Detektyw Ruda Śląska

Usługi detektywistyczne Ruda Śląska – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Ruda Śląska

Jeśli szukasz agencji detektywistycznej, która może pochwalić się najlepszymi cechami oraz dobrymi opiniami, koniecznie sprawdź nas! Jesteśmy zarówno bardzo profesjonalnym zespołem, jak i doświadczonym. Nasze działania na rynku rozpoczęły się kilka dobrych lat temu, dlatego obecnie możemy pochwalić się sporym gronem zadowolonych klientów. Za sobą mamy liczne sprawy, zarówno te prywatne, indywidualne, jak i typowo gospodarcze.

Szeroka, rozbudowana oferta to klucz do zróżnicowanego grona klientów. Mamy siłę, aby dotrzeć do różnych grup osób zainteresowanych usługami detektywistycznymi. Jako agencja możemy zapewnić, że wszystkie działania, których się podejmujemy, są w pełni legalne. Nasi detektywi posiadają specjalną licencję, którą trzeba uzyskać, aby móc pracować jako pełnoprawny prywatny detektyw. Uzyskuje się ją w Warszawie, a ponadto uprawnia ona detektywa do zeznawania w sądzie, o ile zajdzie taka potrzeba.

4.9/5 - (44 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Ruda Śląska

Nasza agencja detektywistyczna działa w pełni dyskretnie i profesjonalnie. Od wielu lat działamy na rynku i możemy pochwalić się sporym doświadczeniem. Jesteśmy w stanie rozwiązać wiele rozmaitych spraw, zarówno tych łatwych, jak i trudnych, prywatnych, ale też gospodarczych. Spora ekipa pozwala na podjęcie się kilku zleceń jednocześnie. Jesteśmy w stanie w szybkim tempie pozyskać potrzebne dowody do rozprawy sądowej, które przekonają nawet najbardziej negatywnie zastawionego sędziego. W naszej agencji każdy prywatny detektyw ma doświadczenie w zbieraniu dowodów oraz w szeroko zakrojonych śledztwach. Jako profesjonaliści zapewniamy, że nasze działania są zgodne z prawem polskim. Współpracujemy jedynie z licencjonowanymi detektywami na podstawie ustawy o usługach detektywistycznych, dzięki czemu mamy pewność, że wszystko odbywa się profesjonalnie i nie ma wątpliwości, czy dowody mogą być wykorzystywane w sądzie, czy nie.

Firma detektywistyczna Ruda Śląska

W naszym biurze detektywistycznym zajmujemy się sprawami cywilnymi, które z reguły nie są łatwe ani dla nas, ani dla naszych klientów. Jako doświadczona ekipa możemy przeprowadzić obserwację osób, zbierać materiały na zdradę, zbierać dowody potrzebne do sprawy rozwodowej z orzekaniem o winie oraz prowadzić badania dotyczące ojcostwa.

Bardzo często zajmujemy się dodatkowo świadczeniem usług obejmujących sprawy spadkowe i wywiady majątkowe. Nie są nam obce czynności dotyczące ustalania ruchomości i nieruchomości. Są to często stosunkowo zawiłe i niełatwe sprawy. Nasi detektywi są w stanie pomóc w sprawach windykacyjnych, jeśli masz więc kłopot z nieuczciwym klientem lub kontrahentem, który nie wywiązał się ze swojej części umowy, chętnie Ci pomożemy. Zajmujemy się też poszukiwaniem skradzionego mienia oraz złodziei, którzy dopuszczają się takich czynności.

Najlepszy prywatny detektyw w Rudzie Śląskiej

Nasze biuro składa się z wykwalifikowanych detektywów, którzy nie stronią od doskonalenia swoich umiejętności. Nic więc dziwnego, że bardzo często zajmujemy się sprawami gospodarczymi. Radzimy sobie świetnie podczas prowadzenia śledztw dotyczących szpiegostwa gospodarczego, zdradzania i wykradania informacji firmowych, podkupywania pracowników oraz nieuczciwej konkurencji. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy to właśnie my sprawdzili, skąd pochodzą donosy, które do Ciebie docierają. Świetnie radzimy sobie także z ustalaniem autentyczności zwolnień lekarskich.

Detektyw od zdrad Ruda Śląska

Jedną z usług, która wiedzie prym w naszym biurze, jest detektyw od zdrad. Kierując tego typu śledztwami, jesteśmy w stanie zebrać solidne dowody na to, czy klient jest zdradzany, czy jednak nie. Nasza agencja dba przede wszystkim o skuteczność śledztwa, a w kontaktach z klientem o dyskrecję, dojrzałe podejście oraz empatię. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że kwestia zdrady nie jest łatwa ani przyjemna. Zanim też przejdziemy do rozwodu, warto zdawać sobie sprawę, że sędzia musi widzieć trwały oraz całkowity rozpad pożycia małżeńskiego, zanim ogłosi rozwód.

Skuteczny detektyw rozwodowy Ruda Śląska

Zdrada w większości przypadków prowadzi do rozwodu. Nie jest to łatwe dla naszych klientów, jednak oni również zasługują na łut szczęścia w życiu, a uwolnienie się od niegodnego zaufania partnera może na to pozwolić. Warto więc się zmobilizować i z naszą pomocą rozprawić się w sądzie z niewiernym małżonkiem, który jest winny rozpadu małżeństwa. Można w ten sposób uzyskać też znaczną część uzbieranego przez lata majątku oraz należne alimenty.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Nasza praca to przede wszystkim szeroko zakrojone działania, które prowadzimy maksymalnie dyskretnie oraz profesjonalnie. Wykorzystujemy do tego nowoczesny sprzęt. Po zakończeniu działań w terenie przystępujemy do sprawozdania z obserwacji, do którego dołączamy zebrane dowody w postaci nagrań czy zdjęć.

Podstawą rozliczenia za wykonaną przez nas usługę uznajemy stawkę godzinową lub dzienną. Cennik usług detektywistycznych jest ogólnodostępny, warto się z nim zapoznać, aby zobaczyć, że nie są to wcale wygórowane kwoty.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net