Detektyw Sokółka

Sokółka

Prywatny detektyw Sokółka

Usługi detektywistyczne Sokółka – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Biuro detektywistyczne Białystok detektywi.net – profesjonalność, ostrożność, dyskrecja.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk

Detektyw woj. podlaskie – obsługiwane obszary

4.8/5 - (45 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw w Sokółce

Agencja detektywistyczna, którą reprezentujemy, to fantastyczna ekipa wykwalifikowanych, profesjonalnych detektywów, którzy znają się na swoim fachu, jak nikt inny. Nasze biuro istnieje na rynku od dobrych kilku lat, dzięki czemu mamy doświadczenie w sprawach różnego typu. Nasze usługi świetnie wpisują się w potrzeby różnych grup klientów. Nie ma tutaj żadnego ograniczenia, chętnie pomagamy klientom indywidualnym, prywatnym, jak i przedsiębiorstwo, większym i mniejszym firmom. Nasze działania, wszystkie śledztwa, które przeprowadzamy i narzędzia, których używamy są w pełni zgodnie z naszym prawem krajowym. Pracę wykonują licencjonowani detektywi, a więc mogą oni nie tylko prowadzić śledztwa, ale również w późniejszym czasie zeznawać przed sądem, jako świadkowie. Dzięki wytężonej pracy i działaniu w zgodzie z prawem, możemy zagwarantować naszym klientom odpowiednie materiały, które przesądzą podczas rozprawy na ich korzyść.

Firma detektywistyczna Sokółka

Jesteśmy agencją, która potrafi działać w każdych warunkach oraz w przypadku każdej sprawy. Doskonale czujemy się w sprawach prywatnych, ale nie są nam obce także sprawy typowo gospodarcze. Chętnie pomożemy, jeśli mierzysz się z nieuczciwą konkurencją, szpiegostwem gospodarczym, wykradaniem oraz zdradzaniem tajnych firmowych informacji czy przekupywaniem pracowników. To nie są jednak jedyne sprawy, które bierzemy na swoje barki. Jeśli chcesz sprawdzić prawdziwość CV swoich potencjalnych pracowników lub nie ufasz swoim pracownikom i przedstawianym przez nich zwolnieniom – skorzystaj z naszej pomocy i upewnij się, czy osoby te czegoś przed Tobą nie ukrywają.

Najlepszy prywatny detektyw Sokółka

Uchodzimy za najlepszą agencją detektywistyczną w kraju, ponieważ chętnie pomagamy wszystkim, którzy się do nas zgłoszą. Nie jest nam obce także wykrywanie podsłuchów. Choć w naszym kraju ich zakładanie jest nielegalne, zdarza się, że ktoś pokusi się na założenie takiego urządzenia osobie bliskiej, pracownikowi, szefowi czy komuś innemu. Jeśli tylko podejrzewasz, że możesz mieć założony podsłuch, koniecznie zgłoś się do nas – poradzimy sobie w tym ekspresowo!

Agencja detektywistyczna, którą reprezentujemy, jest dostępna przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Możesz więc w każdej chwili dnia i nocy zwrócić się do nasz z prośbą o pomoc. Po przeanalizowaniu Twojej sprawy, zdecydujemy w jaki sposób i w jakim tempie jesteśmy w stanie wszcząć śledztwo.

Detektyw od zdrad Sokółka

Do jednej z najpopularniejszych usług, jaką znajdziesz w naszej rozpisce, jest oczywiście detektyw od zdrad. Niestety, różnie toczą się losy ludzkie, jeśli jednak czujesz, że Twój partner bądź partnerka Cię zdradza, nie zwlekaj. Lepiej wiedzieć, niż się łudzić. Decydując się na pomoc naszych detektywów, możesz mieć pewność, że Twoja sprawa zostanie potraktowana maksymalnie poważnie. Detektyw, który podejmie się tej sprawy, znajdzie potrzebne do przyszłej rozprawy rozwodowej dowody, które pomogą Ci wyplątać się z tego związku. Istotne jest jednak, że sąd może orzec rozwód dopiero w momencie, kiedy udowodniony zostanie całkowity i trwały rozpad związku małżeńskiego.

Skuteczny detektyw rozwodowy w Sokółce

Są sytuacje w życiu, kiedy rozwód jest jedynym wyjściem. Tylko wtedy dwie osoby, które były małżeństwem, mogą poczuć się jeszcze szczęśliwe. Jeśli chcesz, aby rozwód potoczył się po Twojej myśli, koniecznie zdecyduj się na pomoc detektywa.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Cennik usług detektywistycznych jest ciężki do określenia. Dokładny przedział cenowy za konkretną usługę może zostać określony dopiero po zapoznaniu się ze sprawą przez samego detektywa. Każdy przypadek zabiera bowiem inny przedział czasowy, wymaga innych narzędzi oraz innego podejścia. Jeśli jednak pomoc detektywa jest niezbędna, warto za nią zapłacić. Zanim jednak podpisujemy umowę, klient informowany jest o możliwych do poniesienia kosztach, zarówno o tej dolnej, jak i górnej granicy.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net