Detektyw Rybnik

Usługi detektywistyczne Rybnik – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Rybnik

Jeśli szukasz agencji detektywistycznej, która może pochwalić się najlepszymi cechami oraz dobrymi opiniami, koniecznie sprawdź nas! Jesteśmy zarówno bardzo profesjonalnym zespołem, jak i doświadczonym. Nasze działania na rynku rozpoczęły się kilka dobrych lat temu, dlatego obecnie możemy pochwalić się sporym gronem zadowolonych klientów. Za sobą mamy liczne sprawy, zarówno te prywatne, indywidualne, jak i typowo gospodarcze.

Szeroka, rozbudowana oferta to klucz do zróżnicowanego grona klientów. Mamy siłę, aby dotrzeć do różnych grup osób zainteresowanych usługami detektywistycznymi. Jako agencja możemy zapewnić, że wszystkie działania, których się podejmujemy, są w pełni legalne. Nasi detektywi posiadają specjalną licencję, którą trzeba uzyskać, aby móc pracować jako pełnoprawny prywatny detektyw. Uzyskuje się ją w Warszawie, a ponadto uprawnia ona detektywa do zeznawania w sądzie, o ile zajdzie taka potrzeba.

4.9/5 - (45 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Rybnik

Naszą agencję tworzą doświadczeni eksperci z wieloletnim doświadczeniem. Rozwiązaliśmy już wiele spraw o zróżnicowanym charakterze i pomagaliśmy klientom z rozmaitymi problemami. Szeroka wiedza i dostęp do nowoczesnych technologii pozwoliły nam rozwikłać śledztwa prywatne, a także te o charakterze biznesowym

Firma detektywistyczna Rybnik

Nasza agencja detektywistyczna oferuje wsparcie przy rozmaitych sprawach. Mowa tu m.in. o śledztwach gospodarczych. Często wspieramy przedsiębiorców, którzy chcą sprawdzic uczciwość pracowników. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, czy osoby, z którymi budujesz biznes, są wobec Ciebie lojalni, koniecznie skorzystaj z naszych usług. Już wielokrotnie prowadziliśmy sprawy dotyczące szpiegostwa gospodarczego czy nieuczciwej konkurencji. Ponadto ujawnialiśmy przekupowanie pracowników, a także zdradzanie tajemnic firmowych.

Najlepszy prywatny detektyw w Rybniku

Agencja detektywistyczna, którą prowadzimy od lat cieszy się bardzo wysokim zainteresowaniem wśród wymagających klientów. W dodatku nasi eksperci podejmują się nawet tych najtrudniejszych spraw i badają każdy szczegół. Dlatego mamy bardzo wysoką skuteczność w wykrywaniu nielegalnie zainstalowanych kamer czy podsłuchów. Przestępcy bardzo często wykorzystują ten proceder, gromadząc informacje na temat firmy czy domowników. To bardzo niebezpieczne. Jeżeli więc podejrzewasz, że stałeś się ofiarą takich działań, koniecznie skontaktuj się z nami.

Detektyw od zdrad Rybnik

Detektyw od zdrad to doświadczony ekspert. Jego usługi są bardzo często wybierane z uwagi na profesjonalizm oraz dyskrecję na najwyższym poziomie. Jeżeli podejrzewasz, że partner nie jest wierny wobec Ciebie, koniecznie skontaktuj się z naszym specjalistą. Dzięki skutecznym technikom obserwacyjnym dowie się, czy Twoje podejrzenia są zasadne i przedstawi szczegółowy raport.

Skuteczny detektyw rozwodowy Rybnik

Oferujemy profesjonalne wsparcie przy gromadzeniu dowodów, które mogą być przydatne podczas spraw rozwodowych. Jeśli faktycznie dojdzie do zdrady, rozwodu trudno uniknąć. To trudna decyzja, choć własne szczęście i dobro pociech mają priorytetowe znaczenie. Dzięki naszym dowodom możesz liczyć na korzystne postanowienie sądu. Jeśli chcesz ochronić swój dobytek, nie szukaj kompromisów i zaufaj specjaliście.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Wiele osób błędnie zakłada, że cennik usług detektywistycznych jest trudny do zaakceptowania. Tymczasem każda usługa jest inna i wymaga zróżnicowanego podejścia oraz rozmaitych środków. Jednak klienci zgodnie podkreślają, że nasza skuteczność warta jest poświęconych pieniędzy. Ponadto przed rozpoczęciem pracy otrzymasz informacje o kosztach bądź widełkach cenowych. To oznacza, że wiesz, czego możesz się spodziewać. Postaw na wsparcie profesjonalistów!

Nasza agencja detektywistyczna funkcjonuje 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę. Ponadto działamy na terenie całego kraju i zapewniamy szybkie wsparcie w każdej sytuacji.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net