Detektyw Sosnowiec

Usługi detektywistyczne Sosnowiec – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Sosnowiec

Jeśli szukasz agencji detektywistycznej, która może pochwalić się najlepszymi cechami oraz dobrymi opiniami, koniecznie sprawdź nas! Jesteśmy zarówno bardzo profesjonalnym zespołem, jak i doświadczonym. Nasze działania na rynku rozpoczęły się kilka dobrych lat temu, dlatego obecnie możemy pochwalić się sporym gronem zadowolonych klientów. Za sobą mamy liczne sprawy, zarówno te prywatne, indywidualne, jak i typowo gospodarcze.

Szeroka, rozbudowana oferta to klucz do zróżnicowanego grona klientów. Mamy siłę, aby dotrzeć do różnych grup osób zainteresowanych usługami detektywistycznymi. Jako agencja możemy zapewnić, że wszystkie działania, których się podejmujemy, są w pełni legalne. Nasi detektywi posiadają specjalną licencję, którą trzeba uzyskać, aby móc pracować jako pełnoprawny prywatny detektyw. Uzyskuje się ją w Warszawie, a ponadto uprawnia ona detektywa do zeznawania w sądzie, o ile zajdzie taka potrzeba.

4.9/5 - (45 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Sosnowiec

W naszej agencji zatrudniamy najbardziej doświadczonych ekspertów, dzięki czemu wszystkie powierzone nam sprawy realizujemy z należytą starannością. Podejmujemy się najróżniejszych zleceń – od prywatnych po biznesowe. Korzystamy z najnowocześniejszych technologii i stale się szkolimy, tak aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy wieloletnie doświadczenie i nietuzinkowe podejście do rozwiązywanych problemów.

Firma detektywistyczna Sosnowiec

Nasza agencja detektywistyczna oferuje wsparcie nawet przy najbardziej delikatnych i wymagających sprawach, takich jak śledztwa gospodarcze. Współpracujemy z przedsiębiorcami, którzy podchodzą do biznesu w sposób odpowiedzialny i odpowiednio weryfikują swoich kontrahentów czy pracowników. Weryfikujemy ich lojalność i wszelkie przejawy nieuczciwej konkurencji, takie jak przekupywanie pracowników czy wyjawianie tajemnic służbowych. Dzięki temu możemy w porę ujawnić szpiegostwo gospodarcze, a tym samym ochronić Twoją firmę.

Najlepszy prywatny detektyw w Sosnowcu

Współpraca z naszą agencją gwarantuje pełną skuteczność i indywidualne podejście do każdej z rozwiązywanych spraw. Współpracujemy z najbardziej wymagającymi klientami. Podejmujemy się każdej trudnej sprawy, a wyzwania to nasza specjalność. Ponadto mamy ogromną skuteczność w wykrywaniu nielegalnie zainstalowanego sprzętu szpiegowskiego. Jest to bardzo niebezpieczny, ale też powszechny proceder, który skutkuje pozyskiwaniem wrażliwych informacji na temat firm czy osób prywatnych. Jeśli podejrzewasz, że ktoś Cię szpieguje, skontaktuj się z nami. Zrobimy co w naszej mocy, żeby Ci pomóc.

Detektyw od zdrad Sosnowiec

W naszym zespole zatrudniamy także doświadczonego eksperta od zdrad. Wyróżnia go niezwykły profesjonalizm i dyskrecja, co zapewnia klientom poczucie komfortu w tak trudnym dla nich czasie. Jeśli masz podejrzenia, że Twój partner nie jest Ci wierny, skontaktuj się z naszym specjalistą. Po wnikliwej obserwacji i przeprowadzonym śledztwie otrzymasz szczegółowy raport, dzięki któremu wyciągniesz wnioski.

Skuteczny detektyw rozwodowy Sosnowiec

Nasi detektywi mają również bogate doświadczenie przy pozyskiwaniu dowodów niezbędnych do rozstrzygania spraw rozwodowych. Ujawnianie zdrad i innych nieuczciwych zachowań współmałżonka jest niekiedy niezbędne do osiągnięcia korzystnego dla klienta postanowienia sądu.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Panuje przekonanie, że cennik usług detektywistycznych może przerosnąć możliwości finansowe. Tymczasem, przed rozpoczęciem współpracy każdy klient otrzymuje  szczegółowe informacje o spodziewanych kosztach bądź widełkach cenowych na tzw. nieprzewidziane wydatki. Dzięki temu zawsze wiesz, czego możesz się spodziewać i nic Cię nie zaskoczy. Każda sprawa jest inna i wymaga indywidualnego podejścia, ale najważniejsze jest dla nas dobro klienta.

Nasza agencja detektywistyczna działa na terenie całego kraju przez 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę. Jesteśmy tu dla Ciebie i zapewniamy szybkie wsparcie.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net