Detektyw Szydłowiec

Lokalizacja

 

Usługi detektywistyczne Szydłowiec – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Szydłowiec

Firma detektywistyczna detektywi.net pomoże Ci w każdej sytuacji związanej z dochodzeniem do prawdy. Podczas pierwszej rozmowy z Klientem zaznaczamy, że nie każde podejrzenie musi oznaczać najgorsze, ale poprzez weryfikację zyskuje się spokój. Samodzielne sprawdzenie różnych kwestii nieraz nie jest możliwe, choćby z tego powodu, że w grę wchodzą emocje. Te wcale nie są sprzymierzeńcem, a wprost przeciwnie. Działając pod wpływem stresu, popełnia się mnóstwo błędów i w pewnym momencie po prostu się rezygnuje. Dobry detektyw będzie wiedział, jak podejść do konkretnego zlecenia. Nawet w chwili zagrożenia lub kompletnej zmiany okoliczności, zachowa się on spokojnie i nie zostanie zdemaskowany.

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo (dla klienta)

Opłata będzie pobierana tylko w przypadku, w którym klient nie zdecyduje się na zawarcie umowy o świadczenie usług. Koszt 1h konsultacji wynosi 250,00 zł.

bezpłatna
Obserwacja osoby / miejsca / mienia (dni powszednie)

Ustawowo pracujące (od piątku do soboty).

od 800,00 zł
Obserwacja osoby / miejsca / mienia (dni świąteczne i okolicznościowe)

Ustawowo wolne od pracy oraz wybrane dni okolicznościowe: walentynki, sylwester itp.

od 1.000,00 zł
Obserwacja osób / miejsca / mienia poza terytorium RP

wycena indywidualna
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

od 1.250,00 zł
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 750,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (OSINT)

Wywiad ze źródeł jawnych (ang. open- source intelligence; OSINT) – forma wywiadu gospodarczego, polegająca na gromadzeniu informacji pochodzących z ogólnie dostępnych źródeł.

od 500,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

od 2.500,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 750,00 zł
Ustalenie numeru PESEL

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 750,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 750,00 zł
Ustalenie członków najbliższej rodziny / spadkobierców

od 750,00 zł
Ustalenie aktualnego właściciela numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 750,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 750,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 1.600,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 1.600,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

od 700,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

od 700,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

od 1.500,00 zł

Firma detektywistyczna w Szydłowcu

Wszystkich Klientów już na wstępie informujemy o tym, jakie działania możemy podjąć, a które byłyby przekroczeniem naszych uprawnień. Agencja detektywistyczna detektywi.net prowadzi wszystkie czynności zgodnie z prawem. Zatrudnieni detektywi posiadają licencję. Z racji sporego doświadczenia i wielu sukcesów, możemy się pochwalić wysoką skutecznością. Większość spraw powierzanych nam do tej pory kończyła się sukcesem. Podejmowaliśmy się zleceń zarówno standardowych, jak i niezwykle skomplikowanych. Nasze usługi są kompleksowe i dotyczą spraw rodzinnych, firmowych, ale też kryminalnych. Współpracujemy z zespołem ekspertów z wielu dziedzin, dzięki czemu jesteśmy w stanie wcielić w życie różne działania, także te najbardziej skomplikowane, niezbędne dla danej sprawy.

Detektyw od zdrad Szydłowiec

Wykrywanie zdrady to usługa niezwykle często zlecany. Skuteczny detektyw doskonale wie, w jaki sposób sprawdzić partnera Klienta i poznać prawdę. Wszystkie działania zostaną odpowiednio udokumentowane. Zebrane dowody będą nie do podważenia. Przeczucia Klienta mogą wynikać z różnych kwestii, nieraz jest to zwyczajna zazdrość, ale detektyw od zdrad sprawdzi, czy są one w pełni uzasadnione, czy też nie. Lepiej nie lekceważyć sygnałów ostrzegawczych i od razu przekonać się, jak wygląda prawda.

Skuteczny detektyw rozwodowy Szydłowiec

Zatrudnianie detektywa na potrzebę sprawy rozwodowej jest bardzo częste. Rozstanie dwójki ludzi nie zawsze przebiega pokojowo. Właśnie w takiej sytuacji może pomóc detektyw. Rozwody z orzekaniem o winie są niezwykle trudne i długie. Dowody, które się przedstawia, muszą być solidne i nie mogą budzić żadnych wątpliwości. Samodzielne ogarnięcie tych spraw jest skomplikowane i na ogół brakuje konkretnych materiałów jasno wskazujących na winę współmałżonka. Prywatny detektyw je zdobędzie – dzięki temu sprawa w sądzie nie będzie się ciągnąć latami.

Detektyw cennik – ile kosztują wynajęcie prywatnego detektywa?

Koszt usług detektywistycznych dzisiaj nie jest owiany tajemnicą. Należy podkreślić, że nie zawsze musi on być wygórowany. Na ogół rozliczenie może być dokonywane w oparciu o stawkę godzinową lub dzienną – wszystko zależy tu od detali i od tego, co konkretnie ma wykonać detektyw. Cennik detektywistyczny jest przedstawiany Klientowi na samym początku, dzięki czemu nie musi się on obawiać o przykrą niespodziankę podczas rozliczenia. Firma detektywistyczna detektywi.net podczas spotkania wszystko dokładnie omawiają.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje