Detektyw Tomaszów Lubelski

Usługi detektywistyczne Tomaszów Lubelski – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Tomaszów Lubelski

Jeśli szukasz agencji detektywistycznej, która może pochwalić się najlepszymi cechami oraz dobrymi opiniami, koniecznie sprawdź nas! Jesteśmy zarówno bardzo profesjonalnym zespołem, jak i doświadczonym. Nasze działania na rynku rozpoczęły się kilka dobrych lat temu, dlatego obecnie możemy pochwalić się sporym gronem zadowolonych klientów. Za sobą mamy liczne sprawy, zarówno te prywatne, indywidualne, jak i typowo gospodarcze.

Szeroka, rozbudowana oferta to klucz do zróżnicowanego grona klientów. Mamy siłę, aby dotrzeć do różnych grup osób zainteresowanych usługami detektywistycznymi. Jako agencja możemy zapewnić, że wszystkie działania, których się podejmujemy, są w pełni legalne. Nasi detektywi posiadają specjalną licencję, którą trzeba uzyskać, aby móc pracować jako pełnoprawny prywatny detektyw. Uzyskuje się ją w Warszawie, a ponadto uprawnia ona detektywa do zeznawania w sądzie, o ile zajdzie taka potrzeba.

4.9/5 - (45 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Tomaszów Lubelski

Nasza ekipa to profesjonaliści z licencją detektywów, którzy mogą działać na wielu polach. Od początku istnienia naszej agencji nasz czas wypełniony jest pracą, szkoleniami i dokształcaniem się. Nabraliśmy sporo wprawy i doświadczenia, dzięki czemu obecnie możemy działać w sprawach, z którymi przychodzą do nas klienci. Nasza rozbudowana oferta trafia do wielu osób, co nas bardzo cieszy.

Firma detektywistyczna Tomaszów Lubelski

Jesteśmy doświadczoną, profesjonalną agencją detektywistyczną, która chętnie podejmuje się spraw dotyczących firm, przedsiębiorstw i gospodarki. To do nas zgłaszają się właściciele dużych, średnich i małych firm z prośbą o pomoc. Bardzo często sprawy te dotyczą szpiegostwa gospodarczego, przekupywania pracowników, zdradzania i wykradania informacji oraz nieuczciwej konkurencji. Jeśli zauważasz zmiany w swojej firmie, która przestaje działać, jak należy, koniecznie zgłoś się do nas, a my znajdziemy rozwiązanie problemu.

Najlepszy prywatny detektyw w Tomaszowie Lubelskim

Przez wiele osób nasza agencja uważana jest za jedną z najlepszych. Bez wahania podejmujemy się rozmaitych śledztw, zarówno tych prywatnych, jak i dotyczących przedsiębiorstw. Mamy wiedzę, jak i specjalne narzędzia, które znacznie ułatwiają nam zbieranie dowodów. Doświadczenie i intuicja pozwalają nam odkrywać założone podsłuchy, co w naszym kraju jest nielegalne, jeśli nie ma zgody osoby podsłuchiwanej lub odpowiednich służb. Jako agencja działamy 24 h/dobę przez 7 dni w tygodniu, dzięki czemu każdy zainteresowany naszymi działaniami klient może się do nas zgłosić o każdej porze.

Detektyw od zdrad Tomaszów Lubelski

Do najpopularniejszych naszych usług należy detektyw od zdrad. Choć wielu może się to wydawać dość zabawne, zdrady nie są tak rzadko spotykane. Nieustannie zgłaszają się do nas klienci podejrzewający swoje drugie połówki o brak wierności. Naszym zadaniem jest zebranie dowodów, które potwierdzą tę tezę, lub ją całkowicie obalą. Podczas tego rodzaju śledztw wykazujemy się dyskrecją, dojrzałością, empatią, zrozumieniem i odpowiedzialnością.

Skuteczny detektyw rozwodowy Tomaszów Lubelski

Udowodniona zdrada najczęściej prowadzi do rozwodu. Mnóstwo par przeszło już przez ten etap, który nie jest ani przyjemny, ani łatwy. Jeśli któraś ze stron zostanie całkowicie obarczona winą, proces może ciągnąć się bardzo długo. Są też sytuacje, w których strona winna zamierza ograbić naszego klienta z całego majątku. By temu zapobiec, klient może skorzystać z naszej pomocy. Jako licencjonowani detektywi jesteśmy w stanie zeznawać w sądzie oraz przekazać zebrane materiały do wglądu sędziemu.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Cennik usług detektywistycznych nie istnieje w naszej agencji. Trzymanie się sztywnego ustalonych kwot jest do nas niepodobne. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że dwie zgoła bardzo podobne sprawy mogą się od siebie diametralnie różnić. Oczywiście na samym początku informujemy naszych klientów o ewentualnych kosztach, jednak ostateczna kwota i tak będzie sumą naszego czasu, pracy i użytych narzędzi.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net