Detektyw Sierpc

 

Usługi detektywistyczne Sierpc – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Sierpc

Agencja detektywistyczna detektywi.net to zespół licencjonowanych specjalistów. Pracują u nas prywatni detektywi, ale też eksperci z innych branż. Właśnie dlatego oferujemy kompleksowy zakres usług. Ogromne doświadczenie i wysoka skuteczność sprawiają, że można nam zaufać. Nasza firma detektywistyczna podejmuje się spraw cywilnych i karnych. Pracujemy dla osób prywatnych, ale także dla firm. Dbamy o bezpieczeństwo Klienta, zapewniając mu przy tym całkowitą dyskrecję. Jesteśmy w stanie wyjaśnić nawet najbardziej skomplikowane kwestie i doprowadzić je do końca.

Detektywi, którzy współpracują z naszą firmą wiedzą, jak się zachować i jak działać w każdej sytuacji. Oprócz wyjaśnienia prawdy, dobry detektyw skupia się również na to, by pozyskać dowody nie do podważenia. W końcu to one pełnią w sądzie kluczową rolę w sądzie. Detektyw.net podejmują się rozwikłania spraw kryminalnych, także tych najtrudniejszych, gospodarczych i prywatnych. Specjalizujemy się w poszukiwaniach zaginionych osób, odszukiwaniu członków rodziny, z którymi kontakt urwał się wiele lat temu, ustalaniu danych teleadresowych, wykrywaniu podsłuchów i nie tylko. Zajmujemy się sprawdzaniem pracowników, wspólników i konkurencji. Skutecznie weryfikujemy informacje dotyczące spraw rodzinnych.

4.7/5 - (52 votes)

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Firma detektywistyczna w Sierpcu

Usługi detektywistyczne proponowane przez nasze biuro są wykonywane przez specjalistów, stąd tak wysoka skuteczność. Każdy klient może mieć pewność, że jego sprawą zajmie się skuteczny detektyw, doskonale zorientowany w zakresie swoich obowiązków. Nigdy nie przekracza on granicy prawa, co jest bardzo ważne w tym zawodzie.

Detektyw od zdrad Sierpc

Czy detektyw specjalizujący się w wykrywaniu zdrad może zawsze zebrać odpowiednie dowody? Na wstępie należy podkreślić, że nie wszystkie podejrzenia Klienta muszą znaleźć odzwierciedlenie w rzeczywistości. Prywatny detektyw jest od tego, by tę kwestię zbadać. Nieraz w toku prowadzenia obserwacji okazuje się, że przeczucia Klienta są błędne, a nieraz przeciwnie. Nasze biuro detektywistyczne zatrudnia ekspertów, którzy wiedzą, jak przekazać konkretne informacje. Co ważne, wszystkie wnioski są udokumentowane stosownymi dowodami.

Skuteczny detektyw rozwodowy Sierpc

Uzyskanie rozwodu z wyłącznej winy współmałżonka nigdy nie jest łatwe. Takie sprawy mogą się ciągnąć latami. Nawet jeśli wszystko jest oczywiste, to należy to jeszcze odpowiednio udokumentować. Dobry detektyw jest w stanie zebrać solidne dowody, na podstawie których tworzy następnie raport. Wszystkie materiały zostają przedstawione w sądzie i nierzadko są najsilniejszym argumentem. Wynajmując detektywa rozwodowego, zyskamy cenne dowody, ale również sprawimy, że nasza sprawa szybciej się zakończy.

Detektyw cennik – ile kosztują wynajęcie prywatnego detektywa?

Pytanie o to, jak ile kosztuje wynajęcie prywatnego detektywa, pada niezwykle często. Warto podkreślić, że wbrew pozorom, cennik detektywa nie zawsze jest poza zasięgiem. Dzisiaj na skorzystanie z pomocy eksperta może sobie pozwolić niemalże każdy. Co ważne, Klient jest zaznajamiany z kosztorysem już na samym początku, dzięki czemu sytuacja staje się jasna. Rozliczenie może być dokonywane w oparciu o stawkę godzinową lub dzienną. Konkrety są uzależnione od tego, z jaką konkretnie sprawą ma do czynienia prywatny detektyw.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net