Prywatny detektyw – Agencja detektywistyczna Rembertów

 

Prywatny detektyw Rembertów

Życie jest zaskakujące i nieraz bywamy stawiani w sytuacji bez wyjścia, w której najważniejsze są konkretne dowody. Samodzielne ich zebranie jest trudne, zwłaszcza że w grę wchodzą ogromne emocje, które wcale nam nie ułatwiają zadania. Właśnie w takich momentach agencja detektywistyczna może nam pomóc. Tylko odpowiednio przeszkolone osoby są przygotowane na niespodziewane zwroty akcji, zachowują zimną krew, a na dodatek wszystko starannie dokumentują.

Detektywi wiedzą, jak działać i zaplanować swoje działania w najlepszy sposób, adekwatny do danej sprawy. Próby śledzenia na własną rękę, robienia zdjęć, przeszukiwania telefonów, komputerów, czy też pomieszczeń, są niemalże niemożliwe do wykonania. W przypadku znalezienia tropu działa się przecież gwałtownie. Agencja detektywistyczna zatrudnia do takich działań ekspertów, którzy na wstępie ustalają plan. Co ważne, zebrany materiał dowodowy jest uporządkowany, obrobiony, wyraźny i starannie selekcjonowany. Zostają w nim umieszczone konkrety. Dzięki temu można go wykorzystać w sądzie i dowieźć swojej racji. Detektyw ma prawo do przetwarzania danych osobowych oraz wizerunku osób bez ich zgody. Właśnie dlatego sprawozdanie przez niego przygotowane jest dowodem z opinii prywatnej. Co więcej, może on zeznawać w sądzie jako świadek.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Detektyw Warszawa – obsługiwane obszary

4.8/5 - (47 votes)

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Agencja detektywistyczna Rembertów

Należy podkreślić, że detektyw doskonale wie, jak działać dyskretnie, ale skutecznie. Osoba, której dotyczy sprawa, nie ma prawa zorientować się, że jest poddawana śledztwu. Powierzanie tak istotnych kwestii wymaga ogromnego zaufania – dlatego też istotne jest wybranie ekspertów, którzy są odpowiedni przygotowani. Profesjonalne biuro detektywistyczne detektywi.net ręczy za swoich pracowników, sprawdza ich kompetencje, a także umiejętności. Prywatny detektyw musi być odpowiednio przygotowany pod kątem merytorycznym, ale równie istotna jest zdolność obsługi eksperckich sprzętów i dobrania ich do okoliczności.

Biuro detektywistyczne Rembertów

Każda przedstawiciel tego zawodu powinien działać w oparciu o Ustawę o usługach detektywistycznych. Firma detektywi.net jest wpisana do listy MSWiA – wszelkie podejmowane czynności są zgodne z prawem. Umowa z klientem pozwala drugiej stronie odpowiednio zabezpieczyć interesy. Warto podkreślić, że agencji detektywistycznej detektywi.net, można powierzyć każdą sprawę – zarówno cywilną, jak i karną. Klienci mają zagwarantowaną dyskrecję – każdy detektyw jest zobowiązany do zachowania poufności. Dotyczy to również samego podpisania umowy. Klient od samego początku musi mieć pewność, że jest bezpieczny i że nie wyjdzie na jaw fakt, że korzysta on z pomocy ekspertów.

Wybierając biuro detektywistyczne, warto postawić na ekspertów z branży, którzy mają na koncie sukcesy. Niezbędna jest również współpraca ze specjalistami z różnych dziedzin. Daje to sporą szansę, że powierzona sprawa znajdzie swój finał, a zebrane materiały nie tylko sprawią, że prawda wyjdzie na jaw, ale również będą niepodważalnym dowodem w sądzie. Biuro detektywistyczne detektywi.net znajdzie rozwiązanie w każdej sytuacji. Elastyczność i indywidualne podejście do każdego klienta jest podstawą sukcesu i doprowadzenia podjętych czynności do końca.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net