Detektyw Suwałki

Suwałki

Prywatny detektyw Suwałki

Usługi detektywistyczne Suwałki – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Biuro detektywistyczne Białystok detektywi.net – profesjonalność, ostrożność, dyskrecja.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk

Detektyw woj. podlaskie – obsługiwane obszary

4.8/5 - (48 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw w Suwałkach

Każda sprawa, z którą klient decyduje się iść do detektywa jest delikatna i wymaga odpowiedniego podejścia. Jeśli więc chcesz skorzystać z wysokiej jakości usług, koniecznie zdecyduj się na naszą agencje detektywistyczną. Działamy na rynku od kilku lat, dzięki czemu mamy potrzebne doświadczenie i wiemy, jak zająć się sprawami różnego typu. Chętnie obsługujemy klientów indywidualnych, jak i firmy oraz wysoko postawionych przedsiębiorców. Prowadzone przez nas działania są w pełni zgodne z prawem. Nasi detektywi posiadają licencje, dzięki czemu ich zeznania mogą być respektowane w sądzie, podczas rozprawy. Dbamy o naszych klientów gwarantując im komfort oraz dyskrecję. Jeśli chcesz, aby Twoja racja została udowodniona, przyjdź do nas, a my Ci w tym pomożemy.

Firma detektywistyczna Suwałki

Nasza agencja detektywistyczna to nie tylko pomoc podczas spraw indywidualnych, w przypadku klienta prywatnego, ale również w sprawach typowo gospodarczych. Jeśli masz problem z nieuczciwą konkurencją, z Twojej firmy są wykradane poufne dane, Twoi pracownicy są przekupywani lub dochodzi do szpiegostwa gospodarczego – zajmiemy się tym tak, jak trzeba. Jesteśmy do Twojej dyspozycji także w momencie, kiedy chcesz zatrudnić nowych pracowników, jednak obawiasz się, że mogą przedstawić Ci fałszywe CV lub rekomendacje. W sytuacji, kiedy stali pracownicy nie wzbudzają Twojego zaufania i przedstawiają Ci kolejne zwolnienia lekarskie, możemy również sprawdzić ich wiarygodność. Dla dobrego przedsiębiorcy zaufanie jest bardzo istotne, a my możemy sprawdzić, czy warto ufać Twoim pracownikom.

Najlepszy prywatny detektyw Suwałki

Podsłuch w naszym kraju nie jest legalnym narzędziem, jednak okazuje się, iż bardzo duża liczba osób z niego korzysta. Nasze biuro detektywistyczne zajmuje się ich wykrywaniem. Możemy uchronić Ciebie i członków Twojej rodziny przed podsłuchem i tym, co może później zostać wykorzystane przeciwko Wam.

Agencja detektywistyczna, którą prowadzimy, dostępna jest dla naszych klientów przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Co więcej – oferujemy nasze usługi nie tylko osobom z naszej okolicy, ale z terenu całego kraju. Możesz się do nas odezwać telefonicznie, możesz przesłać wiadomość e-mail lub przyjechać – postaramy Ci się pomóc najlepiej jak potrafimy.

Detektyw od zdrad Suwałki

Jedną z najpopularniejszych usług, jaką oferujemy i z której korzystają nasi klienci jest detektyw od zdrad. Śledztwa dotyczące domniemanych zdrad są powszechne. Zazwyczaj podczas takich śledztw najważniejsze jest zebranie sporej ilości wiarygodnych dowodów. Mogą one być później wykorzystane podczas rozprawy sądowej na rzecz osoby poszkodowanej. Niestety, sprawy rozwodowe to bardzo trudny klimat. Ich skomplikowanie wymusza na naszych detektywach, aby byli jak najbardziej delikatni i podchodzili do sprawy odpowiedzialnie oraz z rozmysłem. Dyskrecja w tym przypadku także jest pożądana. Co więcej – nie zawsze dowody naszych detektywów wystarczą. Koniecznością jest udowodnienie przed sądem, iż nastąpił trawy oraz całkowity rozpad pożycia małżeńskiego.

Skuteczny detektyw rozwodowy Suwałki

Choć ludzie przysięgają sobie miłość na dobre i na złe, często zdarzają się sytuacje, w których rozwód to jedyne możliwe wyjście, aby jeszcze poczuć szczęście oraz szacunek. Decyzja o rozwodzie dla nikogo nie jest łatwa, zwłaszcza dla poszkodowanej osoby. Warto wtedy zebrać adekwatne materiały dowodowe, aby całość potoczyła się sprawnie, a wyrok był z korzyścią dla osoby  poszkodowanej, zdradzonej.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Usługi detektywistyczne wydają się dość drogie, jednak klienci zdają sobie sprawę, iż praca detektywa wcale nie jest łatwa. Każdy problem, z którym zwracają się do nas klienci wymaga indywidualnego podejścia. Dlatego też, po przedstawieniu sprawy, klienci otrzymują z grubsza oszacowany przedział cenowy za nasze usługi. Detektywi z licencjami mogą nie tylko zbierać dowody, ale również występować w roli świadka w sądzie, dlatego warto im zapłacić odpowiednią kwotę.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net