Detektyw Tychy

Usługi detektywistyczne Tychy – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Tychy

Jeśli szukasz agencji detektywistycznej, która może pochwalić się najlepszymi cechami oraz dobrymi opiniami, koniecznie sprawdź nas! Jesteśmy zarówno bardzo profesjonalnym zespołem, jak i doświadczonym. Nasze działania na rynku rozpoczęły się kilka dobrych lat temu, dlatego obecnie możemy pochwalić się sporym gronem zadowolonych klientów. Za sobą mamy liczne sprawy, zarówno te prywatne, indywidualne, jak i typowo gospodarcze.

Szeroka, rozbudowana oferta to klucz do zróżnicowanego grona klientów. Mamy siłę, aby dotrzeć do różnych grup osób zainteresowanych usługami detektywistycznymi. Jako agencja możemy zapewnić, że wszystkie działania, których się podejmujemy, są w pełni legalne. Nasi detektywi posiadają specjalną licencję, którą trzeba uzyskać, aby móc pracować jako pełnoprawny prywatny detektyw. Uzyskuje się ją w Warszawie, a ponadto uprawnia ona detektywa do zeznawania w sądzie, o ile zajdzie taka potrzeba.

4.9/5 - (44 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Tychy

Naszą agencję wyróżnia najbardziej profesjonalna kadra ekspertów i bogate zaplecze technologiczne. Powierzone nam sprawy realizujemy z największą starannością, korzystając ze zdobywanego przez lata doświadczenia. Stale się szkolimy i inwestujemy w najnowocześniejszy sprzęt. Podejmujemy się różnych zleceń i przy każdym z nich oferujemy nietuzinkowe podejście.

Firma detektywistyczna Tychy

W naszej agencji detektywistycznej realizujemy zarówno zlecenia prywatne, jak i biznesowe. Nie straszne są nam nawet najbardziej wymagające śledztwa gospodarcze. W ramach współpracy z przedsiębiorcami weryfikujemy ich kontrahentów i pracowników w celu wykrywania szpiegostwa gospodarczego. Ujawniamy nieuczciwą konkurencję, najczęściej objawiającą się wyjawianiem tajemnic firmowych przez pracowników. Sprawdzanie lojalności to kluczowa procedura, która zapewnia bezpieczeństwo Twojej firmy.

Najlepszy prywatny detektyw w Tychach

Tym, co najbardziej wyróżnia naszą agencję jest pełna skuteczność i profesjonalne podejście. Nie ma dla nas spraw niemożliwych do rozwiązania, dlatego pomagamy przy zróżnicowanych śledztwach. Posiadamy ogromne doświadczenie w wykrywaniu sprzętu szpiegowskiego, instalowanego zarówno w domach prywatnych jak i dużych przedsiębiorstwach. Skontaktuj się z nami, jeśli podejrzewasz, że ktoś może Cię szpiegować i nie czujesz się bezpiecznie.

Detektyw od zdrad Tychy

W naszym zespole znajduje się również doświadczony detektyw, specjalizujący się w dokumentowaniu zdrad. Prowadzi sprawy w sposób dyskretny i profesjonalny, zapewniając najwyższy komfort naszym klientom. Jeśli masz jakiekolwiek podejrzenia odnośnie niewierności Twojego partnera, zgłoś się do naszego specjalisty. Detektyw po zakończonym śledztwie przedstawi Ci szczegółowe sprawozdanie z obserwacji, tak abyś sam mógł wyciągnąć wnioski.

Skuteczny detektyw rozwodowy Tychy

Nasi specjaliści chętnie pomogą także przy sprawach rozwodowych. Mamy duże doświadczenie w ujawnianiu zdrad i wszelkich nieuczciwych zachowań, co jest niekiedy niezbędne do osiągnięcia korzystnego rozstrzygnięcia sprawy przez sąd. Jesteśmy tu dla Ciebie, aby pomóc Ci przejść przez ten trudny czas. Na pewno uzyskasz oczekiwane wsparcie.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Klienci często obawiają się, że cennik usług detektywistycznych jest nieprzewidywalny i może ich zaskoczyć. Wprawdzie przy podejmowaniu się zlecenia nie jesteśmy w stanie dokładnie oszacować rozwoju wydarzeń, ale każdy otrzymuje od nas szczegółowe informacje o widełkach cenowych. Dodatkowo, na każdym etapie sprawy kontaktujemy się z klientem i konsultujemy wszystkie podejmowane kroki. W ten sposób będziesz na bieżąco informowany o wszelkich kosztach i nic Cię nie zaskoczy. Każda sprawa wymaga indywidualnego podejścia, dlatego odezwij się do nas, a na pewno znajdziemy dogodne rozwiązanie.

Nasi detektywi są dla Ciebie dostępni przez 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Ponadto oferujemy wsparcie na terenie całego kraju.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net