Detektyw Sokołów Podlaski

 

Usługi detektywistyczne Sokołów Podlaski – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Sokołów Podlaski

Niegdyś skorzystanie z pomocy detektywa było dostępne tylko dla osób niezwykle zamożnych. Mało tego, na rynku nie działało aż tylu ekspertów, co obecnie. Dzisiaj na szczęście jest już zupełnie inaczej. Agencja detektywistyczna detektywi.net to zespół specjalistów, którzy są w stanie pomóc w każdym problemie i doprowadzić do końca nawet najbardziej zawiłą sprawę.

Zespół tworzą wykwalifikowani prywatni detektywi, których skuteczność jest potwierdzona przez liczne sukcesy. Współpraca ze specjalistami z wielu innych dziedzin sprawia, że oferowane są usługi kompleksowe, a tym samym firma jest w stanie rozwikłać nawet najtrudniejsze kwestie. Świadczymy usługi detektywistyczne związane z kwestiami cywilnymi i karnymi. Jesteśmy w stanie zweryfikować członków Twojej rodziny, konkurencję, kontrahentów i pracowników. Specjalizujemy się również w najtrudniejszych sprawach z zakresu kryminalistyki.

4.8/5 - (49 votes)

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Firma detektywistyczna w Sokołowie Podlaskim

Jesteśmy w stanie pomóc przedsiębiorcom w kwestiach takich, jak wykrycie działań nieuczciwej konkurencji, wyłudzanie odszkodowań, donosy, weryfikacja zwolnień lekarskich, szpiegostwo gospodarcze i nie tylko. Skuteczny detektyw wykryje też podsłuchy w domach i w firmach. Warto podkreślić, że nasze biuro detektywistyczne wie, jak zapewnić Klientom bezpieczeństwo oraz całkowitą dyskrecję. W każdej sytuacji umiemy się zatroszczyć o interesy osób zlecających nam sprawy. Korzystamy z najnowocześniejszych sprzętów i wiemy, jak dobrać odpowiednią strategię, która pozwoli zebrać solidne dowody.

Detektyw od zdrad Sokołów Podlaski

Wykrycie zdrady i udokumentowanie jej odpowiednimi dowodami jest trudnym zadaniem. Dobry detektyw wie, jak podejść do tego tematu w taki sposób, by zebrać materiały, które ukażą Klientowi prawdę w każdej sytuacji. Wszystkie działania są prowadzone w sposób dyskretny i tajny – nikt nie dowie się, że jest śledzony przez detektywa od zdrad. Dlaczego warto skorzystać z pomocy profesjonalisty? Tylko detektyw jest w stanie zachować zimną krew w każdej sytuacji.

Skuteczny detektyw rozwodowy Sokołów Podlaski

Uzyskanie rozwodu z orzekaniem o winie może się ciągnąć latami. Przedstawiając w sądzie solidne dowody, niepozostawiające wątpliwości, mamy szansę skrócić ten okres. Detektywi wiedzą, jak to zrobić. Z zebranych materiałów zostanie przygotowany raport odpowiedni do przedstawienia go w sądzie. Dzięki temu osiągnięcie celu może być szybsze i łatwiejsze niż się Tobie wydaje. Za taką pomoc naprawdę warto zapłacić. Prywatny detektyw umie dobrać odpowiednią strategię – dzięki temu jego działania procentują.

Detektyw cennik – ile kosztują wynajęcie prywatnego detektywa?

Z usług detektywistycznych korzysta dziś coraz więcej osób. Jak wszyscy wiemy, poznanie prawdy i zebranie dowodów to coś, za co zawsze warto zapłacić. Jak konkretnie kształtuje się rozliczenie i cennik detektywistyczny? Detektyw ustala je na samym początku. Koszt wynajęcia prywatnego detektywa nie jest tak wysoki, jak słyszy się od osób trzecich. Dzisiaj na skorzystanie z pomocy eksperta może sobie pozwolić niemalże każdy.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net