Detektyw Siemiatycze

Prywatny detektyw Siemiatycze

Usługi detektywistyczne Siemiatycze – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Biuro detektywistyczne Białystok detektywi.net – profesjonalność, ostrożność, dyskrecja.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk

Detektyw woj. podlaskie – obsługiwane obszary

4.8/5 - (45 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw w Siemiatyczach

Agencja detektywistyczna, którą reprezentujemy, może pochwalić się nie lada doświadczeniem oraz profesjonalizmem. Na rynku działamy już od kilku dobrych lat, podczas których mieliśmy styczność z wieloma sprawami o różnym pochodzeniu. Z naszych usług korzystają klienci z różnych zakątków naszego kraju, zarówno z miast, jak i ze wsi. Nasza oferta trafia do klientów z różnych grup społecznych. Chętnie zajmujemy się sprawami dla klientów indywidualnych, jak i dla firm dużych czy małych. Nasze działania wykonywane są zgodnie z prawem, a dowody, które uda nam się zebrać stają się często punktem wyjścia dla spraw sądowych. Współpracujący z nami detektywi posiadają specjalną licencję, która uprawnia ich do przeprowadzania śledztw, a następnie do przekazywania ich wyników w postaci dowodów przed sądem. Prywatny detektyw z licencją może zeznawać przed sądem jako pełnoprawny świadek.

Firma detektywistyczna Siemiatycze

Nasza agencja detektywistyczna to strzał w dziesiątkę, jeśli szukasz pomocy nie tylko w swoich osobistych sprawach, ale również firmowych, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś udał się do nas. Jesteśmy w stanie wszcząć śledztwo z pozytywnym wynikiem w takich sprawach, jak zdradzanie i wykradanie informacji dotyczących firmy, przekupywanie pracowników, nieuczciwa konkurencja czy szpiegostwo gospodarcze. Z łatwością wdrożymy nasze działania, dzięki którym znajdziesz winnych wszystkich tych działań. Agencja, którą reprezentujemy, często zajmuje się również sprawdzaniem informacji. Mogą one dotyczyć Twoich obecnych pracowników, jak i przyszłych. Jeśli organizujesz rekrutację na nowe stanowisko, możesz przy użyciu naszych narzędzi sprawdzić, czy podane w CV informacje odpowiadają prawdzie. Pomożemy również w sprawdzeniu, czy przedstawiane zwolnienia lekarskie i inne dokumenty Twoich obecnych pracowników są wiarygodne.

Najlepszy prywatny detektyw Siemiatycze

Podsłuch to bardzo krzywdzące narzędzie, zwłaszcza w momencie, kiedy dana osoba nie ma pojęcia, że ma założone takie urządzenie. Na szczęście, z naszą agencją rozwiążesz zagadkę podsłuchu, jeśli takowy posiadasz. Co więcej, w naszym kraju takie urządzenia są niedozwolone, dlatego istnieje duże prawdopodobieństwo, że osoba, która założyła Tobie podsłuch zostanie odpowiednio ukarana.

Detektyw od zdrad Siemiatycze

Jedną z najpopularniejszych usług, jaką możemy się pochwalić jest detektyw od zdrad. Są to dość nietypowe śledztwa, podczas których zajmujemy się głównie zbieraniem dowodów na to, iż partner lub partnerka klienta dopuszczają się czynów z braku wierności. Dowody, które zbierają nasi detektywi, mogą być śmiało użyte podczas rozprawy sądowej. Doskonale wiemy, że takie sprawy wymagają sporej dozy dyskrecji oraz odpowiedniego podejścia. Nasi detektywi są tego uczeni od samego początku, dlatego gwarantujemy, że każdy nasz klient będzie się czuł u nas dobrze, a jego sprawy pozostaną w murach naszej agencji.

Skuteczny detektyw rozwodowy w Siemiatyczach

Zazwyczaj zatrudniani detektywi zbierają dowody, które są wykorzystywane podczas sprawy rozwodowej w sądzie. Niestety, nie każe małżeństwo jest sukcesem i w wielu przypadkach nie ma szans na inną decyzję, niż rozwód. Warto jednak wiedzieć, że koniecznością jest tutaj udowodnienie, iż nastąpił całkowity oraz trwały rozpad związku małżeńskiego.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Usługi detektywistyczne są uznawane za dość drogie. Z jednej strony może to być prawda, zaś z drugiej niekoniecznie. Wszystko zależy od typu sprawy, czasu, jaki trzeba na nią poświęcić. Każdy nasz klient jest na samym początku informowany o tym, jakie działania zostaną podjęte oraz jaką kwotę może zapłacić za te usługi. Co więcej – nasza agencja detektywistyczna otwarta jest na potrzeby naszych klientów 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Ponadto, nasze usługi oferujemy nie tylko mieszkańcom miasta, w którym działamy, ale wszystkim – niezależnie od tego, z którego zakątka Polski pochodzisz.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net