Detektyw Świętochłowice

Usługi detektywistyczne Świętochłowice – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Świętochłowice

Jeśli szukasz agencji detektywistycznej, która może pochwalić się najlepszymi cechami oraz dobrymi opiniami, koniecznie sprawdź nas! Jesteśmy zarówno bardzo profesjonalnym zespołem, jak i doświadczonym. Nasze działania na rynku rozpoczęły się kilka dobrych lat temu, dlatego obecnie możemy pochwalić się sporym gronem zadowolonych klientów. Za sobą mamy liczne sprawy, zarówno te prywatne, indywidualne, jak i typowo gospodarcze.

Szeroka, rozbudowana oferta to klucz do zróżnicowanego grona klientów. Mamy siłę, aby dotrzeć do różnych grup osób zainteresowanych usługami detektywistycznymi. Jako agencja możemy zapewnić, że wszystkie działania, których się podejmujemy, są w pełni legalne. Nasi detektywi posiadają specjalną licencję, którą trzeba uzyskać, aby móc pracować jako pełnoprawny prywatny detektyw. Uzyskuje się ją w Warszawie, a ponadto uprawnia ona detektywa do zeznawania w sądzie, o ile zajdzie taka potrzeba.

4.9/5 - (44 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Świętochłowice

Nasza agencja współpracuje wyłącznie z doświadczonymi ekspertami. Dzięki temu wszystkie powierzone sprawy realizujemy bardzo starannie. Ponadto podejmujemy się przeróżnych zleceń – zarówno biznesowych, jak i prywatnych. Wielokrotnie wykorzystujemy najnowszą technologię, aby nasze usługi przynosiły jak najlepsze efekty. Stale się szkolimy, a jednocześnie oferujemy wieloletnie doświadczenie oraz dyskrecję. Zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie.

Firma detektywistyczna Świętochłowice

Nasza agencja świadczy profesjonalne usługi również przy delikatnych sprawach, które wymagają specjalistycznego podejścia. Mowa tu np. o śledztwach gospodarczych. Od lat współpracujemy z przedsiębiorcami i pomagamy im weryfikować lojalność pracowników oraz partnerów biznesowych. Zapobiegamy takim praktykom jak przekupywanie czy wyjawianie tajemnic służbowych. To tylko niektóre spośród wielu działań, które realizujemy. Dzięki temu możemy ochronić swoją firmę przed stratami.

Najlepszy prywatny detektyw w Świętochłowicach

Współpraca z naszą agencją to doskonała propozycja dla wszystkich osób, którym zależy na skuteczności oraz indywidualnym podejściu. Do każdej ze spraw podchodzimy profesjonalnie i nie boimy się nawet najtrudniejszych wyzwań. W dodatku mamy bardzo wysoką skuteczność w weryfikowaniu sprzętu szpiegowskiego w biurach i domach. Dziś przestępcy często stosują kamery i podsłuchy, aby gromadzić wrażliwe informacje. Jeśli obawiasz się, że padłeś ofiarą tych nielegalnych praktyk, zgłoś się do nas, a na pewno otrzymasz wsparcie. O naszym profesjonalizmie przekonało się wielu wymagających klientów.

Detektyw od zdrad Świętochłowice

W naszym zespole pracuje również doświadczony detektyw od zdrad. Wyróżnia się bardzo wysokim profesjonalizmem, a jednocześnie tak potrzebną w tym fachu dyskrecją. Ponadto gwarantuje empatyczne podejście i podejmuje skuteczną obserwację osób podejrzanych o niewierność. Następnie przedstawia szczegółowy raport, który pozwoli Ci wyciągnąć wnioski.

Skuteczny detektyw rozwodowy Świętochłowice

Nasz ekspert ma bardzo duże doświadczenie przy gromadzeniu materiałów, które mogą być pomocne podczas sprawy rozwodowej. Działamy na podstawie licencji, więc sąd może te dowody wziąć pod uwagę. Jeśli zdrada zakończy się procesem, a najczęściej tak jest, warto zrobić wszystko, aby uzyskać korzystne postanowienie. W ten sposób możesz ochronić swój majątek.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Niektórzy twierdzą, że cennik usług detektywistycznych jest zbyt wygórowany. Jednak to nieprawda. Musisz zwrócić uwagę, że każde śledztwo ma inny charakter i wymaga zróżnicowanego podejścia. Ponadto stosujemy rozmaite narzędzia. Przed skorzystaniem z usługi otrzymasz informację w postaci konkretnej ceny bądź widełek cenowych. Dzięki temu nic Cię nie zaskoczy. Pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na indywidualne podejście, a dobro klienta jest dla nas najważniejsze.

Działamy na terenie całego kraju i oferujemy wsparcie 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net