Detektyw Siemianowice Śląskie

Usługi detektywistyczne Siemianowice Śląskie – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Siemianowice Śląskie

Jeśli szukasz agencji detektywistycznej, która może pochwalić się najlepszymi cechami oraz dobrymi opiniami, koniecznie sprawdź nas! Jesteśmy zarówno bardzo profesjonalnym zespołem, jak i doświadczonym. Nasze działania na rynku rozpoczęły się kilka dobrych lat temu, dlatego obecnie możemy pochwalić się sporym gronem zadowolonych klientów. Za sobą mamy liczne sprawy, zarówno te prywatne, indywidualne, jak i typowo gospodarcze.

Szeroka, rozbudowana oferta to klucz do zróżnicowanego grona klientów. Mamy siłę, aby dotrzeć do różnych grup osób zainteresowanych usługami detektywistycznymi. Jako agencja możemy zapewnić, że wszystkie działania, których się podejmujemy, są w pełni legalne. Nasi detektywi posiadają specjalną licencję, którą trzeba uzyskać, aby móc pracować jako pełnoprawny prywatny detektyw. Uzyskuje się ją w Warszawie, a ponadto uprawnia ona detektywa do zeznawania w sądzie, o ile zajdzie taka potrzeba.

4.9/5 - (44 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Siemianowice Śląskie

Nasza agencja to grono doświadczonych ekspertów, którzy już od lat działają na rynku. W tym czasie realizowaliśmy przeróżne zadania dla wielu klientów. Ponadto nabraliśmy praktyki zawodowej i szczegółowej wiedzy. Dzięki temu możemy prowadzić kilka śledztw jednocześnie i pomagać klientom indywidualnym, a także wspierać firmy.

Firma detektywistyczna Siemianowice Śląskie

Nasza agencja detektywistyczna rozwiązuje sprawy o zróżnicowanym charakterze. Należą do nich również działania na polu gospodarczym. Bardzo często wspieramy przedsiębiorców, którym zależy na uczciwości pracowników. Jeśli zastanawiasz się, czy są wobec Ciebie lojalni, zdecydowanie warto skorzystać z naszych usług. Niejednokrotnie prowadziliśmy sprawy związane ze szpiegostwem gospodarczym, nieuczciwą konkurencją, przekupowaniem pracownikom zdradzaniem tajemnic firmowych.

Najlepszy prywatny detektyw w Siemianowicach Śląskich

Nasza agencja detektywistyczna cieszy się bardzo wysoką renomą w całym kraju. Nic dziwnego, gdyż podejmujemy się nawet tych najbardziej skomplikowanych spraw. Podczas śledztwa zwracamy uwagę na każdy detal. W dodatku wykrywamy nielegalnie zainstalowane podsłuchy. Jeśli podejrzewasz, że padłeś ofiarą przestępstwa, zgłoś się do nas. Zapewnimy Ci specjalistyczną pomoc. Przekonało się o tym wielu klientów, którzy wreszcie mogą czuć się bezpiecznie we własnym biurze i w domu. Dołącz do nich!

Detektyw od zdrad Siemianowice Śląskie

Nasz detektyw od zdrad to prawdziwy profesjonalista, a jego usługi są bardzo często wybierane. Zgłaszają się do nas osoby, które podejrzewają niewierność partnera. Natomiast nasi eksperci dokładnie zbadają każdy krok i ustalą, czy faktycznie dochodzi do zdrady. Jednocześnie zachowają tak potrzebną w tym zawodzie dyskrecję oraz profesjonalizm na najwyższym poziomie. Ponadto zbiorą informacje, które będą bardzo ważne przed sądem.

Skuteczny detektyw rozwodowy Siemianowice Śląskie

Kolejna skuteczna usługa dotyczy gromadzenia dowodów, które mogą być pomocne przy sprawach rozwodowych. Jeśli doszło do zdrady, rozwód zazwyczaj jest nieunikniony. Dobrze rozumiemy, że podjęcie tej decyzji nie jest łatwe, jednak dobro dzieci i własne szczęście zawsze powinny być na pierwszym planie. Nasz detektyw pomagał już niejednokrotnie przy sprawach rozwodowych i zapewniał wsparcie osobie poszkodowanej. Dzięki zgromadzonym dowodom udało się uzyskać korzystne postanowienie sądu. Wybierz wsparcie eksperta, który pomoże Ci ochronić swój majątek.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Cennik usług detektywistycznych często kojarzy się z wysokim kosztem, co nie jest prawdą. Zwróć uwagę, że usługi znacznie się różnią i wymagają odmiennego podejścia, innych narzędzi oraz rozmaitych rozwiązań. Zanim rozpoczniemy pracę, poinformujemy Cię o kosztach lub widełkach cenowych, więc wiesz, czego się spodziewać. Pamiętaj, że warto zainwestować w profesjonalną pomoc, co przełoży się na najlepsze efekty.

Nasza agencja detektywistyczna działa przez 24 godziny na dobę oraz 7 dni w tygodniu. Niezależnie od tego, gdzie mieszkasz, zapewnimy Ci profesjonalne wsparcie w każdej sprawie.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net