Detektyw Sochaczew

Usługi detektywistyczne Sochaczew – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Sochaczew

Nasza agencja detektywistyczna detektywi.net działa w branży od dawna i może się pochwalić wysoką skutecznością, co jest najważniejsze w przypadku tego typu usług. Mamy na koncie sukcesy, udało nam się rozwikłać różne sprawy, także te najtrudniejsze. Rozstrzygnięcia nie zawsze wyglądają tak, jakby sobie życzył tego Klient, ale w każdej sytuacji poznaje on prawdę, którą dokumentują detektywi za pomocą solidnych materiałów. Dowody są kluczowe – te, które zdobywa dobry detektyw, spełniają wszelkie wymogi, by przedstawić je w sądzie. Często stają się one najistotniejszym argumentem.

4.8/5 - (50 votes)

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Firma detektywistyczna w Sochaczewie

Zgłaszając się do nas, Klient ma pewność, że zleca swoją sprawę profesjonalistom. Dzięki współpracy z ekspertami z wielu dziedzin zakres naszych usług jest szeroki. Prywatny detektyw może pomóc w wielu kwestiach, zarówno tych łatwiejszych, jak i poważnych. Biuro detektywistyczne detektywi.net podejmuje się spraw cywilnych i karnych. Jesteśmy w stanie wykryć podsłuchy, przeprowadzić obserwacje i kontrobserwacje, odszukać mienie, zweryfikować sprawy związane ze spadkiem, dostarczyć korespondencję, ustalić dane teleadresowe, znaleźć osoby i rodzinę, z którymi kontakt urwał się wiele lat temu. To zaledwie część zlecanych nam spraw. Oczywiście te, które cieszą się największym zainteresowaniem, dotyczą wykrywania zdrady, śledzenia, zebrania dowodów w sprawach rozwodowych. W przypadku usług wykonywanych dla firm Klienci najczęściej zlecają sprawdzenie wspólników, klientów, ale też pracowników.

Detektyw od zdrad Sochaczew

Detektyw od zdrad to specjalista, który zawsze zweryfikuje podejrzenia Klienta. Każda sprawa wymaga odpowiedniego podejścia i obrania innej strategii. Tylko wówczas możliwe będzie zebranie dowodów niepozostawiających wątpliwości. Doświadczony detektyw wie, jak działać i jednocześnie, w jaki sposób przekazać Klientowi wyniki obserwacji. Agencja detektywistyczna detektywi.net posiada ogromne doświadczenie w tym zakresie. Sprawdź swoje wątpliwości i dowiedz się, jak jest naprawdę!

Skuteczny detektyw rozwodowy Sochaczew

Korzystanie z pomocy prywatnego detektywa przy sprawach rozwodowych jest coraz częstsze. W końcu nie tak łatwo zdobyć dowody i udowodnić w sądzie wyłączną winę drugiej strony. Postępowania tego typu mogą się ciągnąć latami, a wynik i tak jest niepewny. Właśnie w takich przypadkach pomóc może detektyw. Rozwody wówczas przebiegną szybciej, gdyż zostaną przedstawione konkretne dowody, które nie będą budzić żadnych wątpliwości. Stres związany z rozwodem może być naprawdę mniejszy, kiedy korzysta się z pomocy eksperta.

Detektyw cennik – ile kosztują wynajęcie prywatnego detektywa?

Poznanie prawdy i zebranie dowodów, które ją ukazują, to coś, za co warto zapłacić. Niemniej koszty, jakie się ponosi z tego tytułu, są przeważnie najistotniejszą kwestią dla Klientów. Ile pieniędzy za swoje usługi biorą detektywi? Cennik detektywistyczny przedstawia się różnie. Firma detektywistyczna detektywi.net przedstawia Klientowi kosztorys, jasno wskazując, z jakim wydatkiem może się liczyć. Rozliczenie odbywa się w oparciu o stawkę dzienną lub godzinową. Wszystkie konkrety są omawiane podczas spotkania z Klientem.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net