Detektyw Sejny

Prywatny detektyw Sejny

Usługi detektywistyczne Sejny – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Biuro detektywistyczne Białystok detektywi.net – profesjonalność, ostrożność, dyskrecja.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk

Detektyw woj. podlaskie – obsługiwane obszary

4.8/5 - (44 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw w Sejnach

Agencja detektywistyczna, którą reprezentujemy z ogromną dumą, to zespół wykwalifikowanych, profesjonalnych detektywów. Na rynku istniejemy od kilku dobrych lat, podczas których mieliśmy styczność z wieloma ciekawymi sprawami. Dzięki temu możemy teraz o sobie powiedzieć, że nabraliśmy doświadczenia oraz dowiedzieliśmy się co nieco o tym, jak prowadzić sprawy różnego typu. Nasza rozbudowana oferta pozwala nam dotrzeć do klientów z różnych grup docelowych. Chętnie podejmujemy się działań dla klientów indywidualnych, jak i dla przedsiębiorców, firm. Zapewniamy, że wszystkie nasze działania są prowadzone zgodnie z prawem polskim. Każdy detektyw, który z nami współpracuje, posiada bardzo istotną licencję prywatnego detektywa. Dzięki niej może nie tylko prowadzić sprawy kompetentnie i rzetelnie, ale dodatkowo może zeznawać w sądzie jako świadek oraz przedstawiać zdobyte własnoręcznie dowody. Dbamy o to, aby nasi klienci wygrywali w sądzie, dlatego zbieramy dowody profesjonalnie w zgodzie z prawdą.

Firma detektywistyczna Sejny

Działamy w imieniu klientów indywidualnych, prywatnych, jednak chętnie podejmujemy się nieco większych, trudniejszych spraw, w tym spraw gospodarczych. Jeśli jesteś poważnym przedsiębiorcą i masz jakiś problem w swojej firmie, koniecznie zwróć się z nim do nas. Skutecznie, w ekspresowym tempie zajmiemy się takimi śledztwami, jak te dotyczące zdradzania i wykradania firmowych informacji, przekupywania pracowników, szpiegostwa gospodarczego czy też nieuczciwej konkurencji. Jeśli otrzymałeś donos, sprawdzimy, kto jest jego nadawcą. Ponadto, chętnie podejmiemy się sprawdzenia prawdziwości kolejnego zwolnienia lekarskiego Twojego pracownika, jak i informacji zawartych w CV osób, które zgłosiły się do Twojej firmy na rekrutację.

Najlepszy prywatny detektyw Sejny

Zastanawiasz się, gdzie znajdziesz najlepszego prywatnego detektywa? Oczywiście w naszej agencji! Zajmujemy się wykrywaniem podsłuchów, które w naszym kraju są nielegalne, jeśli założone zostały bez wiedzy osoby podsłuchiwanej. Jeśli tylko podejrzewasz, że coś takiego mogło wystąpić w Twoim przypadku, koniecznie zgłoś się do naszego biura.

Pracujemy 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Chętnie podejmujemy się różnorodnych spraw. Jesteśmy biurem ogólnopolskim, dlatego niezależnie skąd pochodzisz, możesz do nas zadzwonić lub napisać wiadomość, jeśli zależy Ci na spotkaniu i szybkim rozwiązaniu sprawy.

Detektyw od zdrad Sejny

Zastanawiasz się, w jakich sprawach najczęściej pomagamy? Oczywiście chodzi tutaj o sprawy związane ze zdradami. Zgłaszają się do nas licznie osoby, które podejrzewają swoje drugie połówki o brak wierności. Podejmujemy się działania w tempie ekspresowym, aby jak najszybciej dostarczyć rzetelne dowody klientom. Ponadto, działamy profesjonalnie, dyskretnie i odpowiedzialne. Nasze dorosłe podejście podyktowane jest empatią, którą odczuwamy na widok cierpiącej osoby. Zdajemy sobie sprawę, że takie śledztwa zazwyczaj prowadzą do rozwodu. Jako prywatni detektywi jesteśmy w stanie zeznawać przed sądem, możemy również przedstawiać swoje dowody. Nasza pomoc okazuje się nieoceniona, jeśli na straconej pozycji jest właśnie osoba zdradzana. Warto jednak zaznaczyć, że nie każda sprawa prowadzi bezpośrednio do rozwodu. Sędzia, zanim ogłosi rozwód, musi zobaczyć, że nastąpił trwały i całkowity rozpad związku małżeńskiego.

Skuteczny detektyw rozwodowy Sejny

Rozwód to bardzo przykra sytuacja dla obydwu stron. Warto jednak już na samym początku się zabezpieczyć. Zdobyte przez prywatnego detektywa dowody bardzo często służą stronie poszkodowanej. Dzięki nam z pewnością nie zostaniesz bez dachu nad głową i pieniędzy, nawet jeśli druga strona ostro walczy o zaskarbienie całego majątku tylko dla siebie.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Nasze usług detektywistycznie cechują się średnią stawką. Chętnie pomagamy klientom, jednak kosztuje nas to dużo czasu, pracy i narzędzi. Jednak zanim jakikolwiek klient podpisze z nami umowę o współpracy, zostanie rzetelnie poinformowany o czekających go wydatkach.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net