spadkami i nie tylko.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Detektyw Warszawa – obsługiwane obszary

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo (dla klienta)

Opłata będzie pobierana tylko w przypadku, w którym klient nie zdecyduje się na zawarcie umowy o świadczenie usług. Koszt 1h konsultacji wynosi 250,00 zł.

bezpłatna
Obserwacja osoby / miejsca / mienia (dni powszednie)

Ustawowo pracujące (od piątku do soboty).

od 800,00 zł
Obserwacja osoby / miejsca / mienia (dni świąteczne i okolicznościowe)

Ustawowo wolne od pracy oraz wybrane dni okolicznościowe: walentynki, sylwester itp.

od 1.000,00 zł
Obserwacja osób / miejsca / mienia poza terytorium RP

wycena indywidualna
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

od 1.250,00 zł
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 750,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (OSINT)

Wywiad ze źródeł jawnych (ang. open- source intelligence; OSINT) – forma wywiadu gospodarczego, polegająca na gromadzeniu informacji pochodzących z ogólnie dostępnych źródeł.

od 500,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

od 2.500,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 750,00 zł
Ustalenie numeru PESEL

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 750,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 750,00 zł
Ustalenie członków najbliższej rodziny / spadkobierców

od 750,00 zł
Ustalenie aktualnego właściciela numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 750,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 750,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 1.600,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 1.600,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

od 700,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

od 700,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

od 1.500,00 zł

Agencja detektywistyczna Ursynów

Odpowiednio przeszkolony detektyw może pomóc w naprawdę wielu kwestiach. Warto wspomnieć, że godna zaufania agencja detektywistyczna współpracuje z zespołem specjalistów z wielu branż. Pamiętajmy, że technika nieustannie pędzi do przodu, więc na topie jest np. informatyka śledcza czy też ochrona wizerunku w sieci. Takimi sprawami powinni się zawsze zajmować eksperci. Zwracając się o pomoc do biura detektywistycznego detektywi.net, masz pewność, że trafiasz na najlepszych detektywów, którzy potrafią dobrać odpowiednie do sprawy metody działania. Równie istotna jest elastyczność – pracownicy świadczą usługi zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Interesy zarówno klientów, jak i agencji zabezpiecza odpowiednio sporządzona umowa. Bez jej podpisania, detektyw nie może działać.

Biuro detektywistyczne Ursynów

Dobry specjalista wie, jak działać dyskretnie, ale skutecznie. Osoba, której dotyczy śledztwo, na pewno się nie zorientuje. Zebranie solidnego materiału dowodowego jest nadrzędnym celem. Raport z czynności detektywistycznych stanowi przecież solidny dowód w sądzie. Co więcej, detektyw może być również świadkiem. Próby samodzielnego śledzenia konkretnej osoby i zbieranie dowodów na własną rękę może się różnie skończyć. Silne emocje nie pomagają w różnych sytuacjach, a zwłaszcza w tych, w których niewygodna, a nieraz szokująca prawda wychodzi na jaw. Profesjonalista wie, jak się zachować, nawet w przypadkach, gdy sprawy przyjmą nieoczekiwany obrót. Detektywi są również odpowiednio przygotowani pod kątem merytorycznym – stosują odpowiednie sprzęty, wiedzą jak się nimi posługiwać i które z nich są legalne. Pamiętajmy, że przy samodzielnym działaniu możemy przekroczyć granice i zebrane materiały nie zawsze będą się nadawały do zaprezentowania w sądzie. Jeśli chcesz poznać prawdę, bez względu na to, jaka by ona nie była, to agencja detektywistyczna detektywi.net Ci w tym pomoże!

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje