Detektyw Tomaszów Mazowiecki

Usługi detektywistyczne Tomaszów Mazowiecki – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Tomaszów Mazowiecki

Jeśli szukasz agencji detektywistycznej, która może pochwalić się najlepszymi cechami oraz dobrymi opiniami, koniecznie sprawdź nas! Jesteśmy zarówno bardzo profesjonalnym zespołem, jak i doświadczonym. Nasze działania na rynku rozpoczęły się kilka dobrych lat temu, dlatego obecnie możemy pochwalić się sporym gronem zadowolonych klientów. Za sobą mamy liczne sprawy, zarówno te prywatne, indywidualne, jak i typowo gospodarcze.

Szeroka, rozbudowana oferta to klucz do zróżnicowanego grona klientów. Mamy siłę, aby dotrzeć do różnych grup osób zainteresowanych usługami detektywistycznymi. Jako agencja możemy zapewnić, że wszystkie działania, których się podejmujemy, są w pełni legalne. Nasi detektywi posiadają specjalną licencję, którą trzeba uzyskać, aby móc pracować jako pełnoprawny prywatny detektyw. Uzyskuje się ją w Warszawie, a ponadto uprawnia ona detektywa do zeznawania w sądzie, o ile zajdzie taka potrzeba.

4.9/5 - (44 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Tomaszów Mazowiecki

Nasza renomowana agencja detektywistyczna oferuje kompleksowe usługi wysokiej jakości. Prowadzimy wiele śledztw o zróżnicowanym charakterze. Ponadto mamy zespół doświadczonych ekspertów o niezrównanych umiejętnościach. Stawiamy na innowacyjne narzędzia, które pozwalają nam osiągać niezwykle wysoką skuteczność w prowadzonych sprawach. Dołącz do grona zadowolonych klientów i zyskaj tak potrzebny spokój.

Firma detektywistyczna Tomaszów Mazowiecki

Działamy na rynku detektywistycznym od wielu lat, wykonując śledztwa o różnorodnej tematyce, zarówno w sferze prywatnej, jak i biznesowej. Jesteśmy świadomi trudności, z jakimi borykają się przedsiębiorcy. Dlatego możemy sprawdzić lojalność pracowników i partnerów biznesowych. W dodatku nasza agencja oferuje niezawodne rozwiązania do weryfikacji przestrzegania tajemnic służbowych. Wybierając nasze usługi, inwestujesz w rozwój swojego biznesu.

Najlepszy prywatny detektyw w Tomaszowie Mazowieckim

Nasza profesjonalna agencja detektywistyczna oferuje skuteczne działania na różnorodnych obszarach. Indywidualne podejście do każdej sprawy oraz stosowanie najlepszych praktyk stanowią naszą mocną stronę. Dlatego wielu klientów nam zaufało, mając pewność, że otrzymają profesjonalne wsparcie.

Nasi eksperci specjalizują się również w wykrywaniu sprzętu szpiegowskiego. W obecnych czasach coraz więcej przestępców sięga po kamery i podsłuchy, które mogą być dyskretnie zainstalowane zarówno w biurach, jak i prywatnych mieszkańcach. Jeśli bezpieczeństwo jest dla Ciebie absolutnym priorytetem, koniecznie skontaktuj się z nami.

Detektyw od zdrad Tomaszów Mazowiecki

W naszej agencji zatrudniamy prawdziwych specjalistów, którzy oferują skuteczną pomoc przy wykrywaniu zdrad. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu i spersonalizowanemu podejściu, nasi detektywi są w stanie dyskretnie i profesjonalnie zdobyć niezbędne informacje. Następnie przygotują szczegółowy raport, który pomoże Ci podjąć właściwą decyzję.

Skuteczny detektyw rozwodowy Tomaszów Mazowiecki

Jeśli rozważasz rozwód, nasza agencja może Ci pomóc w uzyskaniu oczekiwanego postanowienia sądu. Każdy detektyw działa zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i posiada odpowiednią licencję, dzięki czemu zebrane przez niego informacje mogą stanowić ważny dowód w sądzie. Skorzystaj z naszej profesjonalnej pomocy i rozpocznij życie w spokoju. Pomogliśmy już wielu osobom.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Zastanawiasz się, jak wygląda cennik usług detektywistycznych? W naszej agencji oferujemy konkurencyjne ceny, które są adekwatne do wykonywanych zadań oraz dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Przed rozpoczęciem śledztwa szczegółowo omawiamy widełki cenowe lub ustalamy precyzyjną cenę.

Bardzo dobrze rozumiemy, że niektóre sprawy wymagają natychmiastowej reakcji. Dlatego nasza agencja detektywistyczna działa dla Ciebie przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Ponadto świadczymy usługi na terenie całego kraju.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net