Detektyw Tarnowskie Góry

Usługi detektywistyczne Tarnowskie Góry – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Tarnowskie Góry

Jeśli szukasz agencji detektywistycznej, która może pochwalić się najlepszymi cechami oraz dobrymi opiniami, koniecznie sprawdź nas! Jesteśmy zarówno bardzo profesjonalnym zespołem, jak i doświadczonym. Nasze działania na rynku rozpoczęły się kilka dobrych lat temu, dlatego obecnie możemy pochwalić się sporym gronem zadowolonych klientów. Za sobą mamy liczne sprawy, zarówno te prywatne, indywidualne, jak i typowo gospodarcze.

Szeroka, rozbudowana oferta to klucz do zróżnicowanego grona klientów. Mamy siłę, aby dotrzeć do różnych grup osób zainteresowanych usługami detektywistycznymi. Jako agencja możemy zapewnić, że wszystkie działania, których się podejmujemy, są w pełni legalne. Nasi detektywi posiadają specjalną licencję, którą trzeba uzyskać, aby móc pracować jako pełnoprawny prywatny detektyw. Uzyskuje się ją w Warszawie, a ponadto uprawnia ona detektywa do zeznawania w sądzie, o ile zajdzie taka potrzeba.

4.9/5 - (44 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Tarnowskie Góry

Nasza agencja łączy bardzo doświadczonych ekspertów, którzy z wielkim zaangażowaniem podchodzą do każdej sprawy. W dodatku podejmujemy się nawet najtrudniejszych zleceń. Mowa tu zarówno o tych prywatnych, jak i biznesowych. Jednocześnie korzystamy z nowoczesnych technologii i stale poszerzamy umiejętności, co przekłada się na bardzo wysoki standard usług. Wszystko to sprawia, że możesz liczyć na skuteczność bez względu na rodzaj śledztwa.

Firma detektywistyczna Tarnowskie Góry

Nasza agencja detektywistyczna zapewnia profesjonalne wsparcie również przy delikatnych, a zarazem wymagających sprawach. Mowa tu, chociażby o śledztwach gospodarczych. Od lat współpracujemy z przedsiębiorcami, dla których odpowiedzialne podejście do biznesu ma kluczowe znaczenie. Ponadto weryfikujemy pracowników i kontrahentów. Sprawdzamy ich lojalność, a także stale przyglądamy się nieetycznym działaniom ze strony konkurencji. Mowa tu przekupywaniu pracowników czy dzieleniu się tajemnicami służbowymi. Pomożemy Ci ujawnić szpiegostwo gospodarcze i ochronić wizerunek Twojej firmy.

Najlepszy prywatny detektyw w Tarnowskich Górach

Nasi eksperci wyróżniają się kapitalną skutecznością. Jednocześnie gwarantują indywidualne podejście do klienta i każdą ze spraw traktują bardzo poważnie. Ponadto gwarantują wsparcie również przy tych bardzo trudnych śledztwach. Możesz na nas liczyć np. przy wykrywaniu nielegalnie zainstalowanych podsłuchów czy kamer szpiegowskich. Dziś bardzo wielu przedsiębiorców, a także osób prywatnych zmaga się z tym procederem. Jeśli podejrzewasz szpiegostwo, skontaktuj się z naszymi ekspertami, a zapewnimy Ci wsparcie.

Detektyw od zdrad Tarnowskie Góry

W naszym zespole działa również profesjonalny detektyw od zdrad. Jego profesjonalizm i dyskrecja przekładają się na bardzo wysoką skuteczność. Jeżeli obawiasz się, że Twój partner nie jest Ci wierny, skontaktuj się z naszym specjalistą, który zapewni tak potrzebne wsparcie. Doświadczony detektyw przeprowadzi szczegółową obserwację i wykona profesjonalny raport. Dzięki temu poznasz prawdę.

Skuteczny detektyw rozwodowy Tarnowskie Góry

Nasi eksperci mają duże doświadczenie w pozyskiwaniu dowodów, które mogą być niezbędne przy rozstrzyganiu wielu spraw rozwodowych. Ujawnianie zdrady bardzo często jest kluczowe dla postanowienia sądu. Działamy legalnie i na podstawie licencji, więc zebrane materiały mogą być brane pod uwagę w czasie procesu.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Wiele osób błędnie zakłada, że cennik usług detektywistycznych jest wygórowany. To jednak nieprawda. Musisz wiedzieć, że każda sprawa wymaga innego podejścia i różnych narzędzi. Ponadto niekiedy specjaliści muszą skorzystać z nowoczesnego sprzętu, aby zapewnić najlepsze efekty. Zanim podejmiesz decyzję, otrzymasz informację o cenie bądź widełkach. Dzięki temu całkowity koszt usługi Cię nie zaskoczy.

Pamiętaj, że nasza agencja detektywistyczna działa w całym kraju, przez 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę. Zawsze zapewniamy profesjonalne wsparcie.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net